Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(burbulai2 @ 2012 08 07, 13:21)
As savo dvi valandas atsitreniravau sn 4u.gif

burbulai2, tu vienintele istikima likai vasaros metu siai temai 4u.gif
As sportuoju, tik nebeparasau doh.gif
Atsakyti
Prisiduodu pioneer.gif
Atsakyti
Tokia jau as esu istikimoji lotuliukas.gif
bet ir retokai parasau,nieko sugrysit dar visos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 08 08, 17:23)
Tokia jau as esu istikimoji lotuliukas.gif
bet ir retokai parasau,nieko sugrysit dar visos tongue.gif

Sugrisim sugrisim ziema arba pavasariop lotuliukas.gif Tik viska tikriausiai reikes pradeti is pradziu doh.gif
Atsakyti
man namie baisia sunku prisisverst
salej nuejai atvargai ir + uzsidejai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 04 03, 10:30)
Pasisakysiu. Tikrai nemanau, kad ikelta foto yra kazkoks idealas. Kazkaip ir taip per daug sureiksmintas lieso kuno kultas. Man kartais net pyktis ima, kas musu vaikams yra kalama i galva. Kad kuo liesesnis esi, tuo tu vertingesnis. Nesamones kazkokios, vat kodel taip padaugejo anoreksijos ir bulimijos atveju. Manau, kad geriau tureti siek tiek riebaliuku ant saves, nei but perkarusiai.
Tik neuzsipulkit manes, as cia siaip, kad neuzsimirstume, jog ir nebudamos idelios (pagal siu dienu ale standartus) esam zavios ir moteriskos moterys  4u.gif



aš irgi tokios pat nuomonės, iki 26 metų gėdijausi savo kūdumo, dabar bandau 8 min. abs, kad plokštesniu pilvuku būčiau lotuliukas.gif beskaitant šią temutę, motyvaciją didėja 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes! Noreciau ir as prisijungti prie jusu kompanijos smile.gif Esu gana liekna, bet po gimdymo, o paskui ir po svorio numetimo liko tik pilvas. Vaikui jau 4 metai, o pilvas toks, lyg as buciau pagimdzius pries menesi. Tiesiog baisu.
Todel dabar mano tikslas - bent jau normalus pilvukas. Sakykit, kokios pas jus cia taisykles? kazkaip reikia kasdin pranesti ar sportavai ar ne? o kiek kartu per diena reikia daryti tuos pratimus? o jei neiseina? vis tiek spausti is visu jegu? as tai jauciu, kad visai neturiu ten raumenu doh.gif

Laukiu atsakymo, aciu ax.gif
Atsakyti
Noreciau prisijungti ir as. Visos temos neperskaiciau, tik pradzia perziurejau 8min abs, pasiskaiciau komentarus per kiek laiko pasijaucia poveikis ir nutariau, kad reikia ir man pabandyti. Pagimdziau du maziukus pametinukus, tai pilvas liko toooks isglebes ir dar su riebaliuko sluoksniu, tai nors verk... Issisaugojau video ir nieko nelaukusi einu dirbti su savo pilvuku smile.gif
Atsakyti
Labas naujai prisijunge smile.gif jau ir ruduo atejo,manau laikas atsiskaitineti 4u.gif
As darau pratimukus kas antra diena ir ilgesnius nei video,nes tik to neuztenka mirksiukas.gif
Tai va as uz vakar atsiskaitau 4u.gif
Atsakyti
A nieks nesportuoja jau?
Nu zekit,as savo pilva isplokstinsiu,o jus seile varvint galesit tongue.gif lotuliukas.gif
As vakar nesportavau,penktadieny darbe koks tai neaiskus priepolis su sirdim uzejo,tai ilsejausi biski. O sn vel darbo emiausi, Taip,kad atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sveikos wink.gif Prisijungiu prie Jūsų ir aš, norisi pagražint figūrą,opiausios vietos tai pilvas ir šlaunys smile.gif na ir ketvirta diena jau kaip darau tik 8 min. abs, o poto bandysiu pridėt pratimus kojom, rankom, ir taip po biškį, visom dalim smile.gif Patarkit, kurios turit daugiau patirties, ar šitie pratimai 8 min atsikratyt nereikalingu riebaliukų? smile.gif
Atsakyti
Saaltuke tik su siais pratimais nieko ne daug ka pakeisi smile.gif
Ir mityba daug ka daro.
Ar yra sportuojanciu dar cia? As atsizymiu uz sia sav kas antra diena sprtavau smile.gif
Atsakyti