Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Laba 4u.gif Atsizymiu uz vakar, jau kompo vakare nebejungiau cool.gif Pas mane darbe irgi salta unsure.gif sedziu striuke ant peciu uzsimetus, rankos kaip numirelio doh.gif Jau kaip laukiuuuuuu vasarooosss bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes atsizymiu 4u.gif
Atejo kulminacinis momentas.Artimiausiu laiku kelsiu savo pilviuka blush2.gif .Gal net iseis ir siandiena.Praejo lygiai 1 menesis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 27, 10:59)
Sveikutes atsizymiu 4u.gif
Atejo kulminacinis momentas.Artimiausiu laiku kelsiu savo pilviuka blush2.gif .Gal net iseis ir siandiena.Praejo lygiai 1 menesis ax.gif

Labai laukiam rezultatu bigsmile.gif Bet jau is anksto sveikinu, vien uz pastangas drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes sportininkes 4u.gif
Pasireiksiu ir as siandiena: rytine treniruote siandiena atlikau taip sakyciau sunkokai,nezinau kodel bet atsikeliau visa kaip sudauzyta doh.gif visi sonai skaudejo,kojos vel kaip medines,zodziu siaubas,o po treniruotes ir akys pazvalejo ir noras gyvent vel atsirado thumbup.gif po 3 su puse metu pertraukos vel pradejau normaliai sportuoti,buvau issiilgusi tokios sveikatos bukles kokia yra dabar (3 savaites jau kaip uzsiimu) smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu biggrin.gif Si ryta tingejau begti, paziurejau pro langa - salta, slapia, bet pavalgius pusrycius pajutau energijos antpludi ir vis del to isbegau biggrin.gif Po to ir pratimu visa serija padariau. Jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noreciau suzinoti kiek daugiausiai minuciu galima begioti jeigu yra iskrypes stuburas? Gak kuri zinote. Aciu.
Papildyta:
QUOTE(Akelaklp @ 2012 03 27, 13:07)
sveikutes sportininkes 4u.gif
Pasireiksiu ir as siandiena: rytine treniruote siandiena atlikau taip sakyciau sunkokai,nezinau kodel bet atsikeliau visa kaip sudauzyta doh.gif  visi sonai skaudejo,kojos vel kaip medines,zodziu siaubas,o po treniruotes ir akys pazvalejo ir noras gyvent vel atsirado  thumbup.gif po 3 su puse metu pertraukos vel pradejau normaliai sportuoti,buvau issiilgusi tokios sveikatos bukles kokia yra dabar (3 savaites jau kaip uzsiimu) smile.gif

Kiek laiko begiojate? ta prasme ryte kiek minuciu prabegate? ir ar kas dien? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*River* @ 2012 03 26, 14:15)
Man tai jau po savaites l. pasijuto, ypac virsutiniam presui. Presui tik tuos 8 min. ir dariau, tik viena syki isbandziau dar kazkokia manksta. Kai pasidarys per lengvi tie pratimai, ieskosiu ko nors kito. O papildomai darau ir kitus pratimus, kojoms, uzpakaliui, rankoms, krutinei bei pradejau begioti.

Sveika. Kokius pratimus darote pilvo presui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 03 27, 16:48)

Sveika. Kokius pratimus darote pilvo presui? smile.gif

8 minutes abs, nuoroda pirmoje sios temos zinuteje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 03 27, 16:59)
8 minutes abs, nuoroda pirmoje sios temos zinuteje smile.gif

Aciukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 03 27, 15:48)
Sveikos  4u.gif  Noreciau suzinoti kiek daugiausiai minuciu galima begioti jeigu yra iskrypes stuburas? Gak kuri zinote. Aciu.
Papildyta:

Kiek laiko begiojate? ta prasme ryte kiek minuciu prabegate? ir ar kas dien?  smile.gif
Papildyta:

Sveika. Kokius pratimus darote pilvo presui? smile.gif

pas mane begimas kas antra diena apie ~3 km smile.gif laiko niekada neskaiciuoju siaip,reikes pradeti ziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 03 26, 10:49)
Labas rytas  4u.gif
Sakai, butinai nori numesti tuos 10 kg iki grisi i LT biggrin.gif

Aga, gal kokius 7 numeciau. neturiu svarstykliu, tai tikslu rezultata pranesiu tik is LT, bet is dzinsu ir apskritai figuros, tai kokie 6-7 gal.

Atsizymiu, kad nesportavau. Siuo metu mano sportas yra tik greitas ejimas ir lipimas laiptais, bendroje sumoje per diena apie 2 valandas. Tragiskai neturesiu laiko artimiausias 2 svaites, net 8 minuciu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 27, 21:19)
Siuo metu mano sportas yra tik greitas ejimas ir lipimas laiptais, bendroje sumoje per diena apie 2 valandas.

Tiek tikrai uztenka, ypac turint omenyje, kad valgai perpus maziau nei reikia smile.gif Numesi ir tuos likusius 3 kg kol grisi... Ziurek, tik nesusigadink sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *River*: 27 kovo 2012 - 20:32
QUOTE(*River* @ 2012 03 27, 21:32)
Tiek tikrai uztenka, ypac turint omenyje, kad valgai perpus maziau nei reikia smile.gif Numesi ir tuos likusius 3 kg kol grisi... Ziurek, tik nesusigadink sveikatos  4u.gif

Tai as normaliai, pilnaverti baltymini maista valgau, daug vandens, tai bus OK. Buciau liguistai liesa, tai susigadinciau, bet kadangi mano organizmas gali drasiai ir nuolat minti is mano riebalu, tai kol kas jokiu sveikatos pablogejimu man nesviecia.
Atsakyti