Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

thumbup.gif atsizymiu savaitgalini sporta!:)
Atsakyti
Presas, kojos ir uzpakaliukas atidirbti thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Siandien jau 2 savaites kaip sportuoju. Rezultatai jau matyti, nors nera lb ispudingi. Nukrito 1,5 kg ir -2 cm nuo liemens thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 04, 18:47)
Sveikos smile.gif
Siandien jau 2 savaites kaip sportuoju. Rezultatai jau matyti, nors nera lb ispudingi. Nukrito 1,5 kg ir -2 cm nuo liemens  thumbup.gif



Super.

smile.gif

As vakar nufotkinau pilva, pamatavau. Ziuresim kas bus po keliu men. Nors ir dabar jau matau rezultata. smile.gif
Atsakyti
burbulai2 nuosirdziai dziaugiuos uz jus! SAUNUOLE!!!!
Atsakyti
sveikos,
jus nei neisivaizduojat kaip apsidziaugiau radusi sita temute.toks paskatinimas man. db tikrai pradesiu sportuoti ir prisiduoti cia kasdien. prisipazinsiu valios man truksta, ir bent jau pries jus jausiuos pasizadejusi - tuo man lengviau biggrin.gif
Sakykit, nezinau kaip paklausti, bet pabandysiu buitiskai blush2.gif
kokius pratimus reikia daryti tom vietom kur zemesne liemens dalis (kai uzsimauni dzinsus pasideda lasinukai) cia pratimai liemeniui, ar kitokie turetu buti?
Tikiuosi tinkamai paklausiau ax.gif
Atsakyti
iskart ir prisiduodu smile.gif pilvo presas, uzpakaliukas, kojos - atidirbta doh.gif esu savimi labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
Atsizymiu thumbup.gif

Kristulia86 sveika prisijungus 4u.gif Jei gerai supratau tai tom vietom reikia daryti pratimus apatiniam pilvo presui.
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 11 05, 14:22)
Atsizymiu  thumbup.gif

Kristulia86 sveika prisijungus  4u.gif  Jei gerai supratau tai tom vietom reikia daryti pratimus apatiniam pilvo presui.

aciu 4u.gif o gal turi konkreciu pratimu?
Atsakyti
Muscade,aciu smile.gif
Tai sie pratimai ir yra pilvo presui smile.gif
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Prisiduodu biggrin.gif po vakar skauda visi raumenus ax.gif
Atsakyti