Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Nu as uz siandien dar neatsizymiu, bet turiu naujienu, 29d. mane pasikvite vienas prekybos centras ale pabuti uz modeli! lotuliukas.gif Sake nesikudinti nes reik normaliu zmoniu o ne anoreksiku. Aisku jokiu ten bikini nereiks rodyti. Pristatins parduotuves vasaros kolekcija! doh.gif Nu ir i ka as isimaisiau doh.gif
Atsakyti
Noriu ir as pries vasara "pasikoreguot", bet kad man kazkaip truksta to tikejimo, kad mano pilvas bus grazesnis. unsure.gif Nes labai nemazai odos yra laisvos... Ji tai nesusitrauks.. doh.gif
Atsakyti
Atsizymiu!ir cia pratimukai sonams http://www.youtube.c...feature=related

Zuzi_šoka nereikia noreti rezultatu is karto, o dl odos tai nezianu ka patarti, nes pati jos nemazai turiu. Bet man siek tiek padejo, bent as pastebejau tie stangrinantys kremukai. Tikrai nepirkau kainuojancius simtus, gavau dovanu is drauges is avon, nu max gal koki 25lt. mokejo, neiko ten gero niera bet ir nieko bloga. O kad pati geriau jausiesi tai faktas. 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu,sn 2val.sportavau salej smile.gif As neysivaizduoju ka su ta oda daryti,jauciu pjaut reikes...
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as prisijungti prie jusu smile.gif Vakar dariau pratimukus pilvo presui, siandien darysiu presui ir sedmenims ax.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
As vakar nusimuilinau su sportu, tik 100 atsilenkimu padariau, nes taip MM sergu, kad siaubas doh.gif
Bet siandien jau kibsiu i darbus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 04 19, 17:29)
Noriu ir as pries vasara "pasikoreguot", bet kad man kazkaip truksta to tikejimo, kad mano pilvas bus grazesnis.  unsure.gif  Nes labai nemazai odos yra laisvos... Ji tai nesusitrauks.. doh.gif


Atsiprašau kad taip įsibraunu blush2.gif Bet tikrai susitrauks oda, tik tam reikia daug laiko, daug darbo ir teisingos mitybos blush2.gif Oda traukiasi labai ilgai, bet tikrai traukiasi rolleyes.gif Pati turi šią bėdą, taip kad dabar dar turiu pradėt prisiverst atsilenkimus daryt, nes randu daaaaug pasiteisinimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 19, 22:31)
Atsiprašau kad taip įsibraunu  blush2.gif Bet tikrai susitrauks oda, tik tam reikia daug laiko, daug darbo ir teisingos mitybos  blush2.gif Oda traukiasi labai ilgai, bet tikrai traukiasi  rolleyes.gif Pati turi šią bėdą, taip kad dabar dar turiu pradėt prisiverst atsilenkimus daryt, nes randu daaaaug pasiteisinimų  doh.gif

Jusu zodziai - medus ausims, kad taip ir butu... blush2.gif
Apskritai man pilvo problema jau kraujyje, dar kai buvau maza - mama vis kartodavo - "ai, koks baisus mano tas pilvas", "po dvieju vaiku siaubingai sugadintas". Ji po pirmo gimdymo (20-ties metu) jau nebenesiojo atskiro maudymuko, visada slepe savo pilva, nuolat apie tai kalbedavo. Aisku, striju pas ja milijonas...pats fuguros tipas (ir as tokia) - obuolio - ilgos kojos, dailus uzpakaliukas, taciau visas didziausias svoris tenka - krutinei ir pilvui. schmoll.gif
Na ka gi, kai as augau, buvau paaugle - liesa kaip asaka, auksta - negalvojau apie busimas problemas, o mama vis karksejo - daryk pilvo presa, kai paskui gimdysi - gal nenukars pilvas taip kaip pas mane.
Pilvo preso nedariau. blush2.gif Paskui pastojau, laimingai pagimdziau vaika ir pilvas - vos ne kopija mamos - metant svori traukiasi kas tik nori, bet ne pilvas - viena didele strija. (Nestumo metu tepiau ir nepigiais kremais, ir aliejais..) - zinau, kad jei tik jis butu mazesnis - man paciai labai patiktu mano figura - na, ne kudena as, bet moteriska, sveika. Vel vasara, megstu pasportuoti lauke - valanda ar dvi - greito ejimo gamtoje. Mazinant porcijas, vakare nebevalgant jauciu ir matau, kad kustu, bet pilvas lieka.. Ir amzinai vel ir vel nusiviliu... unsure.gif
Ir dabar vis uzsuku cia pas jumis pasiskaityt. ax.gif Ryzto ir valios man nepritruktu, tik tikejimo... Nes manau, kad man jau padetu TIK operacija. verysad.gif
Atsakyti
Zuzi, mano pilvas ir nutysęs po dviejų vaikiukų, kai mažiau ėdu, pradeda mažėt biggrin.gif . Viena mano draugė,kuri ir nemažai priaugo, ir turėjo pilvuką. Ji sportavo ir netgi ruošėsi fitneso varžyboms, aišku maistukas paderintas, sporto nemažai. Ir tikrai patikino mane, kad pilvas traukiasi be operacijų.
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif Visai nebeturiu jegu, tik abs ir buns vargais negalais padariau unsure.gif
Atsakyti
Atsizymiu. ABS 2 level, plius soniukai thumbup.gif
Atsakyti
Labuka, norėčiau prisijungti prie jūsų 4u.gif visą laiką neturėjau jokių problemų dėl svorio, bet va paskutiniu metu pastebėjau, kad maistas pradėjo eiti į kūną , atsirado problemų su šlaunim verysad.gif tai prisipratinau gerti vandens (nebuvau jo mėgėja schmoll.gif ) ir lankiau sporto klubą, bet dabar nustojau. gaila mokėt pinigėlius už tai, ką galiu gauti namie smile.gif kadangi pagrinde darau pratimus pilvui, sėdmenims ir kojoms.
Sportuoju namie savaitę. Bandysiu 3k į savaitę daryti presą, kojas ir sėdmenis. Presas sekasi geriausiai biggrin.gif sunkiausiai sėdmenys, neišdarau visos pilnos programos doh.gif bet manau su laiku viskas bus okei smile.gif tiesa, tarp pratimukų padarau kelių sekundžių pertraukėlę atsikvėpt, nes kitaip būtų šakutės man biggrin.gif
Sėkmės visoms iki vasaros tapti gražioms rolleyes.gif
Atsakyti