Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(Latte26 @ 2012 10 18, 09:49)
Jums mergytės gerai, kai turite galimybę persikelti į sporto klubą, o pas mane miestelyje tokio net nėra... doh.gif  Tai nori nenori tenka sportuoti namie, bėgioti lauke ir namie iš lėto pildyti sporto inventorių  bigsmile.gif


puikus verslo planas-atidarykit sporto kluba savo miestely lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasmusiukas @ 2012 10 18, 15:13)
puikus verslo planas-atidarykit sporto kluba savo miestely lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif pradžiai tada reikia burti sportuojančias į lauką, kad sukaupti lėšas verslo plano įgyvendinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte26 @ 2012 10 18, 16:00)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif pradžiai tada reikia burti sportuojančias į lauką, kad sukaupti lėšas verslo plano įgyvendinimui  lotuliukas.gif


kol geras oras- puiki ideja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte26 @ 2012 10 18, 16:00)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif pradžiai tada reikia burti sportuojančias į lauką, kad sukaupti lėšas verslo plano įgyvendinimui  lotuliukas.gif

Kodėl ne?
Štai su lazdom vaikšto laukais, kodėl ir čia laukas negalimas?
Atsakyti
Atsizymiu. 4u.gif Esu patenkinta, kad pradejau sportuot namie. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_klara @ 2012 10 19, 17:16)
Kodėl ne?
Štai su lazdom vaikšto laukais, kodėl ir čia laukas negalimas?


Žinot, aš pastebėjau, kad didmiestyje žmonės į sportuojančius žiūri palankiai arba išvis net nekreipia dėmesio, tai yra natūralu, o va mažam mažam miestely, tai kone lakstantis stebuklas arba keistuolis jiems atrodo, nesupranta jie to... Kiek aš sulaukiu komentarų bėgiodama doh.gif O juokingiausia būna su vaikais - jie patampa draugais, pradeda sveikintis, o paskui pamatę parduotuvėj ima šnabždėtis: žiūrėk, čia ta, aha ta, ai ta, kur bėgioja, tai jo jo, matai kokios jos kojos lotuliukas.gif Vienąkart vos nesusijuokiau garsiai nuo jų vaikiškų pletkų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas,
QUOTE(*agnyte* @ 2012 09 27, 20:40)
labas vakaras. siandien youtube susiradau "8min abs" pratima, po to ir cia tema radau smile.gif pirma karta darant tikrai nebuvo jokio sunkumo pilvo presui, bet kai kuriuos pratimukus atliekant labai pavargdavo galva laikyt pakelus, net negera daresi... gal kaklo raumenys nusilpe  g.gif

Agnyte, jei darydama pratimus jati kaklo raumenukus, vadinasi negerai juos darai, turi dirbti pilvo raumenukai.. 4u.gif

QUOTE(Amelita @ 2012 10 02, 12:56)
Siandien dariau kojoms, tada presui, tada uzpakaliukui. Sunkiausia kol kas uzpakaliukui. Raumenys labai jaucias. Bet gera.  smile.gif Ir nuotaika geresne.  smile.gif

Kas spotuojat kiek laiko jau sportuojat? Kiek kartu i savaite?

Aš šiuos pratimus darau jau senai,tik va dabar turiu nemažą pertrauką, ir tikrai galiu pasakyti kad veikia. thumbup.gif ir šikniukas ir presiukas gražūs buvo, sulaukdavau nemažai komplimentų, bet jei apleidi sunku vėl pradėti, aš juos darydavau beveik kasdien, sekmadienis buvo išeiginė.

Grįžtu vėl prie jų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hija @ 2012 10 19, 23:05)
Labukas,

Agnyte, jei darydama pratimus jati kaklo raumenukus, vadinasi negerai juos darai, turi dirbti pilvo raumenukai..  4u.gif
Aš šiuos pratimus darau jau senai,tik va dabar turiu nemažą pertrauką, ir tikrai galiu pasakyti kad veikia.  thumbup.gif  ir šikniukas ir presiukas gražūs buvo, sulaukdavau nemažai komplimentų, bet jei apleidi sunku vėl pradėti, aš juos darydavau beveik kasdien, sekmadienis buvo išeiginė.

Grįžtu vėl prie jų.  thumbup.gif



Raumenukams reikia pailseti, negali varyti taip isvien kiekviena diena. Gerai yra kelias dienas padirbeti, paskui kelias dienas pailseti. Ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, siandien pradejau yahoo.gif sunku verysad.gif norejau paklausti, sie pratimai turincioms rimta pilvuka pades ar geriau kitokius pratimus daryti blush2.gif Mano pilvas po gimdymo toks suglebes ir truputuka kabantis... ax.gif
Atsakyti
Mergaites o kur rasti pratimus ??
Atsakyti
QUOTE(JelenaJelena @ 2012 10 22, 10:08)
Mergaites o kur rasti pratimus ??


pirmame puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
As atsizymiu,vakar pora valandu ispeties padirbejau smile.gif
Man padejo,aisku darau ne tik siuos pratimus,bet pilvui pagrindiniai sitie,manu dar begimas padeda viskam,nes isprakaituoji tai oh!
Kai pradejau maista ziuretis dar didesniu rezultatu pasiekiau 4u.gif
Bet taip sunku su tuo maistu bent man...
Atsakyti