Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.


QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 05 08, 15:25)
Eina sau koks pilvas  thumbup.gif O kaip prieš buvo? Per kiek laiko?
Kokius pratimukus darai? Be 8 min abs ką dar galima daryt? Aš esu tokia tinginė, bet kai pamatau rezultatus  rolleyes.gif
Jungiuos prie jūsų ir kankinuos su pilvu  cool.gif Tik jau mano foto prieš tai riebalų kalnas būtų dėl to viešai nerodoma biggrin.gif

Sveika, as pradejau nuo vasario vidurio. Ir darau tik abs plius maziau valgau, neberyju o valgau lotuliukas.gif
Foto pries buvo kazkada imesta, bet manau senoje temuteje, tai pasiziuriu ir pati dziaugiuosi, pradzia nebuvo lengva, bet skirtumas akivaizdus. Sonai sumaziojo labai labai, buvo vienas lasinys ir pilvas kai nestuke.gif tai reikejo susiimti ir kaza daryti.Apie visa pilva sumazejo jei neklystu apie 6-7cm.Siuo meteu nedarau kasdien pratimuku, patinginiauju, bet nepaleidziu, pradzioj dariau saziningai kas diena, tik dabar orai silti tai ax.gif
Atsakyti
Eina sau thumbup.gif Radau thumbup.gif 266 žinutė praeitoj temoj. Super, šaunuolė esi, superinis rezultatas thumbup.gif
Aš dabar susijungiau kelias sistemas ir laikausi pagal jas, svorį metu, dvirką - slides paminu, bet kad pilvas tvarkytųsi, reikia ir su juo dirbt biggrin.gif
Abs plus, kuris čia yra? kur ieškot? Nes jei man ilgai reikia daryt, tai aš tingiu labai labai doh.gif
Atsakyti
Gioia Jaaazzzuussss kokia tu saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai, super atrodo!!!!:)As irgi uzsibreziau tai pasiekti!!!!
Atsakyti
Gioia labai akivaizdus rezultatas, tikrai šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
As atsizymiu,bet ir jau nekasdien sportuoju...bet stengiuosi,ryt nufotkinsiu savo pilvuza ir as 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Apacioj tos odosniekaip neatsikratau,kad ir ka bedaryciau,jauciu,kad reiks pjaut,nes po nestumo ziauriai issitampe... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 05 10, 07:56)
Apacioj tos odosniekaip neatsikratau,kad ir ka bedaryciau,jauciu,kad reiks pjaut,nes po nestumo ziauriai issitampe... verysad.gif

Sveikute 4u.gif Yra ir pas tave rezultatai bigsmile.gif O kas del odos, gal pabandyk limfodrenazini masaza, turetu kazkiek pagelbeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 05 10, 06:56)
user posted image
user posted image
Apacioj tos odosniekaip neatsikratau,kad ir ka bedaryciau,jauciu,kad reiks pjaut,nes po nestumo ziauriai issitampe... verysad.gif

Super rezultatai!!!
Del odod nepergyvenk, nera ten jos taip daug, aiksu ir pas mane jos yra, o kai patempiu tai dar vienam pilvui uztektu lotuliukas.gif bet vis viliuosi kad susitrauks, nes operacijai neturiu tiek slamanciu, o be to pirmenybei teikciau (.)(.) opoeracijai nes is ju nieko nebeliko po antrojo maitinimo arba akiu operacijai kurios kainuoja patikekit nemazai. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
As rimtai jau mastau,jeiciu gryzus y LT eisiu kalbet su plastikos chirurgu 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz isiverzima, turiu klausimeli. Kada jus darot sita mankstele? Kokiu metu? Ar gerai vakare?? man kazkaip ryte ner laiko, o keltis anksciau nesinori. g.gif
Atsakyti