Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

na jau pasportavau thumbup.gif as kol isivaziuosiu tai dar nedarau taip nuo dusios, kai jauciu kad jau kaista tai sustoju keliom sekundem, leidziu pilvo raumenim nurimt ir vel darau, zodziu su tokiom mini pertraukelem, o jei matau kad jau visai sakes tai sustoju ilgesniam laikui ir vel darau toliau cool.gif
Atsakyti
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mano pilvas doh.gif prabudus nusiciaudejau ir tuo paciu metu surekiau is skausmo lotuliukas.gif skauda visa pilva, sonus, nugara, o tik min dariau pratimus lotuliukas.gif va ka reiskia but isvis nesportavus

as irgi dar ir kitokiu pratimu dariau, bet ranku tai isvis neskauda, siek tiek slaunis ir uzpakali thumbup.gif nu bet pilvas lotuliukas.gif

ojei rimtai tai super, jauciasi, kad pasportavusi esu thumbup.gif
Atsakyti
šiandien vėl padaryta thumbup.gif Ir jaučiu kad turiu pilvą, nes visą skauda thumbup.gif
O jūs kasdien darot?
Atsakyti
Tik tik ir as padariau....eina sau kaip libnksma buvo pilvukui....siandien jau taip saziningiau padariau....ryt bijau bus skausmelio ax.gif
Bandysiu kas dien daryt. Aisku butu gerai ir ryte ir vakare. Bet is ryto ir taip sunkiai keliuosi i darba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Ramune": 08 sausio 2013 - 20:27
QUOTE(Ivvona @ 2013 01 08, 20:07)
šiandien vėl padaryta  thumbup.gif Ir jaučiu kad turiu pilvą, nes visą skauda thumbup.gif
O jūs kasdien darot?

Kasdien gal nereiktu daryt, juk ir raumenukam reikia pailset smile.gif As is pradziu darydavau per savaite 1 laisva diena, po to 2 laisvas dienas. Jei temute skaitet, tai patariama kaitaliot pratimus, tarkim viena diena pilvas + kojos, kita diena rankos + uzpakalis ir panasiai smile.gif
Atsakyti
atsižymiu cool.gif merginos, o kas kiek laiko matuojat apimtis? jau laukiu kada man čia tirpt viskas pradės biggrin.gif
Atsakyti
Atsižymiu ir aš - bet pilvą jomajo kaip skauda! Ryt darysiu pertrauką unsure.gif
Atsakyti
As atsizymiu uz vakar smile.gif Isbandziau nauja 35 min manksta su svoriais, tai siandien uzpakali ir rankas skauda smile.gif

As apimtis matuoju kas savaite dazniausiai, bent jau kol mazejo man viskas. Dabar truputi sustojo tai kas dvi savaites matuoju.

Islydejau vyra i Danija, tai turiu visa menesi laisva sportui. Negaliu prie vyro normaliai sportuot, nes jis visada tai kalbina mane, tai juokias is manes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 01 10, 11:53)
As atsizymiu uz vakar  smile.gif Isbandziau nauja 35 min manksta su svoriais, tai siandien uzpakali ir rankas skauda  smile.gif

As apimtis matuoju kas savaite dazniausiai, bent jau kol mazejo man viskas. Dabar truputi sustojo tai kas dvi savaites matuoju.

Islydejau vyra i Danija, tai turiu visa menesi laisva sportui. Negaliu prie vyro normaliai sportuot, nes jis visada tai kalbina mane, tai juokias is manes  doh.gif

AS ir uz vakar atsizymiu.
Man su tais matavimais visada mistika. Kaip PVZ pilva ismatuot. Gi ne visada vienodai itrauku. Anksciau bandziau matuot......niekas ten man nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 01 10, 12:53)
Negaliu prie vyro normaliai sportuot, nes jis visada tai kalbina mane, tai juokias is manes  doh.gif


maniškis irgi doh.gif arba atsisuka ir stebi, tai net susikaupt neina lotuliukas.gif

QUOTE("Ramune" @ 2013 01 10, 13:11)
AS ir uz vakar atsizymiu.
Man su tais matavimais visada mistika. Kaip PVZ pilva ismatuot. Gi ne visada vienodai itrauku. Anksciau bandziau matuot......niekas ten man nesigavo.


tai nesistenk įtraukti pilvo, kaip tik atpalaiduok ir tada matuok mirksiukas.gif tik nežinau per kur čia reiktų - turbūt tik per ploniausią vietą (liemenį) g.gif
aš turbūt pirmą kartą bandysiu pamatuot po dviejų savaičių nuo sportavimo pradžios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 10 sausio 2013 - 15:39
QUOTE(Honey @ 2013 01 10, 15:38)
maniškis irgi doh.gif arba atsisuka ir stebi, tai net susikaupt neina lotuliukas.gif
tai nesistenk įtraukti pilvo, kaip tik atpalaiduok ir tada matuok mirksiukas.gif tik nežinau per kur čia reiktų - turbūt tik per ploniausią vietą (liemenį) g.gif
aš turbūt pirmą kartą bandysiu pamatuot po dviejų savaičių nuo sportavimo pradžios.

O tai tu tik pilva matuoji?
Atsakyti
Prisiduodu. Bet siandien taip sunkiai sekesi doh.gif gal del to, kad vakar taip jau nuosirdziai stengiausi kuo daugiau padaryti
Atsakyti