Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Trumpam buvau atitrukus. Buvo daug darbu. Nebuvo jegu. Vel sportuojam.
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif as jau poilgei nesportavau gal savaite, pries sventes laiko nebebuvo o pi svenciu gripas uzpuole verysad.gif tai jauciuosi visai be jegu, na kai tik geriau pasijusiu iskart jungiuosi prie jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
noreciau prisideti ir as. Iki nestumo sveriau 58-60kg. buvo metu 52kg, bet jauciausi prastai. Nestumo metu priaugau +14kg. Po to dalis nukrito, ir dar siek tiek del apsileidimo vel sugrizo - siandien 68kg. To pasekoje dydziu didesni rubai ir atsikises pilvas.

Nuo siandien startuoju ax.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Senai berasiau jau, buvau darbais uzsivertus doh.gif Bet sporto neapleidau, turejau valios bent kas antra diena pasportuot thumbup.gif

eeglle2 sveik greiciau 4u.gif

mazojiR sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
na va as siandien gavau savo naujaji lanka tai 20 min tik pasukau, bet vis sis tas. geriau nei visai nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 12 10, 15:10)
O tu kiek laiko jau bandei daryti tuos pratimus. As daraiu puse metu. Ir ne tik po 8 min. o beveik po visa val. tai kada nebuvo rezultato susimasciau. Beje siandien manes laukia pilvo raumenu echo. Ziuresim ka sakys.  ax.gif


Kaip jums sekesi? smile.gif
Atsakyti
Su Naujais metais visas 4u.gif

Kur visos dingot? g.gif

Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
Su NAujaisiais! drinks_cheers.gif
Dar nesportavom blush2.gif
Atsakyti
As ir darau kas antra diena siuos pratimus,kas antra salej,bet ten pilvo nedarau rankos ir kojos ten pagrinde ir begiot lauke pradejau,biski ydomiau nei ant begimo takelio,stai mano db pilvas
user posted image
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų drinks_cheers.gif anksčiau sąžiningai sportavau namuose pagal šį (ir kelis kitus) video, paskui užmečiau ir dabar žiūriu, kad reiktų vėl susiimt kažkaip. man aktualiausia liemuo, nes visur kitur kaip ir liekna, bet pilvas visai akis bado biggrin.gif svajoju apie -6 cm rolleyes.gif

QUOTE(Albe69 @ 2012 12 18, 20:32)
Na po 2 men sporto nukrito 6 kg, nuo liemens -8 cm, nuo klubu -4 cm, nuo krutines -7 cm, nuo koju -4 cm  biggrin.gif Tai sakyciau, kad jauciasi  biggrin.gif


įspūdinga, šaunuolė thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulai2 @ 2013 01 04, 17:49)
stai mano db pilvas


kiek cm "pametei"? gerai atrodo pilvukas, aišku, tobulėjimui ribų nėra biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pagaliau prisiverciau pasportuot, nes jau kokias 4 dienas vis patingedavau blush2.gif

Tai va, atsizymiu smile.gif
Atsakyti
Registruojuosi 4u.gif
Atsakyti