Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

sveikos
pasisakysiu ir as smile.gif
kasdien darau pratimus pilvui po 10-20 minuciu, priklausomai nuo savijautos, iskyrus kai mano dienos buna 4u.gif
taip pat daug vaikstau kazdien nuo 1 val jei lyja iki 2-3 val kai grazus oras smile.gif
taip pat naudoju sauna belt smile.gif
rezultatas: per menesi 2 cm nuo juosmens smile.gif
Atsakyti
Jau vis maziau pasisakanciu,tinginiukas uzejo? Atsizymiu uz vakar 4u.gif
Atsakyti
as dazniausiai savaitgaliais neturiu laiko daryt, vietoj 8min vazineju su dviraciu, labai daug vaikstau, judu, krutu. tiesa, as jau matau 'remus' savo abs, net keista smile.gif
Atsakyti
As irgi visai atitrukau nuo atsizymejimu rolleyes.gif
Labas visoms 4u.gif
Kasdien pasportuoju-pabegioju, darau atsilenkimus, ir is darbo beveik kasdien peskom pareinu apie 6 km thumbup.gif
Atsakyti
Visiska tyluma temutej bigsmile.gif Geras oras padare savo biggrin.gif
Atsakyti
Sportuojam sportuojam! Kai oras grazus tai dar labaiu reikia pasitempti, kai oras siltyn ir drabuziu mazyn.Ir visi lasinukai tada lenda laukan lotuliukas.gif As buvau truputi apleidusi, bet nei svorio nei lasinuko neuzauginau, vakar vel pradejau tai atsizymiu uz vakar.
Siandien eisiu del darbuko kalbeti, ziursim ka siulis. Laikot kumscius!
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 05 03, 12:14)
Sportuojam sportuojam! Kai oras grazus tai dar labaiu reikia pasitempti, kai oras  siltyn ir drabuziu mazyn.Ir visi lasinukai tada lenda laukan  lotuliukas.gif As buvau truputi apleidusi, bet nei svorio nei lasinuko neuzauginau, vakar vel pradejau tai atsizymiu uz vakar.
Siandien eisiu del darbuko kalbeti, ziursim ka siulis. Laikot kumscius!


Kaip sekėsi? Tikiuosi viskas tavo naudai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 05 03, 12:14)
Sportuojam sportuojam! Kai oras grazus tai dar labaiu reikia pasitempti, kai oras  siltyn ir drabuziu mazyn.Ir visi lasinukai tada lenda laukan  lotuliukas.gif As buvau truputi apleidusi, bet nei svorio nei lasinuko neuzauginau, vakar vel pradejau tai atsizymiu uz vakar.
Siandien eisiu del darbuko kalbeti, ziursim ka siulis. Laikot kumscius!

Laukiam rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
Saunuoles sportininkes,as atsizymiu uz 2 praeitas dienas 4u.gif
Jums gerai,kad orai siltyn,o pas mus 3 dienas vasara buvo,o sn sniegas...Bet laimei ir as jusu krastuose greit su savo naujomis formomis pasirodysiu tongue.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nemiegam nemiegam sportuojam!!!!Jau vasara beveik cia pat, uz kampo reik but graziom ir pasitempusiom. As atsizymiu ir rodausi savo rezultatus. blush2.gif
user posted image
user posted image

p.s. kai pavagau dar pilvukas islenda, bet as ji sudoriosiu. Beje jau ir aplinkiniai pastebejo,kad mano sonai susitrauke thumbup.gif tai man stimulas eiti i prieki. 4u.gif
Atsakyti
Eina sau koks pilvas thumbup.gif O kaip prieš buvo? Per kiek laiko?
Kokius pratimukus darai? Be 8 min abs ką dar galima daryt? Aš esu tokia tinginė, bet kai pamatau rezultatus rolleyes.gif
Jungiuos prie jūsų ir kankinuos su pilvu cool.gif Tik jau mano foto prieš tai riebalų kalnas būtų dėl to viešai nerodoma biggrin.gif
Atsakyti