Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(Amelita @ 2012 11 22, 11:29)
O koks tavo ugis, svoris? Nuo krutines galetu ir nekristi.  smile.gif

Ugis 1,77, o svoris siuo metu 71,5 kg. Krutine pati nelabai sumazejo, cia labiau nuo sonu, nugaros. Dabar kai uzsidedu liemenuka, tai nebesimato tu lasinuku suspaustu ir isvirtusiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 22, 10:07)
Labas rytas  4u.gif

Atsizymiu uz vakar  4u.gif

Siandien menuo kai sportuoju, tai noriu pasidziaugt rezultatais. -3,5 kg, nuo liemens -5 cm, nuo klubu -2 cm, nuo krutines -3 cm, nuo koju -3 cm  thumbup.gif


thumbup.gif UAU drinks_cheers.gif shaunuole!! Bet tai vistiek turejai ryskiai mityba koreguoti??

Nu as irgi jau apie menesi sportuoju, bet kazkaip nekaip man dar...Nors pilvukas toks jau kietesnis ir pati savijauta geresne zymiai - manau tai svarbiausia blush2.gif tongue.gif O dabar dar kai sporto kluba pradedu lankyti, tai nzn...man tik i pliusa anksciau nuo jo eidavo.. unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorija @ 2012 11 22, 23:09)
thumbup.gif  UAU  drinks_cheers.gif  shaunuole!! Bet tai vistiek turejai ryskiai mityba koreguoti??

Nu as irgi jau apie menesi sportuoju, bet kazkaip nekaip man dar...Nors pilvukas toks jau kietesnis ir pati savijauta geresne zymiai - manau tai svarbiausia blush2.gif  tongue.gif  O dabar dar kai sporto kluba pradedu lankyti, tai nzn...man tik i pliusa anksciau nuo jo eidavo.. unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Mano visas mitybos koregavimas 6 men. sunus biggrin.gif Vyro dabar nera, tai viena su juo. Tai ir pavalgit nevisada iseina kai noriu ir kiek noriu biggrin.gif Dar apribojau saldumynus truputi, tai tiek.

Tai papasakok daugiau, ar kiek sumazejo apimtys, ar svoris pakrito bent 1 kg? mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz vakar smile.gif
Man pvz per metus jauciu apie 4 kg nukrito ir stop nebenoriu daugiau,kadangi propuoguoju svarmenu kilnojima(ir nemazu) niekad nebusiu mumija.O kunu savo db labai patenkinta tik kad oda ant pilvo biskely kabo...bet lyg mane nuoga kazkas daznai mato,tik vyras tongue.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz vakar ir uz siandien 4u.gif
Atsakyti
Sveikos uzejau ir as i sena temute, tik va nebesportuoju verysad.gif doh.gif
labai dziaugiuosi uz tave burbulai2 kad vis dar sportuoji 4u.gif Medali tau! O as nebesportuoju vien del to,kad as negaliu siuo metu tureti grazaus pilvo presiuko, nes po ilgu sporto men. presiukas neryskejo kaip turetu,tad viena sporto klubo trenere, kuri sportuoja daugiau nei 35m.pasiule apsilankyti pas spec. ir ka... nelabai smagi isvada, siuo metu laukiu chirurgo konsultacijos ir jei ka teks gultis po peileis,kad susiutu pilvo raumenis, nes jie yra isiskete ir net jei daryciu 1000atsliekimu per diena nieko nepadetu. Dingo motyvacija, bet labai laukiu,kol viskas susitvarkys ir vel grisiu i didiji sporta biggrin.gif
Sekmes visoms sportuojanciosm tik nenuleiskit ranku, rezultatai graitai pasimato kas tikrai dirba! 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 11 25, 20:52)
Sveikos uzejau ir as i sena temute, tik va nebesportuoju  verysad.gif doh.gif
labai dziaugiuosi uz tave burbulai2 kad vis dar sportuoji  4u.gif Medali tau! O as nebesportuoju vien del to,kad as negaliu siuo metu tureti grazaus pilvo presiuko, nes po ilgu sporto men. presiukas neryskejo kaip turetu,tad viena sporto klubo trenere, kuri sportuoja daugiau nei 35m.pasiule apsilankyti pas spec. ir ka... nelabai smagi isvada, siuo metu laukiu chirurgo konsultacijos ir jei ka teks gultis po peileis,kad susiutu pilvo raumenis, nes jie yra isiskete ir net jei daryciu 1000atsliekimu per diena nieko nepadetu.  Dingo motyvacija, bet labai laukiu,kol viskas susitvarkys ir vel grisiu i didiji sporta  biggrin.gif 
Sekmes visoms sportuojanciosm tik nenuleiskit ranku, rezultatai graitai pasimato kas tikrai dirba! 4u.gif


Sveika. Miela tave sutikti. smile.gif Na, jei padarys operacija, tai bus super. O tu pati bandei atsigulti ant nugaros ir truputi pasikelti su nugara, na kaip darai atsilenkima. Kiek pirstuku tau ilenda tarp tu raumenu? Siaip sakoma, kad normalu iki 2 cm.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 26, 07:32)
Sveika. Miela tave sutikti. smile.gif Na, jei padarys operacija, tai bus super. O tu pati bandei atsigulti ant nugaros ir truputi pasikelti su nugara, na kaip darai atsilenkima. Kiek pirstuku tau ilenda tarp tu raumenu? Siaip sakoma, kad normalu iki 2 cm.

Sveika, aha man taip tikrino seimos gyd. ir dar pasikviete vietini buvusi chirurga kuris dabar seimos gyd. paliko,kad patikslintu diagnoze ir israsytu siuntima pilvo raumenu echo ir pas plastikos chirurga, nes tada viska apmoka valstybe, man nereiktu ne cento moket. ax.gif Nes zinokit pabodo suvalagu sumustini ir kaip nescia vel. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 11 26, 09:08)
Sveika, aha man taip tikrino seimos gyd. ir dar pasikviete vietini buvusi chirurga kuris dabar seimos gyd. paliko,kad patikslintu diagnoze ir israsytu siuntima pilvo raumenu echo ir pas plastikos chirurga, nes tada viska apmoka valstybe, man nereiktu ne cento moket.  ax.gif Nes zinokit pabodo suvalagu sumustini ir kaip nescia vel.  doh.gif


Nu jei pilvas issoka nuo sumustinio, tai jau tikrai rimta.

O tu pabandyk pati paziuret, kiek tau pirstuku lenda i ta pilvo tarpa?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 26, 10:21)
Nu jei pilvas issoka nuo sumustinio, tai jau tikrai rimta.

O tu pabandyk pati paziuret, kiek tau pirstuku lenda i ta pilvo tarpa?

O kodel taip nutinka? Cia del nestumu?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 26, 11:41)
O kodel taip nutinka? Cia del nestumu?



Taip buna del nestumu. Bet tikrai nevisoms moterims po nestumu taip buna.
Atsakyti