Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Jei butu trukes raumuo, tai patikekit zinotumet. Gal tiesiog tokia laikysena. Buna pas zmones nugaros apacia isriesta, o pilvas atsikises. Arba silpni nugaros raumenys, vaikstot susikuprine ir t.t. Sunku pasakyti nemacius zmogaus.
Atsakyti
QUOTE(Gytis` @ 2012 03 29, 11:25)
Jei butu trukes raumuo, tai patikekit zinotumet. Gal tiesiog tokia laikysena. Buna pas zmones nugaros apacia isriesta, o pilvas atsikises. Arba silpni nugaros raumenys, vaikstot susikuprine ir t.t. Sunku pasakyti nemacius zmogaus.

drinks_cheers.gif As ta pati norejau parasyti, manau, kad jeigu butu truke raumenys, tai tikrai apie save duotu zinoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 03 29, 10:55)
drinks_cheers.gif As ta pati norejau parasyti, manau, kad jeigu butu truke raumenys, tai tikrai apie save duotu zinoti  doh.gif

Sveikos,atsizymiu,rytine treniruote siandiena praleidau,skubejau labai tai galvoju atidesiu viska vakarui biggrin.gif
kas del raumenu tai jei butu truke,plyse ir pan butu skausmas didelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 03 29, 07:45)
rezultatai puikus Rittusia.Sveikinu smile.gif
Papildyta:
As jau ir pasirodo fotke ymetus pries men.reiks nusifotkint kuria diena vel  4u.gif

Sveiki 4u.gif
Idomu idomu pamatyti ax.gif
Atsizymiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytis` @ 2012 03 29, 11:25)
Jei butu trukes raumuo, tai patikekit zinotumet. Gal tiesiog tokia laikysena. Buna pas zmones nugaros apacia isriesta, o pilvas atsikises. Arba silpni nugaros raumenys, vaikstot susikuprine ir t.t. Sunku pasakyti nemacius zmogaus.

Aciu Gyti,nuraminai 4u.gif .Gal pas mane silpni nugaros raumenys,nes turiu siokiu tokiu problemu su stuburu.O ir nuo vaikystes,turejau kompleksu del savo ugio,tai siek tiek kuprindavausi,matyt pasekmes dave savo g.gif
Atsakyti
As irgi atzimymiu 4u.gif dar toks upas uzejo tai po treniruotes kokius 200 atsilenkimu pakeltom kojom padariau, pasijaute biskuti bigsmile.gif
Atsakyti
Man siandien iseigine, vakar ryte daug pasportavau, o po to dar teko kokias 4 val pavaikscioti po miesta, tai vos parsivilkau. Siandien vos atsikeliau is lovos, visa kaip sulauzyta...
Nors paskaicius apie jusu pasiekimus uzsimaniau bent jau tas 8 min. abs padaryti biggrin.gif
Atsakyti
Atsizymiu: 8min+30 pratimu apatiniam presui smile.gif

QUOTE(rittusia @ 2012 03 28, 21:27)
.Bet kaip seniau minejau,pas mane nuo vaikystes,pivas atsikises,niekados nebuvo jisai tiesus blush2.gif .

supratau drinks_cheers.gif Noriu ir as -2cm nuo pilvo smile.gif

QUOTE(Gytis` @ 2012 03 29, 10:25)
Jei butu trukes raumuo, tai patikekit zinotumet. Gal tiesiog tokia laikysena. Buna pas zmones nugaros apacia isriesta, o pilvas atsikises. Arba silpni nugaros raumenys, vaikstot susikuprine ir t.t. Sunku pasakyti nemacius zmogaus.

Apie prasiskyrusius raumenis galima ir nezinot, skaiciau pilvo plastikos temoje, kad tik nuejus pas plastikos chirurga merginoms patvirtindavo, kad raumenys prasiskyre. Kai kurios nusportuot pilva bande, o pasirodo neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 03 28, 18:25)
Tai dabar, priaugusi turbut sveriat 6kg ir 5g hah.gif

kaip suprast? biggrin.gif bigsmile.gif

QUOTE(Malena @ 2012 03 29, 13:53)
Apie prasiskyrusius raumenis galima ir nezinot, skaiciau pilvo plastikos temoje, kad tik nuejus pas plastikos chirurga merginoms patvirtindavo, kad raumenys prasiskyre. Kai kurios nusportuot pilva bande, o pasirodo neimanoma.

as irgi sita skaicius esu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 29, 16:21)
kaip suprast?  biggrin.gif  bigsmile.gif


Taip ir suprasti. Tamstele grazi kudena ir nesimato jokiu papildomu kg schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 03 29, 14:53)

supratau drinks_cheers.gif  Noriu ir as -2cm  nuo pilvo smile.gif


Tikrai numesi,ne taip ir sunku,tik svarbiausiai kantrybe,ko ir linkiu mirksiukas.gif
Jetau,tai kaip dabar is tiesu,su tais mano pilvuzo raumenimis.Ka reikia eiti klausti pas medikus g.gif g.gif g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 29, 18:20)
Tikrai numesi,ne taip ir sunku,tik svarbiausiai kantrybe,ko ir linkiu mirksiukas.gif
Jetau,tai kaip dabar is tiesu,su tais mano pilvuzo raumenimis.Ka reikia eiti klausti pas medikus g.gif  g.gif  g.gif ?

Siulau nepanikuoti, nes jeigu butu truke raumenys, tai manau gydytojai jau seniai tau butu tai pasake g.gif
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
Sportuosiu toliau,ir ziuresiu kas bus su mano pilvuzu smile.gif
Atsakyti