Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

atsižymiu cool.gif
aš pasunkinau visus pratimus iš 8min pajungdama kojas, lengvus pratimus iš ten pakeičiau sunkiais apatiniams. ir darau du kartus po 8min
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
As taip pat atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.gal priimsit ir mane pasportuoti? 4u.gif ar istikro veiksmingi sitie pratimai? sakau uzteks jau su drebanciu pilvu vaikscioti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Ir paklydele priimkit atgal 4u.gif Savaite nesportavau, svorio nepriaugau per sventes, nuo siandien vel pradedu taigi atsizymiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 14, 15:50)
Laba diena.gal priimsit ir mane pasportuoti?  4u.gif  ar istikro veiksmingi sitie pratimai? sakau uzteks jau su drebanciu pilvu vaikscioti  4u.gif  ax.gif

Sveika atvykusi i musu buri 4u.gif
Mums sportuojancioms,veiksmingi smile.gif .Jeigu nori isitikinti paziurek sia temute nuo pradziu,pamatysi musu pasiekimus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kuckudukas @ 2012 04 14, 18:33)
Ir paklydele priimkit atgal  4u.gif Savaite nesportavau, svorio nepriaugau per sventes, nuo siandien vel pradedu taigi atsizymiu  smile.gif

Cia ne tu viena paklydele biggrin.gif ,paskutiniu metu ir man prasidejo paklidimai blush2.gif .reikalai vis reikalai ax.gif .Gaunasi pasportuoti paskutiniu metu kas antra diena smile.gif .
Svarbu kad svorio nepriaugai thumbup.gif ,ramiau ant dusios smile.gif .
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
nemaniau,kad bus taip nelengva wink.gif
Atsakyti
As atsizymiu uz vakar, bet siandien nera jegu visai. Zodziu vakar nuo 13val iki 18val. kapitaline tvarka namuose dariau doh.gif po to atsilenkimus padariau, maziau nei visada, nes jau buvau isibaigusi, po to nuo 24val iki 4 ryto dance, klube dejom is visu jegu. Tai gryzau namo, palindau dar po dusu ir kritau kai negyva. Po tokio sporto 300gr. isnyko thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 15, 13:40)
nemaniau,kad bus taip nelengva  wink.gif


Sveika prisijungusi. Cia visoms is pradziu nebuvo lengva, bet mes nepasiduodam bigsmile.gif
Atsizymiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Reda Joneliene @ 2012 04 15, 13:40)
nemaniau,kad bus taip nelengva  wink.gif

Taip taip smile.gif ,normalus sportavimas reikalauja istvermes,kantrybes.Svarbu prie jo priprasti,o pripratusi be jo jau negalesi mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 04 15, 18:49)
Taip taip smile.gif ,normalus sportavimas reikalauja istvermes,kantrybes.Svarbu prie jo priprasti,o pripratusi be jo jau negalesi mirksiukas.gif .



stengsiuos laikytis ir as,tikiuos nors truputi pades.... ax.gif
Atsakyti