Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Maloniai prasom 4u.gif visas priimsim.As db mankstindamasi pilva y plevele pradejau vynioti smile.gif Ir su maistu ir susiemiau,juk vasara darzoves,vaisiai,uogu gausybes,puiki galimybe mirksiukas.gif
O dar kitam menesiui ertine fotosesija uzsisakiau,tai noriu nepriekaistingai atrodyti blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, na ką, prisiduodu, pratimukai pilvukui padaryti, jauciuosi labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasižiūrėjau tą video, pratimai gerai atrodo, tik kiek laiko turi būti praėję po CP? Aš bijau, kad raumenys pilvuko dar nesuaugę.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2012 07 31, 14:52)
Sveikos,

pasižiūrėjau tą video, pratimai gerai atrodo, tik kiek laiko turi būti praėję po CP? Aš bijau, kad raumenys pilvuko dar nesuaugę.. unsure.gif


Laba 4u.gif
Cia kiekvienai manau gydytojas turetu pasakyti nuo kada galima sportuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuosi į jūsų būriuką, ar priimsit g.gif ax.gif
Sportuoju apie mėnesiuką, svoris sumažėjo 4 kg bet liemens apimtis nekinta... nors vizualiai atrodo gražiau g.gif Minu elipsinį, suku lanką ir dar man patinka judėk kartu treniruotės, jas pakaitalioju nes po kelių jau nieko nebesijaučia rolleyes.gif
Užvakar pamėginau 8 min ABS tai kaklas dar ir dabar skauda bet ne presą hihihi.gif O vat šiandien paskaičius jūsų temukę, dariau vėl ir dabar jau jaučiu pilvuką ax.gif
Niekada neturėjau valios sportuoti o ir nereikėjo, tai dabar pasportavus jaučiu tooookį malonų nuovargį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 02 rugpjūčio 2012 - 14:13
QUOTE(Baronė @ 2012 08 02, 14:12)
Užvakar pamėginau 8 min ABS tai kaklas dar ir dabar skauda bet ne presą hihihi.gif O

Reiskia taupei pilvo raumenis jei kakla skauda. Siaip tai pavojinga, geriau tiek daug nesilenk, jei nera presas istreniruotas. Kaklas neturi skaudeti! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2012 08 02, 15:35)
Reiskia taupei pilvo raumenis jei kakla skauda. Siaip tai pavojinga, geriau tiek daug nesilenk, jei nera presas istreniruotas. Kaklas neturi skaudeti! ax.gif

Na taip, neteisingai dariau, todėl ir skauda ax.gif Atrodo nesilenkiau tiek daug bet matyt per daug kaklą įtempus laikiau... šiandien jau susikoncentravau į pilvuką ax.gif
Atsakyti
As sn presa jau atkankinau,dar sale laukia vakare 4u.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuos pas jumis smile.gif
kažkada intensyviai po nestuke.gif dariau smile.gif
QUOTE(Gucci XX @ 2012 08 02, 14:35)
Reiskia taupei pilvo raumenis jei kakla skauda. Siaip tai pavojinga, geriau tiek daug nesilenk, jei nera presas istreniruotas. Kaklas neturi skaudeti! ax.gif

man menu pirmom dienom ir kaklą skaudėjo doh.gif netaisyklingai dariau smile.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu... man po 8 min. dar ir nugarą paskui skauda, o preso nejaučiu visai, nors pratimus darant jaučiu kad dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2012 08 04, 20:15)
Aš nesuprantu... man po 8 min. dar ir nugarą paskui skauda, o preso nejaučiu visai, nors pratimus darant jaučiu kad dirba  g.gif

Gal ant per kieto pagrindo darai? mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo dvi valandas atsitreniravau sn 4u.gif
Atsakyti