Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(burbulai2 @ 2012 04 01, 14:28)
Atsizymiu 4u.gif
Nusifotkinau,bet kortele uzstrigo tai ykelt neeina,ryt bandysiu,nes sn y darba po pietu doh.gif

Laukiam laukiam 4u.gif
Atsakyti
atsizymiu, bet neatsizymiu verysad.gif tragiskai neturiu laiko ir dar nera labai patogu - seimininkai yra namuose... Bet prizadu - ryt padarysiu ir pacio ryto!
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 04 01, 09:15)
Siandien pazadu pasitaisyti, stengsiuos pasidaryti 2x8 ir uzpakaliukui (tarp kitko - tie Buts 8 min tooookios efektyvios - iskarto raumenys jauciasi... labai patiko pratimai).

kas cia per pratimai sedimajai? manoji prasosi visu ziema suvalgytu pyragu ir kt.blogiu isvarymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 04 01, 17:45)
atsizymiu, bet neatsizymiu  verysad.gif tragiskai neturiu laiko ir dar nera labai patogu - seimininkai yra namuose... Bet prizadu - ryt padarysiu ir pacio ryto!

Tik jau nesielvartauk taip smile.gif .Kartais reik padaryti iseigine raumenukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 04 01, 17:50)
kas cia per pratimai sedimajai? manoji prasosi visu ziema suvalgytu pyragu ir kt.blogiu isvarymo  biggrin.gif

kai isijungsi 8 minutes ABS is sios temos pirmo puslapio, ten youtub'e is desines yra tos pacios serijos 8 minutes Buts - vat is ju darau. labai fainiai.

QUOTE(rittusia @ 2012 04 01, 18:07)
Tik jau nesielvartauk taip smile.gif .Kartais reik padaryti iseigine raumenukams mirksiukas.gif

Reikia-reikia, tik moraliskai kazkaip.. Istikruju, kas trecia diena reikia ta pacia raumenu grupe treniruoti, ta suvokiu, bet kazkaip atrodo, kad vat nepasportavai - ir viskas atgal uzaugo biggrin.gif na, arba suvalgei bandele - ir jau vskas - +10 kg biggrin.gif cia man taip visada atrodo, pas mane perdidelis valios turejimas, matyt biggrin.gif
Atsakyti
Prisiduodu su 8min ABS, 8min Legs ir 8min Buns smile.gif ir dar kokius 3l H2O isgerus wacko.gif jei kas man butu pries metus pasakes, kad sportuosiu ir patiks buciau tik nusijuokus blush2.gif
aciu Meidenana.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 04 01, 18:34)
kai isijungsi 8 minutes ABS is sios temos pirmo puslapio, ten youtub'e is desines yra tos pacios serijos 8 minutes Buts - vat is ju darau. labai fainiai.
Reikia-reikia, tik moraliskai kazkaip.. Istikruju, kas trecia diena reikia ta pacia raumenu grupe treniruoti, ta suvokiu, bet kazkaip atrodo, kad vat nepasportavai - ir viskas atgal uzaugo  biggrin.gif na, arba suvalgei bandele - ir jau vskas - +10 kg biggrin.gif cia man taip visada atrodo, pas mane perdidelis valios turejimas, matyt  biggrin.gif

irnesakyk.gif As tokia pati :hihihi:Kiekviena diena atlieku visus pratimus,nors geriau butu daryti viena diena vienoms kuno dalims,kita diena kitoms ax.gif
Atsakyti
Zodine motyvacija:

Noras turi tuktancius galimybiu, nenoras - tukstancius priezasciu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 04 01, 21:46)
Zodine motyvacija:

Noras turi tuktancius galimybiu, nenoras - tukstancius priezasciu.

Jei cia apie saldumynu nora, tai man tikrai tinka to posakio pirma dalis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba.Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, ech kaip pasiilgau čia būti 4u.gif
prasirgau nuo trečiadienio, bet dabar jau viskas gerai..

atsižymiu už presą.

Bet kaip nervina, kad neina bėgioti, oras šlykštus, ryte pūga buvo doh.gif o taip jau norisi išbėgti vėl
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2012 04 02, 14:20)
sveikutės, ech kaip pasiilgau čia būti  4u.gif
prasirgau nuo trečiadienio, bet dabar jau viskas gerai..

atsižymiu už presą.

Bet kaip nervina, kad neina bėgioti, oras šlykštus, ryte pūga buvo  doh.gif o taip jau norisi išbėgti vėl

As irgi vat galvojau po darbo i trasa islekti, bet kur tau - ledukais kapoja blink.gif
Atsakyti