Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Aš toli nenubėgu doh.gif man jau geriau greita ėjimas bigsmile.gif

Vakar bandžiau prasibėgt, gal koks puskilometris ir buvo, tai pusiaukelėje maniau, kad viskas, o dar vėjukas buvo, tai keista, kad kalbėt šiandien galiu, nors per burną tik išvkėpdavau. Išvada, reiks po truputį pratintis ir didint atstumą. Mokykloje irgi ne bėgikė buvau, bet vasaros pradžioj 6 ratai nebeatrodydavo baisiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2012 05 18, 13:48)
Aš toli nenubėgu  doh.gif man jau geriau greita ėjimas  bigsmile.gif

Vakar bandžiau prasibėgt, gal koks puskilometris ir buvo, tai pusiaukelėje maniau, kad viskas, o dar vėjukas buvo, tai keista, kad kalbėt šiandien galiu, nors per burną tik išvkėpdavau. Išvada, reiks po truputį pratintis ir didint atstumą. Mokykloje irgi ne bėgikė buvau, bet vasaros pradžioj 6 ratai nebeatrodydavo baisiai  4u.gif

As irgi kai tik atidariau sezona, tai galvojau padusiu doh.gif As siaip nebegioju kasdien schmoll.gif Bet atstumus ilginu, pradejau turbut nuo 2 km pirmyn ir tiek pat atgal 4u.gif
Mokykloj as irgi nebuvau begike, man visa labiau patiko gimnastika rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 05 18, 12:24)
Man dar labai begiojimas padejo pilva sumazint  ax.gif

O, jetau, kiap sunku. doh.gif Nu nea, jau geriau nevalgyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 05 18, 21:58)
O, jetau, kiap sunku.  doh.gif Nu nea, jau geriau nevalgyt schmoll.gif

Zinok as irgi taip galvojau, tik reikia siek tiek valios ir nugali tuos visus SUNKU mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Jungiuos prie jūsų, vasarai dailinuos pilvuką biggrin.gif Padariau ką tik 8min abs ir bun, vos ant kojų pastoviu doh.gif
Atsakyti
8min - juokaujaty panos? biggrin.gif po to kruviai didinami, presui iki 30min - maziausiai, o juolab slaunims... nemanau kad superini presa pasidary biggrin.gif si per 8 min. poto raumenys, deja, pripranta. ir ka - ne is vietos- procesas.
Atsakyti
Tai ne tik laiką ilgint, bet ir kas kažkiek laiko keist pratimus reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš aną vasarą darydama pirmus kartus tą pratimą kojoms vos gyva būdavau, o dabar po ilgesnės pertraukos viskas ok thumbup.gif dar ir antrą kartą pakartočiau.

O dėl preso, varkar pirmą kartą dariau tas aštuonias mintes, tai buvau savim pasibaisėjus. Niekaip neatiplėšiau nuo žemės, skaudėjo kaklą, o šiandien jau geriau thumbup.gif po jo dar šitą padariau http://www.youtube.c...;feature=fvwrel tada pasijuto, kad pasportavau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2012 05 19, 17:34)
8min - juokaujaty panos?  biggrin.gif po to kruviai didinami, presui iki 30min - maziausiai, o juolab slaunims... nemanau kad superini presa pasidary biggrin.gif si per 8 min. poto raumenys, deja, pripranta. ir ka - ne is vietos- procesas.


Pradžioj ir aštuonių min gana biggrin.gif po to pradedi ryte, per pietus ir vakare daryt, tai gaunasi 24 min plius kiti pratimai tongue.gif
Atsakyti
As siandien simuliuoju ax.gif
Vakar pabegiojau ir su draugem vakare dar klube gerokai davemes, tai siandien mano kanopelem sakes-nebepatysu doh.gif
Atsakyti
Atsižymiu už tris dienas smile.gif
Atsakyti
atsizymiu 4u.gif ir pilvas ir kojos sn,ir rankos ir begimas ir mynimas ir kopimas. Zodziu,nusikaliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 05 25, 13:31)
atsizymiu 4u.gif  ir pilvas ir kojos sn,ir rankos ir begimas ir mynimas ir kopimas. Zodziu,nusikaliau  lotuliukas.gif

burbulai2 nenusikankink taip sportuodama blink.gif
Atsakyti