Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

smile.gif Atlikta. Kai padarau pratimus, padaugeja energijos. O kg as mesti visai nenoriu. Netgi auginau kg, nes buvau per daug sukudus. Dabar pats tas. Tik noriu pastiprinti raumenukus.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 11, 19:07)
smile.gif Atlikta. Kai padarau pratimus, padaugeja energijos. O kg as mesti visai nenoriu. Netgi auginau kg, nes buvau per daug sukudus. Dabar pats tas. Tik noriu pastiprinti raumenukus.

prisiduodu mirksiukas.gif as irgi svorio kaip ir nemetu tik raumenukus patvirtint noriu.Kokia kompanija si vakara apturejau biggrin.gif mano 3,5 metu dukryte salia visus pratimus kartu dare, juokas eme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2012 11 11, 20:43)
prisiduodu mirksiukas.gif as irgi svorio kaip ir nemetu tik raumenukus patvirtint noriu.Kokia kompanija si vakara apturejau biggrin.gif mano 3,5 metu dukryte salia visus pratimus kartu dare, juokas eme biggrin.gif


thumbup.gif Oj kaip faina! Mano 1,5 m tai truputi irgi kazka bando atkartoti, tik kiek ten jai gali gautis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2012 11 11, 20:43)
prisiduodu mirksiukas.gif as irgi svorio kaip ir nemetu tik raumenukus patvirtint noriu.Kokia kompanija si vakara apturejau biggrin.gif mano 3,5 metu dukryte salia visus pratimus kartu dare, juokas eme biggrin.gif



Mano 6 ir 2 metu mergytes daro pratimus kartu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Siandien trys savaites kai sportuoju, tai ta proga pasidariau laisva diena blush2.gif Reikia ir raumenukam pertraukos smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 12, 20:08)
Sveikos  4u.gif
Siandien trys savaites kai sportuoju, tai ta proga pasidariau laisva diena  blush2.gif Reikia ir raumenukam pertraukos  smile.gif



Kiekviena diena as nesportuoju, reikia ir raumenukams duoti pailset.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 13, 09:12)
Kiekviena diena as nesportuoju, reikia ir raumenukams duoti pailset.

Tai as per savaite viena diena nesportuoju, 5-6 dienos sporto, 1 laisva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 12, 20:08)
Sveikos  4u.gif
Siandien trys savaites kai sportuoju, tai ta proga pasidariau laisva diena  blush2.gif Reikia ir raumenukam pertraukos  smile.gif

Sveika. Sakoma, kad įpročiui susiformuoti reikia 21 dienos. Ar jau jautiesi taip, kad tie pratimukai neatsiejami nuo kasdienybės? 4u.gif Pvz man pradžia, niekad nedegu noru daryt, bet pradėjus labai patinka... O PO išvis smagu, energija pakyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meyle: 13 lapkričio 2012 - 09:31
prisiduodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2012 11 13, 09:30)
Sveika. Sakoma, kad įpročiui susiformuoti reikia 21 dienos. Ar jau jautiesi taip, kad tie pratimukai neatsiejami nuo kasdienybės? 4u.gif Pvz man pradžia, niekad nedegu noru daryt, bet pradėjus labai patinka... O PO išvis smagu, energija pakyla.

Buna kad kartais labai tingis daryt, bet prisiverciu vistiek. Tada tai nei pradzioj noras didelis buna, nei pabaigoj jis atsiranda biggrin.gif Bet jau ipratau kasdien bent 8 min pasportuot biggrin.gif

Prisiduodu ir as thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Ko cia taip tylu? Ar jau sportuojanciu nebera? biggrin.gif

Atsizymiu biggrin.gif
Atsakyti