Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Aš esu pradėjusi 5 savaičių programą abs'o raumenukams ryškinti. Jau antrą savaitę atlieku tuos skirtingus pratimus kaskart su pasunkinimais 3 kartus per savaitę. Anksčiau kasdien darydavau tuos pačius pratimus, o tai pasirodo buvo mano didžiausia klaida, nes raumenukai visai nebedirbo, priprato prie to pačio, tai beprasmiškai sportuodavau 35 min doh.gif Dabar užtrunku apie 25 min, tačiau kitą dieną po pratimų jaučiu, kad turiu pilvą biggrin.gif Mergaitės, tik nepamirškit leisti raumenukams pailsėti 4u.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as prie sportuojanciu burio:)siandien pasidariau pirma treniruote:) thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, as trenisiuos taip 2 dienas darau pratimus pilvui, kojoms, uzpakaliui, 1 diena ilsiuos ir vel 2 dienos treniruociu ir t.t.

Smagu, kad vis daugiau jungiasi merginu i buri. 4u.gif

Mastau gal nusifotkinti pilva, o paskui po menesio ar dvieju paziuret ar matos rezultatai.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 10 05, 06:50)

Mastau gal nusifotkinti pilva, o paskui po menesio ar dvieju paziuret ar matos rezultatai.



as jau nusifotkinau smile.gif
Atsakyti
Labas,sportininkes.As senokai jau berasiau,ilsejausi sanatorijoj su mama ir maziuku,o ten ir gimnastika ir baseine sportavau ir masazai visoki,bet jau valgiau....oi tas svediskas stalas,amzinai negaliu susitvardyt,siaubas kazkoks.Bet jau ryt namuciu lekiam,tai viskas grys y savas vezias.As sportuoju 3 kart y sav,kartais 4,beveik po 2val.ir aisku prisiziuriu maista 4u.gif Bet ta pilvo oda nors uzmusk,gal dar pasitrauks kiek,bet strijos niekada nedings. Bet sportas ne tik isvaizda,bet ir sveikata ir valios parodymas,smagu zinot,kad tu sugebi yveikt save ir jautiesi geriau smile.gif Sekmes!
Atsakyti
Labas, stengiuosi sportuoti, bet nevisada laiko yra.Vaikai lipa ant galvos, buitis, kiti darbai.. Per savaite pasportuoju kokius 3-4 kartus. Sportas tesias 24 minutes.Pilvas, kojos, uzpakaliukas. Siaip labai patenkinta esu, kad suradau siuos filmukus. Ju deka sportuoti tikrai smagu. smile.gif Nesijauti viena, sportuoji su chebra. smile.gif

Atsakyti
Jo namie sportuoti tikrai daug sunkiau,jei maziuku yra.Pagrindine priezastis,kad persikeliau y sale smile.gif Ten pasileidziu megstama muzika garsiai atsipalaiduoju ir....pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Namie sportuoti yra ir pliusu. Nekainuoja, sportuot gali bet kada, kada esi laisva, nereikia vaziuot i sporto kluba. Pries abu vaikus ir as sportavau sporto klube, faina buvo. Dabar nera tam laiko. smile.gif Tad renkuosi sporta namie.
Atsakyti
As kai gyvenau Kaune su maziuku tas pats buvo,bet db.gyvenu tokioj vietoj,kad viskas panoseje tongue.gif o ir kaina apie200 Lt.metam,tai finansiniu nuostoliu tikrai nepajunti smile.gif O ir darbo grafikas palankus 4u.gif Namie bent man asmeniskai ziauriai sunku prisiverst,pastoviai kitokiu darbu atsiranda,bet tos kurios prisivercia saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
200 lt cia labai pigu. smile.gif

As jau pati pastebejau pilvuko pagrazejima. Super. smile.gif Atrodo toks labiau isitempes.
Atsakyti
Jums mergytės gerai, kai turite galimybę persikelti į sporto klubą, o pas mane miestelyje tokio net nėra... doh.gif Tai nori nenori tenka sportuoti namie, bėgioti lauke ir namie iš lėto pildyti sporto inventorių bigsmile.gif
Atsakyti
Jo begiojimas super,joks sporto klubas nepakeis. drinks_cheers.gif As ir namie ir lanka suku ir bisky svarmenu turiu kai tingiu y sale eiti,kartais daly namie darau,daly salej 4u.gif
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti