Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Registruojuosi ir as pas jus, sutarem kelios merginos daryt pratimus pagal si video, ateinam cia bendraut, bus sunkiau simuliuoti, kai pasizadesim sportuot biggrin.gif
siandien bandziau daryt, sustojau ties 5:30 doh.gif ryt jauciu skaudes viso pilvo raumenis biggrin.gif
Atsakyti
O stai ir as mergaites 4u.gif
Mano astuonios minutes laukia vakare ......bet va as ju nelaukiu lotuliukas.gif , nes man baisiai sunku tras 8 minutes buna ..........
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi ir aš į stiprinančių pilvo raumenis klubą 4u.gif Ką tik pabandžiau, žinoma, viskas taip idealiai nepavyko, bet ko norėti iš beveik visai nesportuojančios! blush2.gif Pradžiai nutariau daryti pratimus, po pvz. 12 kartų, po to, kai sustiprės raumenys, stengsiuosi neatsilikti nuo visų.
Beje, labai svarbu po pratimų raumenis ištempti, tam labai tinka kobros poza. smile.gif
Atsakyti
As atsizymiu!
Pagaliau turiu -1kg!! smile.gif) nera buve dar tokiu svenciu:))) thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gorija thumbup.gif aš irgi laukiu vakaro sportuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2013 01 07, 12:48)
O stai ir as mergaites  4u.gif
Mano astuonios minutes laukia vakare ......bet va as ju nelaukiu  lotuliukas.gif , nes man baisiai sunku tras 8 minutes buna ..........

as irgi 8 min darysiu vakarop thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorija @ 2013 01 07, 13:45)
As atsizymiu!
Pagaliau turiu -1kg!! smile.gif) nera buve dar tokiu svenciu:))) thumbup.gif  lotuliukas.gif

o kaip saunu thumbup.gif o cia per kiek laiko tokia svente atejo bigsmile.gif
Atsakyti
Naujokems 4u.gif

Gorija sveikinu su -1, tuoj ir -2, ir -3 ir t.t. bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 01 07, 14:56)
Naujokems  4u.gif

Aciu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Jungiamės 4u.gif pavasaris arteja reikia dailinti linijas 4u.gif
O parsisiuti galima per Zmule smile.gif irasant 8 minute ABS ir pan smile.gif
Atsakyti
Nu tipo dariau ...ant trecio pratimo jau viska pakirto lotuliukas.gif ISVADa - pilvo preso nerasta cool.gif Zodziu gal puse atidirbau ir tai suletintu tempu.........JOOOOOOOOOOOOOOO ax.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2013 01 07, 20:10)
Nu tipo dariau ...ant trecio pratimo jau viska pakirto  lotuliukas.gif ISVADa - pilvo preso nerasta  cool.gif Zodziu gal puse atidirbau ir tai suletintu tempu.........JOOOOOOOOOOOOOOO ax.gif

Aš ir padariau 4u.gif Šaunuolės mes, gera pradžia pusė darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
atsižymiu ir aš smile.gif dar papildomai pradėjau ir kitus pratimus visam kūnui.
Atsakyti