Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(kuckudukas @ 2012 03 28, 14:59)
Matosi  bigsmile.gif kasdien sportavai?

Kasdien.Per visa menesi praleidau sporta 2 kartus blush2.gif .Sportuoju viena karta i dienoje.Sportas uzima mazdaug 1val.tai kaklo pratimukai,peciai,rankos,krutines stangrinimas,liemuo.pilvo presas 8min,gaunasi ilgiau,nes dar pridedu pratimuku apatiniams pilvo raumenukams,uzpakaliuko stangrinimas,pasilakstymai po kambarius su pasisokinejimais biggrin.gif .O siaip dar per visa diena dukryte privaiko biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai suplonejai thumbup.gif
Atsakyti
nu ka, pradesiu ir as, nes per ziema priaugau 6kg biggrin.gif jau savaite darau pratimus is galvos, pilvui 50atsilenkimu, bet pastebejau kad jau man kaip ir mazoka, pradesiu siuos dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 28, 16:20)
Kasdien.Per visa menesi praleidau sporta 2 kartus blush2.gif .Sportuoju viena karta i dienoje.Sportas uzima mazdaug 1val.tai kaklo pratimukai,peciai,rankos,krutines stangrinimas,liemuo.pilvo presas 8min,gaunasi ilgiau,nes dar pridedu pratimuku apatiniams pilvo raumenukams,uzpakaliuko stangrinimas,pasilakstymai po kambarius su pasisokinejimais biggrin.gif .O siaip dar per visa diena dukryte privaiko  biggrin.gif

Kokia tu saunuole 4u.gif
Atsakyti
rittusia clap.gif clap.gif clap.gif Nu zinok superiniai rezultatai wub.gif . Saunuole 4u.gif Cia tikras paskatinimas mums visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
rittusia,super rezultatai! 4u.gif
geras stimulas mums 4u.gif
Atsakyti
rittusia, pilvelis sumazejes, bet ar nebus pas jus po nestumo truke raumenys? blush2.gif Man pasirode, kad jusu pilvukas ne is lasiniu kaip mano. Gal ir klystu blush2.gif


QUOTE(Prietarai @ 2012 03 28, 17:44)
nu ka, pradesiu ir as, nes per ziema priaugau 6kg biggrin.gif jau savaite darau pratimus is galvos, pilvui 50atsilenkimu, bet pastebejau kad jau man kaip ir mazoka, pradesiu siuos dabar smile.gif


Tai dabar, priaugusi turbut sveriat 6kg ir 5g hah.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 28, 14:55)
Sveikutes 4u.gif
Atsizymiu smile.gif
Na palyginkite ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif tikrai matosi darbo įdėta!! puikūs rezultatai! net ir apatiniai raumenys į eilę sustoję thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
As jau po egzo!Islaikiau!!!Jeeee!!! clap.gif
rittusia super rezultatai!!!Man pakele stimula dirbti toliau.Bet as po val. kasdien netureciau tiek laiko. doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pastebejima.Dar noriu pasigirti savo matmenimis.Ugis 180.pries menesi sveriau 69kg.po menesio 68.,pilvo apimtis placiausiole vietoje pries menesi buvo 90cm.,po menesio 88cm.,klubai pries menesi 100cm.,po menesio 98cm.,slaunies apimtis buvo 58cm.,po 57cm. ax.gif
P.S. o kaip zinoti,kai buna truke raumenys?Niekados apie tai net nesusimasciau.Bet kaip seniau minejau,pas mane nuo vaikystes,pivas atsikises,niekados nebuvo jisai tiesus blush2.gif .
Atsakyti
rezultatai puikus Rittusia.Sveikinu smile.gif
Papildyta:
As jau ir pasirodo fotke ymetus pries men.reiks nusifotkint kuria diena vel 4u.gif
Atsakyti