Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Sveikos,
As ir pagaliau susiemiau ir pradejau sportuoti nuo vakar smile.gif)) na zinoma esu anksciau daug sportavusi, bet jau praejo pertraukele. 8min abs darau ir begioju, kol kas tik tiek, kai bus lengviau pridesiu daugiau pratimu. Perskaiciau visa sia temele, dziaugiuosi uz jus, kurioms pavyko pasiekti geresniu rezultatu 4u.gif tikiusi ir man pavyks pasigrazinti savo pilvuka smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu tik ne uz ABS o uz 10 km numintu su dviraciu puciant vejui i veida, tai dabar lupos vejo nupustos ir skaudzios, kojytes skauda. Zodziu pajudejau nors taip. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes.O as jau nuo ketvirtadienio presiuko nedarau.Kazkas atsitiko su mano kojos slaunim iki juosmens.Labai skauda,nesigauna sportuoti verysad.gif .tai kol neaprims skaudejimas,teks nesportuoti verysad.gif verysad.gif verysad.gif .
Atsakyti
Atsizymiu uz visa savaitgali 4u.gif Nors kai geras oras, tai kazkaip norisi lauke buti, o ne sportuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 04 22, 12:11)
Sveikutes.O as jau nuo ketvirtadienio presiuko nedarau.Kazkas atsitiko su mano kojos slaunim iki juosmens.Labai skauda,nesigauna sportuoti verysad.gif .tai kol neaprims skaudejimas,teks nesportuoti verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif .

Sveik. 4u.gif
O as atsizymiu uz 2 dienas. Sn ant suoliuk salej dariau siuos pratimus su svoriais,biski pakoregavau zinoma,bet daug sunkiau kai pusiausvyra laikyti reikia 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz 3 dienas pilvo preso pratimu, plius daug vaiksciojau grynam ore 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 03 26, 13:15)
Man tai jau po savaites l. pasijuto, ypac virsutiniam presui. Presui tik tuos 8 min. ir dariau, tik viena syki isbandziau dar kazkokia manksta. Kai pasidarys per lengvi tie pratimai, ieskosiu ko nors kito. O papildomai darau ir kitus pratimus, kojoms, uzpakaliui, rankoms, krutinei bei pradejau begioti.


O kokie tie kiti pratimai, gal galima placiau? smile.gif
Atsakyti
siandien padariau tik kokius 6min abs ir 15min su sukimosi disku
Atsakyti
As sn lauke begioau,TOKS ORAS NUOSTABUS...
ir visa kita programa padariau,db eisiu lanko sukt 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif Bet jau oras pasakiskas, tai nebesinori namie su pratimais kankintis, taip ir norisi begti i lauka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 04 25, 10:00)
Atsizymiu  4u.gif Bet jau oras pasakiskas, tai nebesinori namie su pratimais kankintis, taip ir norisi begti i lauka  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif As tik presa ir tebedarau namie, ir tai ne kiekviena diena, bet uztai kasdien begioju ar vazineju dviraciu ar bent jau pasivaikscioju lauke. Riebaliukus tai tikrai gerai degina thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
As ir begiojau sn lauke ir salej smile.gif
Atsakyti