Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

as tai visada vakare, man ryte nesinori sportuot ir ypac del sporto keltis anksciau
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 05 14, 14:32)
as tai visada vakare, man ryte nesinori sportuot ir ypac del sporto keltis anksciau

Ir as galvoju vakarais daryt.

Kiek laiko Prietarai darai pilvo preso pratimukus? Kaip rezultatas? Pas mane tai gelbejimosi ratas, tai tikiuosi ji pamazinti. ax.gif
Atsakyti
8 min tuos ir dar sukamuoju disku dirbu. bet jau kokias 2sav. nieko nedarau blush-anim-cl.gif daraant po menesio matesi rezultatas, t.y tokie grioveliai tiek sonuose tiek per viduri, bet as nelabai turejau tuo metu lasiniu ant pilvo..
tikrai pavyks, jei dirbsit intensyviai ir ziuresit mityba smile.gif
Atsakyti
Man tai darbas grafika diktuoja,jei ryte dirbu kaip sn,darau po piet,jei vakare,darau isryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 05 14, 14:01)
Atsiprasau uz isiverzima, turiu klausimeli. Kada jus darot sita mankstele? Kokiu metu? Ar gerai vakare?? man kazkaip ryte ner laiko, o keltis anksciau nesinori. g.gif

Verzkites verzkites 4u.gif
As visada darau tik vakare, nes ryte tiesiog nera laiko, reikia keltis, sunu isleisti i mokykla ir paciai i darbuka skubeti rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar pirmasyk dariau, sunkoka buvo, maniau siandien pilvo raumenys skaudes, bet nea. Gal blogai dariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 05 15, 15:00)
Vakar pirmasyk dariau, sunkoka buvo, maniau siandien pilvo raumenys skaudes, bet nea. Gal blogai dariau? g.gif

Man irgi pirma diena neskauda, pradeda dar sekancia unsure.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz 2 praeitas dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 05 16, 09:05)
Man irgi pirma diena neskauda, pradeda dar sekancia  unsure.gif

Nu joo, siandien jau jauciu, kad kazkur giliai turiu raumenuku, o ne tik gelbejimosi rata. Skauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 05 16, 16:38)
Nu joo, siandien jau jauciu, kad kazkur giliai turiu raumenuku, o ne tik gelbejimosi rata. Skauda ax.gif

Nieko, paskaudes ir nustos irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos prie jūsų. Prieš tai su pertraukom dariau vien šitą sėdynei http://www.youtube.c...feature=related , o dabar renku pilną komplekčiuką, nes žiūriu, kad ir su žiūrėjimu ką valgau, mano pilvas vis tiek linkęs ruoštis žiemai doh.gif
Atsakyti
Man dar labai begiojimas padejo pilva sumazint ax.gif
Atsakyti