Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Jo man ir po pertraukos vel juos padarius,pajauciau raumenukus 4u.gif
Atsakyti
ar darote tiktai šį komplektą ir kiek kartų per dieną?
Atsakyti
QUOTE(Double Swallow @ 2012 07 08, 23:39)
ar darote tiktai šį komplektą ir kiek kartų per dieną?

Sveikos naujai prisijungusios 4u.gif
Paskaitykit temute nuo pradziu, rasit tikrai daug naudingu patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ploksciapilves,na kaip sekasi sportuot,aptingot?As tai nedarau kas diena jau,bet 3 kart y sav butinai :)VAziusim kita men y LT,tai ir y pajury uzsuksim,tai vel paskata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 07 17, 07:59)
Sveikos ploksciapilves,na kaip sekasi sportuot,aptingot?As tai nedarau kas diena jau,bet 3 kart y sav butinai :)VAziusim kita men y LT,tai ir y pajury uzsuksim,tai vel paskata  ax.gif

As nebedarau taip daznai ax.gif Pora kartu per savaite, bet begioju priedo mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu dedu foto nuo tada kai pradejau 8min vasary ir db. blush2.gif
cia pradzia
user posted image
cia db
user posted image
Manau rezultatas akivaizdus lotuliukas.gif
Papildyta:
tik,kad tas strijas kur galas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 07 24, 12:38)
Nu dedu foto nuo tada kai pradejau 8min vasary ir db. blush2.gif
cia pradzia
cia db
Manau rezultatas akivaizdus lotuliukas.gif
Papildyta:
tik,kad tas strijas kur galas doh.gif

Tikrai matosi rezultatai thumbup.gif
O del striju tai tikras vargelis, pas mane ne pilvas, bet sonai ir slaunys isvagotos-tik lazeris dabar bepadetu unsure.gif
Atsakyti
sveikos,
aš jau seniai buvau radus tokią mankštelę, bet taip niekad neprisiverčiau ir pabandyti visos. Tos 8min atrodo tikra kančia doh.gif išsirinkau tik atskirus pratimukus, plius savus prisidėjau.

Ar jums užtenka oro, jėgų visai tokiai intensyviai 8min mankštai? ar po jos nesijaučiate išsunktos visą likusią dieną(vakarą)?
Atsakyti
Na kaip cia pasakius,as tai tuos pratimus darau daug ilgesnius nei video,tai trunku gal 14 min ir kai kuriuos pratimus pakeiciau.O kur dar rankos kojos,begiojimas. 8min mankstos tikrai nera issekimo lygis manu as. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 07 26, 15:41)
Na kaip cia pasakius,as tai tuos pratimus darau daug ilgesnius nei video,tai trunku gal 14 min ir kai kuriuos pratimus pakeiciau.O kur dar rankos kojos,begiojimas. 8min mankstos tikrai nera issekimo lygis manu as. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, aš visą gyvenimą buvusi kūdeną (net per liesa), sulaukusi 29-ties pamačiau, kad stambėju. blink.gif Mūsų šeimoje problema - pilvas ir juosmuo. Va čia prisikaupė riebalų nemažai. Tai dabar darysiu jūsų 8 min. treniruotę. Iki šiol dariau pilates pratimus Intense Ab 10 min.. Labiausiai patinkantis pratimas yra prasidedantis 3:16 min, o pats intensyviausias tampa 4:28 min. biggrin.gif Tačiau, kaip kad rašėte, pratimus reikia keisti, kai jau jie tampa lengvi. O man dar labai svarbu, kad sportas netaptų rutina. Tai mėgstu keisti pratimus naujais wink.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, bandau ir aš jungtis į jūsų gretas blush2.gif Situacija pasiekė kritinį lygį, taip toliau nebegaliu, o svarbiausia NEBENORIU atrodyti schmoll.gif , todėl tvirtai nusprendžiau imtis pačių griežčiausių priemonių ir labai tikiuosi kad mane priimsite, nes po dviejų angėlėlių liko didžiulis viršsvoris ir beformė figūra doh.gif Nebepatinku sau, blogai jaučiuosi, bijau kad ir vyras tuoj pradės į kitas žvalgytis (čia juokauju, bet tokia galimybė visada išlieka) taigi nuo rytdienos pradedu sportuoti ir derinti mitybą, nes jau įsitikinau, kad trumpalaikės dietos naudos duoda nedaug ax.gif Taigi tikiuosi jog priimsite mane į savo būrį.
Atsakyti