Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

as dar nesportavau..
Kazkuria diena maciau laida - "galimti su goku" (tas pats kur drabuzius moterims renka) - tai nerealiai patiko - ten jis kinietiskai gamina ir sveikai stengiasi. Jei pila aliejaus - tai lasiuku pora, jei ima mesa - tai riebaliukus nupjausto. Nes kai kiti gamina tai dazniausiai net ziuret negaliu - kai uzvercia aliejaus bonke i keptuve tai iskart persuku... Arba kai siulo ingridientus rinktis - tai siulo mesa kuo riebesne imti, nes tipo skaniau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikita4ever: 24 spalio 2012 - 09:17
Labas, as per viena nestuma priaugau 14 kg, per kita gal 17 kg. Bet dabar esu tokia kaip ir pries abu nestumus. Numesti svorio as nenoriu, noriu tik pastiprinti pilvo raumenis, kad vakariene neiskristu is pilvo. Cia taip vaizdziai tariant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 24, 09:46)
Labas, as per viena nestuma priaugau 14 kg, per kita gal 17 kg. Bet dabar esu tokia kaip ir pries abu nestumus. Numesti svorio as nenoriu, noriu tik pastiprinti pilvo raumenis, kad vakariene neiskristu is pilvo. Cia taip vaizdziai tariant.  smile.gif


As per nestuma 15 priaugau ir dabar turiu gal tik pora kg pliuso, bet man jie netrugdo. Irgi tik stangrumo truksta... O del pilvo "iskritimo" tai ginekologe sake kad po gimdymo gimda kazkaip tokioj padety kad tas pilvukas tipo ir turi pupsoti doh.gif nu bet man tai cia visiskas absurdas schmoll.gif Manau jei raumuo stipriai laikys ta pilva, tai ir nesimatys tu "gimdos nuokrypiu" cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorija: 24 spalio 2012 - 10:32
As atplusejau savo 2 val.sn smile.gif As kai sportuoju ysuku pilva y maistine plevele,jis tada labai isprakaituoja 4u.gif
As kai dirbau LT pooperaciniam skyriui buvo tokia mergina gal kokiu 24 metu kuri mazino skrandy,bet man ji nebuvo tokia stora,kad jei butu to reikia,dietos ir sportas tikrai but padeje ji svere vos virs 80 kg.Kai as jos paklausiau kodel ji ryzosi tam ar bande kazka kita,sake,kad vyras reikalavo is jos doh.gif Neuzilgo atejo ir vyras aplankyt zmonikes,jus neysivaizduojat koks jis jauciu 130 -140 kg.storas kaip kiaule,kazi kuriam cia reikejo tos operacijos. Tai va jis sake ir ateity operuosis,bet norejo,kad zmona pirma isbandytu,BAISU doh.gif
Atsakyti
nu gaila man tokiu moteriskiu blink.gif Buna tokiu vyru, kurie patys i veidrodi neziuri, o is moteru kazi ko reikalauja... Man jie labai keisti unsure.gif ... Mano galva tai vyras irgi turi isvaizda prisiziuret: ir sportuoti ir skustis blush2.gif ir mityba ziureti...
Bet is kitos puses kai pagalvoji, tai jei pvz "apsizenijo" vyras su moterimi ir moteris vestuviu diena svere 50 kg, o po nestumo liko su 90 - tai jau kai paziuriu vyro akimis (yra pas mane tokiu draugiu) - tai as nelabai laimingas buciau, ypac jei moteris nerodo pastangu. Bet aisku jei pats vyras 120 sveria, tai moteriske tokia pats tas... gi sutraiskyti ja gali toks lotuliukas.gif
Atsakyti
Laaabas mergiukai 4u.gif
Oi kaip seniai jau cia berasiau, bet kazkaip vis laiko nepakanka ax.gif Pagaliau vel pradejau namie sportuot, nes kai tokie orai, tai net pabegiot nesigauna lauke doh.gif
Labas visoms naujai prisijungusioms, smagu kai daug bendraminciu, o ir motyvacija dideja.
Jo, man irgi nesuprantama, kai diedas pats vos ne puse tonos sveria, o is zmonos buti gazele reikalauja doh.gif Manau cia paprasciausias vyro nepilnavertiskumo kompleksas, lyg nuo to kaip atrodo zmona, jis pats grazesnis pasidarys doh.gif
Atsakyti
Prisiduodu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Jau kuris laikas vis pavartau jusu temute ir nusprendziau, kad ir man reikia pradet grazint savo pilvuka smile.gif Per nestuma priaugau 26 kg, liko tik 4 kg virsaus, taciau pilvukas minkstas kazkoks.

Tai va, partimus darau jau 5 dienas. Bandziau visus: ir rankoms, ir kojoms, ir uzpakaliui, ir pilvo presui. Kojoms ir rankoms man kazko tai per lengva, o uzpakaliui ir pilvui pats tas thumbup.gif Pirmas 2 dienas skaudejo kakla, bet dabar jau viskas gerai smile.gif

Vyras uzsieni, tai iki kol grys noriu pasitvarkyt savo isvaizda ir ji nustebint. Tikiuosi pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2012 10 26, 20:15)
Sveikos  smile.gif
Jau kuris laikas vis pavartau jusu temute ir nusprendziau, kad ir man reikia pradet grazint savo pilvuka smile.gif Per nestuma priaugau 26 kg, liko tik 4 kg virsaus, taciau pilvukas minkstas kazkoks.

Tai va, partimus darau jau 5 dienas. Bandziau visus: ir rankoms, ir kojoms, ir uzpakaliui, ir pilvo presui. Kojoms ir rankoms man kazko tai per lengva, o uzpakaliui ir pilvui pats tas  thumbup.gif Pirmas 2 dienas skaudejo kakla, bet dabar jau viskas gerai  smile.gif

Vyras uzsieni, tai iki kol grys noriu pasitvarkyt savo isvaizda ir ji nustebint. Tikiuosi pavyks  bigsmile.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif Manau jeigu idesi pastangu, tai tikrai pavyks thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, naujokes priimat? biggrin.gif 4u.gif
nuo šiandien ir aš bandysiu grįžti prie šių pratimų wink.gif (kažkada atsakingai dariau, ir tikrai pastebėjau naudą wink.gif )
tai gi, šiandien padariau 50 atsilenkimų ir šias 8 min.. (po 10mėn. pertraukos)
ryt jaučiu skaudės viską doh.gif biggrin.gif
QUOTE(Amelita @ 2012 10 24, 09:46)
Numesti svorio as nenoriu, noriu tik pastiprinti pilvo raumenis, kad vakariene neiskristu is pilvo[I]. Cia taip vaizdziai tariant.  smile.gif

drinks_cheers.gif labai taikliai pasakyta wink.gif
Atsakyti
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti