Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Vakar dariau, siandien vakare darysiu. Smagiau vakare. biggrin.gif
Atsakyti
Atsizymiu thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu,ryte dariau,bet pamirsau atsizymet smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis ! 4u.gif

Taip jau atsitiko kad esu viena is pilvu apdovanotu nestuke.gif Tad nuo pat paauglystes turiu rimtai dirbti kad jo neapleisti , menesis apsileidimo ir puse metu darbo suniui ant uodegos nueina , va taip ivyko dabar- meciau zalinga iproti , rukyma, prie menesi laiko , nuo to laiko bisky daugiau pavalgiau ir plius dar sporto kluba pamirsau stai ir +5kg ant pilvo! tadaaa!!!!! blush2.gif blush2.gif is patirties zinau jog sie pratimai geri as dar buvau prijungusi pratimus is instanity abs! rezultatas puikus ir greitas , taigi vel jungiuosi prie jusu!!!! 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu thumbup.gif
Doroti82 sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
Jau. smile.gif
Atsakyti
Rytas atidirbtas thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Atsizymiu ir as 4u.gif o ziuriu merginos jus atsizyminejat visa laika smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Doroti82 @ 2012 11 11, 11:14)
labas rytas  4u.gif

Atsizymiu ir as  4u.gif  o ziuriu merginos jus atsizyminejat visa laika  smile.gif ?

Cia jauciu tik as kasdien atsizymiu, padeda neprarast ryzto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 11, 11:44)
Cia jauciu tik as kasdien atsizymiu, padeda neprarast ryzto  biggrin.gif



O as dar pasidariau kalendoriu kuriame pildau kiekvienos savaites rezultatus : svori ir apimtis ir jis isdidziai puikuojasi ant saldytuvo doh.gif motyvuoja labai puikiai kai matai gerejanti rezultata ir uzsimanai uzkandziauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doroti82 @ 2012 11 11, 14:59)
O as dar pasidariau kalendoriu kuriame pildau kiekvienos savaites rezultatus : svori ir apimtis ir jis isdidziai puikuojasi ant saldytuvo  doh.gif  motyvuoja labai puikiai kai matai gerejanti rezultata ir uzsimanai uzkandziauti  thumbup.gif



Tai parodyk ir mums ta rezultata.Pasigirk. Kiek kartu darai pratimus per savaite? Kiek menesiu?
Atsakyti
Butinai parodysiu ir pasigirsiu 4u.gif pirmoje mano zinuteje aprasyta mano situacija tai kad butent siuo metu nera ko girtis blush2.gif taciau pertrauka tinginiavimui baigesi ir tesiam toliau smile.gif thumbup.gif
iki pertraukos sportavau mazdaug metus reguliariai + sporto klubas + 8 min abs, buns, +instanity 3-4 dienas per savaite po 1.5 val. pasiekimai buvo nuo 73kg iki 59kg per metus laiko ir gana ryskus raumenukai wub.gif bet va apsileidau pora menesiuku ir + 5kg jau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doroti82: 11 lapkričio 2012 - 17:21