Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Agam taip buna po nestumo, bet tikrai ne visoms. Mano paskutinio nestumo pilvas buvo labai netgi labai didelis, pradzioj galvojo,kad du, po to per daug vandenu bet visumoj mazylis gime sveikas, 2 sav. aksciau ir buvo labai didelis 56cm ir 4kg. visas pilvas buvo tik i prieki, is nugaros net nebutum pasakiusi kad as nestuke lotuliukas.gif Ilagi nesupratau kodel atliekant asilenkimus man tas pilvas nemazeja, aisku jis sumazejo, nes numeciau svorio ax.gif bet visumoj forma nepakito, tai nusprendziau ieskot priezasties.
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 11 26, 17:37)
Agam taip buna po nestumo, bet tikrai ne visoms. Mano paskutinio nestumo pilvas buvo labai netgi labai didelis, pradzioj galvojo,kad du, po to per daug vandenu bet visumoj mazylis gime sveikas, 2 sav. aksciau ir buvo labai didelis 56cm ir 4kg.  visas pilvas buvo tik i prieki, is nugaros net nebutum pasakiusi kad as nestuke  lotuliukas.gif  Ilagi nesupratau kodel atliekant asilenkimus man tas pilvas nemazeja, aisku jis sumazejo, nes numeciau svorio  ax.gif bet visumoj forma nepakito, tai nusprendziau ieskot priezasties.

O man po nedideles operacijos (laparoskopijos) atrodo, kad pilvas taip pat liko padidejes verysad.gif
Atsakyti
ssssss
Papildyta:
QUOTE(Gorija @ 2012 11 22, 23:09)
thumbup.gif  UAU  drinks_cheers.gif  shaunuole!! Bet tai vistiek turejai ryskiai mityba koreguoti??

Nu as irgi jau apie menesi sportuoju, bet kazkaip nekaip man dar...Nors pilvukas toks jau kietesnis ir pati savijauta geresne zymiai - manau tai svarbiausia blush2.gif  tongue.gif  O dabar dar kai sporto kluba pradedu lankyti, tai nzn...man tik i pliusa anksciau nuo jo eidavo.. unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif



Nu nukrito gal puse kg dabar blush2.gif
O pilvo apimtis 1 cm sumazejo cool.gif
Bet siaip pilvas man paciai plokstesnis atrodo... Tik dar nervuoja ta "skura" po nestumo likusi, jau kiek laiko praejo, o kazkaip ji nesitraukia man, bet gal jei atsilenkimu daug darysiu tai bent kiek pasitaisys...
Kai mano vaikiui apie 6 men buvo, tai as tada 2 kg maziau sveriau nei dabar:) (ir vienu daugiau nei pries nestuma). O paskui kazkada "atsipaladavau" ir gryzo.
Bet siaip man tie kg ne tragedija, daugiau 3 man nereikia mesti:) Bet su maudymuku noriu graziai atrodyt rolleyes.gif rolleyes.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Gioia @ 2012 11 25, 20:52)
Sveikos uzejau ir as i sena temute, tik va nebesportuoju  verysad.gif doh.gif
labai dziaugiuosi uz tave burbulai2 kad vis dar sportuoji  4u.gif Medali tau! O as nebesportuoju vien del to,kad as negaliu siuo metu tureti grazaus pilvo presiuko, nes po ilgu sporto men. presiukas neryskejo kaip turetu,tad viena sporto klubo trenere, kuri sportuoja daugiau nei 35m.pasiule apsilankyti pas spec. ir ka... nelabai smagi isvada, siuo metu laukiu chirurgo konsultacijos ir jei ka teks gultis po peileis,kad susiutu pilvo raumenis, nes jie yra isiskete ir net jei daryciu 1000atsliekimu per diena nieko nepadetu.  Dingo motyvacija, bet labai laukiu,kol viskas susitvarkys ir vel grisiu i didiji sporta  biggrin.gif 
Sekmes visoms sportuojanciosm tik nenuleiskit ranku, rezultatai graitai pasimato kas tikrai dirba! 4u.gif


g.gif Skaiciau ir as apie situos dalykus kad taip buna, kai nescia buvau ir labai bijojau, nes nezinojau kad kompensuoja valstybe sita blush2.gif
O tai daug priaugai per nestuma gal? Ydomu kodel vienom taip buna, o kitom ne..


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorija: 27 lapkričio 2012 - 16:59
QUOTE(Gorija @ 2012 11 27, 17:02)

Papildyta:
g.gif Skaiciau ir as apie situos dalykus kad taip buna, kai nescia buvau ir labai bijojau, nes nezinojau kad kompensuoja valstybe sita blush2.gif
O tai daug priaugai per nestuma gal? Ydomu kodel vienom taip buna, o kitom ne..

kaip nekeista bet priiaugau tikrai ne daug, norma 13kg. su pirmu nestumu priiaugau labai daug, bet greitai viskas nukrito, o va su suneliu viskas i prieki ir tik pilvas. Beje LT valstybe nezinau ar kompensuoja g.gif As ne lietuvoje darausi viska tai man cia kompensuoja.
Beje odos perteklius nesusitraukia i vidu ar pan.(jei pertekliaus daug), dauguma ji salina miniabdominoplastikos operacijos metu.
Atsakyti
Atsizymiu uz dvi dienas smile.gif
Atsakyti
Gioia,malonu tave ir vel matyt 4u.gif
Pas mane tai tas odod perteklius zudo,bet man atrodo,kad ta oda traukiasi po biskuty,jei nesusitrauks normaliai,pjausiu as ja!!! doh.gif nes pastangu savo pilvo groziui ydejau tikrai daug ir nieks negali sakyt,kad renkuosi lengviausia buda tongue.gif
Atsizymiu ir as uz kelias dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 22, 10:07)
Labas rytas  4u.gif

Atsizymiu uz vakar  4u.gif

Siandien menuo kai sportuoju, tai noriu pasidziaugt rezultatais. -3,5 kg, nuo liemens -5 cm, nuo klubu -2 cm, nuo krutines -3 cm, nuo koju -3 cm  thumbup.gif


Sveiki, ieskau ir as efektyvios mankstos ir kad nereiktu daug laiko skirti. Man pilvo pratimai visai patiko, nera labai sunku ir nenuobodu kai darai pagal filmuka. biggrin.gif . Tik mastau, kad gal vieno komplekso mazoka.
Jusu rezultatai ikvepiantys, thumbup.gif , o kokius pratimus darot. Jei daryt visus: rankos, pilvas, sedmenys , kojos ir dar neblogai butu tempimo, tai jau beveik valandos reikia. Ar turit kokia sistemele.
As planuoju 1 d. rankos (apsilimui), pilvas, tempimas, 2 d. rankos, uzpakalis, tempimas ir taip kaitalioti. Kojos kazkaip nekelia rupesciu tai kol kas nemankstinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Matilda1 @ 2012 12 02, 23:29)
Sveiki, ieskau ir as efektyvios mankstos ir kad nereiktu daug laiko skirti. Man pilvo pratimai visai patiko, nera labai sunku ir nenuobodu kai darai pagal filmuka.  biggrin.gif . Tik mastau, kad gal vieno komplekso mazoka.
Jusu rezultatai ikvepiantys,  thumbup.gif , o kokius pratimus darot. Jei daryt visus: rankos, pilvas, sedmenys , kojos ir dar neblogai butu tempimo, tai jau beveik valandos reikia. Ar turit kokia sistemele.
As planuoju 1 d. rankos (apsilimui), pilvas, tempimas, 2 d. rankos, uzpakalis, tempimas ir taip kaitalioti. Kojos kazkaip nekelia rupesciu tai kol kas nemankstinsiu.


As tai pilvui darau kasdien ir dar prie 8 min. prijungiu kitokiu pratimeliu irgi presui (pvz. 7 min ABS, 10 min ABS workout ir kt.). Tai iseina pilvui kartais 8 min, kartais ir 40 min. Kitus pratimus darau kas antra diena. 1 diena pilvas, rankos. 2 diena pilvas, kojos, uzpakalis. 3 ar 4 diena visi pratimai. Na nebutinai taip, kartais nera laiko ar pavargus labai, tai tada tik pilvui darau, kartais daug energijos turiu tai kelias dienas visus darau smile.gif
Aisku reikia nepamirst ir mitybos, tada rezultatai tikrai geri bus biggrin.gif

Atsakyti
Gioia, kaip laiku paskaiciau tavo posta, as ir po nestumo bandau mesti pilva, bet ne svori, ir niekas nesigauna doh.gif kaip kaba, taip kaba, vakare is viso atrodau kaip 3men nescia doh.gif gali buti kad ta pati problema, bet cia, Airijoje, niekas manes uz dyka neoperuos.
Atsakyti
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
Atzsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu ir as uz visas "darbo dienas" biggrin.gif
Blyn, as kuo toliau sportuoju tuo man pilvas negrazesnis darosi verysad.gif . Tos odos (su poodiniu sluoksniu biggrin.gif ). Speju kad apimtis pilvo sumazejo, o oda ta kvaila tiko doh.gif
Nu bet LABAI tikiuosi kad pasikeis... is tikro esu maciusi mergaiciu, pas kurias pilvai po gimdymu kaip niekad negimdzius atrodo. Tikiuosi nebus kad per velai susigriebiau pvz...
Papildyta:
Aj, dar del to issikisusio pilvuko, tai pas mane apacioj visada jis pupso kaip akmuo koks. Tai ginekologe sake kad gimda kazkaip po gimdymo uzsilenke, tai uztai ir matosi tai ant pilvo... Bet galvoju jei gera presa "iskocioti" - tai prispaus jis ta gimda i vieta lotuliukas.gif
Atsakyti