Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(burbulai2 @ 2012 09 23, 13:41)
Saaltuke tik su siais pratimais nieko ne daug ka pakeisi smile.gif
Ir mityba daug ka daro.
Ar yra sportuojanciu dar cia? As atsizymiu uz sia sav kas antra diena sprtavau smile.gif


Mityba, tai kas be ko smile.gif na va klausiau apie pratimus tik, tai ir nepaminejau mitybos, upsss smile.gif o tuomet tik sie pratimai ir plius mitybos reguliavimas, kazi duos naudos?smile.gif
Atsakyti
Duos smile.gif As atsizymiu uz antrad.sn vel sportuosiu smile.gif
Atsakyti
labas vakaras. siandien youtube susiradau "8min abs" pratima, po to ir cia tema radau smile.gif pirma karta darant tikrai nebuvo jokio sunkumo pilvo presui, bet kai kuriuos pratimukus atliekant labai pavargdavo galva laikyt pakelus, net negera daresi... gal kaklo raumenys nusilpe g.gif
Atsakyti
4u.gif Labukas visoms ir as nuo siandien jungiuosi prie jusu ka tik pasportavau tiesa pasakius mano svoris tikrai didelis blush2.gif verysad.gif todel tikrai gana sunkiai atlikau tiesa pasakius niekada neturejau dailaus pilvuko nes riebalai daugiausia ir kaupiasi ant juosmens pries gimdymus tikrai buvau lieknute dabar esu stambi todel labai noriu atsikratyt ir patobulint savo linijas dar pradejau sukt lanka po 30 min kasdien aisku stengsiuosi mityba susireguliuot bet cia jau reiks pastangu daugiau manau bet tikiuosi pavyks 4u.gif
Atsakyti
Jo mitybai man irgi daaaaaaug pastangu reikia,atsizymiu uz vakar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbulai2: 28 rugsėjo 2012 - 10:36
burbulai2, as irgi norvegijoj gyvenu smile.gif

po vakar pratimu, siryt pradejau jausti virsutinius pilvo preso raumenis biggrin.gif nedirbdavo jie anksciau pas mane smile.gif
Atsakyti
Va kaip smagu besportuojanciu tautieciu surast 4u.gif
Atsakyti
prisiduodu, kad siandien sportavau smile.gif
Atsakyti
Labas, pilvuko preso pratimus darau jau kokios 5 dienos. Siandien dar padariau uzpakaliuko ir koju raumenuku pratimus. Is viso gavos 24 min. Pilvuko presas jau priprato, neskauda, bet koju, uzpakaliuko raumenys labai labai jaucias. Labai dziaugiuos, kad pradejau namie sportuot Niekur nereikia vaziuot, patogu. Ir jausmas geras, kai raumenukus gelia po treniruotes. Tikiuos siek tiek pastiprinti kuneli. :)Stengsiuos kas diena pasportuoti, tik galvoju kuriuos raumenis geriausia pradzioje treniruotes mankstinti gal koju, paskui uzpakaliuko, paskui gal pilvo? Gal kas patarsit? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 01 spalio 2012 - 16:00
QUOTE(Amelita @ 2012 10 01, 15:45)
Labas, pilvuko preso pratimus darau jau kokios 5 dienos. Siandien dar padariau uzpakaliuko ir koju raumenuku pratimus. Is viso gavos 24 min. Pilvuko presas jau priprato, neskauda, bet koju, uzpakaliuko raumenys labai labai jaucias. Labai dziaugiuos, kad pradejau namie sportuot Niekur nereikia vaziuot, patogu. Ir jausmas geras, kai raumenukus gelia po treniruotes. Tikiuos siek tiek pastiprinti kuneli.  :)Stengsiuos kas diena pasportuoti, tik galvoju kuriuos raumenis geriausia pradzioje treniruotes mankstinti gal koju, paskui uzpakaliuko, paskui gal pilvo? Gal kas patarsit?  4u.gif


gal pamegink pati ivairias kombinacijas? viena diena daryti pirma pilva, po to kojas ir tada uzpakaliuka. kita diena jau sukeisti vietom, gal pati nusistatysi, nuo ko geriau pradeti smile.gif nebent tikrai yra kazkokia sistema, kurios reikia laikytis.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 10 01, 17:35)
gal pamegink pati ivairias kombinacijas? viena diena daryti pirma pilva, po to kojas ir tada uzpakaliuka. kita diena jau sukeisti vietom, gal pati nusistatysi, nuo ko geriau pradeti smile.gif nebent tikrai yra kazkokia sistema, kurios reikia laikytis.



Siandien dariau kojoms, tada presui, tada uzpakaliukui. Sunkiausia kol kas uzpakaliukui. Raumenys labai jaucias. Bet gera. smile.gif Ir nuotaika geresne. smile.gif

Kas spotuojat kiek laiko jau sportuojat? Kiek kartu i savaite?
Atsakyti
man dabar kazkaip iseina kas antra diena smile.gif pakolkas darau tik pilvui, bet galvoju ijungti ir kojas, bei uzpakali
Atsakyti