Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Atsizymiu uz vakar 4u.gif
Atsakyti
na tai ir as atsizymesiu smile.gif tik va,ar jus darot karta per diena,ar daugiau? ir ar svarbu kada daryti?as tai darau ryte atsikelusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 16, 12:25)
na tai ir as atsizymesiu  smile.gif  tik va,ar jus darot karta per diena,ar daugiau? ir ar svarbu kada daryti?as tai darau ryte atsikelusi  unsure.gif

Manau nera skirtumo, kiekviena pasirenkam sau geriausia laika pagal galimybes 4u.gif As pvz ryte neturiu laiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 04 16, 11:14)
Manau nera skirtumo, kiekviena pasirenkam sau geriausia laika pagal galimybes  4u.gif As pvz ryte neturiu laiko  schmoll.gif


Na tik galvoju gal reikia kelis kartus per diena tuos pratimus daryti g.gif gal rezultatas matysis greiciau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 16, 18:12)
Na tik galvoju gal reikia kelis kartus per diena tuos pratimus daryti g.gif  gal rezultatas matysis greiciau  ax.gif  biggrin.gif

Sveika, jei neklystu raumenys pasikrauna kiek gali, o po to daryk ndares viskas veltui, nebent nori deginti kalorijas. Kazkas buvo rase kada geriausia sportuojant t.y. pradejus sportuoti po kkik laiko reikia raumenukus ryskint,kada kalorijas degint ir pan. bet nepamenu kas. doh.gif
Man kaulus lauzo, jauciu persalimas i durelias beldziasi, tai si vakara isirangysiu i lova ir nieko neveiksiu. doh.gif
Atsakyti
Jau po sporto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 04 16, 16:29)
Sveika, jei neklystu raumenys pasikrauna kiek gali, o po to daryk ndares viskas veltui, nebent nori deginti kalorijas. Kazkas buvo rase kada geriausia sportuojant t.y. pradejus sportuoti po kkik laiko reikia raumenukus ryskint,kada kalorijas degint ir pan. bet nepamenu kas.  doh.gif
Man kaulus lauzo, jauciu persalimas i durelias beldziasi, tai si vakara isirangysiu i lova ir nieko neveiksiu. doh.gif


aciu uz atsakyma,Gioia 4u.gif tai jau man uzteks ir vieno karto per diena blush2.gif truputis dienos,truputis sporto ir rezultatas turetu buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 16, 20:44)
aciu uz atsakyma,Gioia  4u.gif  tai jau man uzteks ir vieno karto per diena  blush2.gif  truputis dienos,truputis sporto ir rezultatas turetu buti  mirksiukas.gif

Pamatysi tikrai pasimatys.
O man si ryt ryta tokia jegine nuotaika. Tai siandien laukia sportas visu pajegumu. Visu pirma pabudau ir ka nebelyja, salulyte zeme ridinejasi, tai ir nuotaika pagrejo. Po to varau i vonia, ziuriu i veidrodi ir matau save labai sukudusia ax.gif sakau pasisversiu, uzlipu ant svarstykliu o jos ta pati rodo ka ir pries 2 sav., kazkas man cia neaisku, matau pokycius o svarstykles ne doh.gif Nunesu i kita vieta padedu, uzlipu ir ka beveik visu kg maziau rodo, netikiu, nunesu dar i kita kambario vieta, nes grindys sakau gal nelygios ir duoda ta toki skirtuma, vel uzlipu ogi vel ka rode antra karta, vel ta pati darau nesu i kita vieta vel lipu ir vel beveik kg maziau rodo nei pirma karta. Tai taip nuotaika pakele!!!! thumbup.gif

Atsakyti
Pagaliau atsizymiu biggrin.gif Buvau padariusi ilga pertrauka blush2.gif
Atsakyti
jau po 8min mankstos biggrin.gif
Atsakyti
As darau pratimus ryte tusciu skrandziu, tik kavos bunu atsigerus, tada dusas ir pusryciai. Pas mane virsutinis presas jau toks visai nieko tik tas apatinis nervuoja vis dar kabo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuckudukas: 17 balandžio 2012 - 11:41
QUOTE(kuckudukas @ 2012 04 17, 12:40)
As darau pratimus ryte tusciu skrandziu, tik kavos bunu atsigerus, tada dusas ir pusryciai. Pas mane virsutinis presas jau toks visai nieko tik tas apatinis nervuoja vis dar kabo  doh.gif

Jo,su tuo apatiniu sudetinga g.gif
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti