Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(burbulai2 @ 2012 10 22, 16:55)
As atsizymiu,vakar pora valandu ispeties padirbejau smile.gif
Man padejo,aisku darau ne tik siuos pratimus,bet pilvui pagrindiniai sitie,manu dar begimas padeda viskam,nes isprakaituoji tai oh!
Kai pradejau maista ziuretis dar didesniu rezultatu pasiekiau  4u.gif
Bet taip sunku su tuo maistu bent man...


Na, pirma savaite sunku, paskui ipranti ir kazkaip net nebeziuri i ta "nesveiko" maisto puse...Siaip, labai gera knygele yra apie maisto derinima, ji padeda, mano drauge per 3men atsikrate 24kg ir svoris neparbego atgal thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 10 22, 17:32)
Na, pirma savaite sunku, paskui ipranti ir kazkaip net nebeziuri i ta "nesveiko" maisto puse...Siaip, labai gera knygele yra apie maisto derinima, ji padeda, mano drauge per 3men atsikrate 24kg ir svoris neparbego atgal thumbup.gif


Gal galima knygelės pavadinimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 10 22, 18:32)
Na, pirma savaite sunku, paskui ipranti ir kazkaip net nebeziuri i ta "nesveiko" maisto puse...Siaip, labai gera knygele yra apie maisto derinima, ji padeda, mano drauge per 3men atsikrate 24kg ir svoris neparbego atgal thumbup.gif

As jy derinu tikrai ne savaite,o jau metai beveik,bet man vistiek sunku atsisakyt kai ko,atsisakau bet,kankinuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2012 10 22, 18:37)
Gal galima knygelės pavadinimą? 4u.gif


90dienu maisto derinimo dieta mirksiukas.gif Tikrai verta demesio, beje, is SM yra tema, gal ten pasiskaicius susidarytum nuomone, ar noretum tai pradeti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulai2 @ 2012 10 22, 19:11)
As jy derinu tikrai ne savaite,o jau metai beveik,bet man vistiek sunku atsisakyt kai ko,atsisakau bet,kankinuosi mirksiukas.gif


Na, to as nezinojau, siaip, man uzteko atsisakyti bulviu, batono, duonos ir makaronu...Mesa tik su darzovemis ir valgau tik iki 18val., siek tiek pajudu...Per menesi laiko atsikraciau 13kg ax.gif
Atsakyti
na man ner kur tiek atsikratyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 10 22, 20:16)
na man ner kur tiek atsikratyt smile.gif


Tai va, kiekvienam savo mirksiukas.gif Man yra, nors svoris sakyciau pasiskirstes tolygiai, niekas nepatikedavo, kad sveriu 84kg, bet va paciai noras yra stengtis, nes iki nestumo tesveriau 49-50kg ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

jungiuosi į Jūsų būrį ir rašau pirmąjį saldų ATSIŽYMIU blush2.gif smile.gif

Perskaičiau visą temą, prisižiūrėjau nuotraukų, pasidžiaugiau jūsų ryžtingomis motyvacijomis... Ūpas yra ir pas mane, tad pats laikas rodyti pastangas drinks_cheers.gif

Išsisaugojau daugiau nuorodų, bet pradėjau nuo pagrindinio pilvo presui. Tik 8min, o po pratimų buvau leisgyvė karsta.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2012 10 22, 18:29)
Na, to as nezinojau, siaip, man uzteko atsisakyti bulviu, batono, duonos ir makaronu...Mesa tik su darzovemis ir valgau tik iki 18val., siek tiek pajudu...Per menesi laiko atsikraciau 13kg ax.gif


Na bulvės, makaronai ir duona žiūriu daug kam kenkia 4u.gif Aš šių produktų atsisakiau prieš 9 metus, tai iš karto pradėjo kristi svoris, o derinant su sportu tada pavyko pamesti 25 kg ax.gif Tik aišku atsispirti konditeriniams gaminiams yra daugiau nei sunku doh.gif Tad kartais leidžiu sau pasmaližiauti blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų. Iki gimdymo buvau fanatike sporto ir mitybos sveikos, bet jau praejo 1,5 metai po gimdymo - svoris lyg ir patenkinamas, bet stangrumo pasigendu smarkiai.
O dar toks klausimas, jus tik 8 min ir sportuojat per diena? Nes kiek pamenu anksciau kiek skaiciau, tai moterims riebalai nuo kuno pradeda degti gal tik 40 ar 60 min praejus nuo sporto pradzios... tai kaip ir situos pratimukus po kazkokio "apsilimo" reiktu daryti. Nu cia mano galva taip atrodo:)
Atsakyti
As irgi registruojuosi. Siaip jau anksciau kazkada dariau va situos:
http://www.youtube.c...h?v=bQr-sHwlJM8
http://www.youtube.c...feature=related

bet paskui truputi apleidau. Bet siaip nuo pirmuju tai anksciau man jau po savaites kokios pilvas smarkiai plokstesnis atrodydavo.. nors kad riebaliukai nutirptu tai nepasakyciau.. tikriausiai be mitybos sunku kazka pasiekt
Atsakyti
QUOTE(nikita4ever @ 2012 10 23, 19:29)
As irgi registruojuosi. Siaip jau anksciau kazkada dariau va situos:
http://www.youtube.c...h?v=bQr-sHwlJM8
http://www.youtube.c...feature=related

bet paskui truputi apleidau. Bet siaip nuo pirmuju tai anksciau man jau po savaites kokios pilvas smarkiai plokstesnis atrodydavo.. nors kad riebaliukai nutirptu tai nepasakyciau.. tikriausiai be mitybos sunku kazka pasiekt


thumbup.gif neblogi visai
Atsakyti
As duona pati kepu te vien tik grudai smile.gif
Prie saldumynu beveik netraukia,bet kai traukia pasmaliziauju smile.gif
Bulves ir mesa retai valgo musu seima,mano vyras zvejys,o sitoj saly zuvu yvairove...mmm... Tai mes daugiau zuvininkai,o prie zuvies ryziai,grikiu is LT atsigabene smile.gif
Sveriu 60kg.Anksciau 48 sveriau,bet buvau kaip skiletas fui kaip negrazu,po gimdymo 66 kazkur sveriau,pometu sportuot biski maista ziuret pradejau,rankos db svelniai raumeningos ir kojos ir uzpakalis,pilvo raumenys isryskejo,bet ta oda nutysus tokia,bet sake jei ir toliau stengsiuos dar pageres smile.gif Ir strijos nuo ju nepabegsi. Bet kai pilvas sutvirtejo ir tos berods sumazejo ir maniskis guodzia sako,kad nieko ten nera,gerai butu smile.gif As jau beveik pakeliui y sporta smile.gif
Atsakyti