Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(eglute320 @ 2012 04 10, 22:09)
aha turbut, as pasportavau antru priejimu, presui jokio gailescio ! bash.gif  gun_bandana.gif  po atsipalaidavimo ir db sporto preso israiska  fear.gif

Va va presas kalciausias lotuliukas.gif
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
atsižymiu už vakar
Atsakyti
panelės, ką darot kai tos 8 min pasidaro jau nieko vertos?sad.gif na man po dviejų savaičių darymo darant dabar vos vos šiluma užplūsta.. daugiau nieko.. :S sustiprėjo raumenys ir atrodo per mažas krūvis.. darot du kartus?
Atsakyti
radau level 2 ir level 3 kas liecia abs pilvo presa.... visai neblogai bus pradziai....
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 04 11, 15:26)
panelės, ką darot kai tos 8 min pasidaro jau nieko vertos?sad.gif na man po dviejų savaičių darymo darant dabar vos vos šiluma užplūsta.. daugiau nieko.. :S sustiprėjo raumenys ir atrodo per mažas krūvis.. darot du kartus?

Asmeniskai as,jau beveik 2 men.darau 8min.aisku gaunasi ilgiau,nes darau ir apatiniams pilvo raumenukams presiuka,man uztenka,karstis pila kai dara sius pratimus karsta.gif ohoho,bet kaikurios daro dvigubai,arba su svoriais smile.gif ,ir net kelis kartus dienoje mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 04 11, 15:26)
panelės, ką darot kai tos 8 min pasidaro jau nieko vertos?sad.gif na man po dviejų savaičių darymo darant dabar vos vos šiluma užplūsta.. daugiau nieko.. :S sustiprėjo raumenys ir atrodo per mažas krūvis.. darot du kartus?


Man šitas irgi jau per silpnas, darau kai išeina po du kartus, bet norėčiau stipriau biškutį..
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif Siandien programa : VS manksta, 8min presui, 10min kojoms ir uzpakaliukui (youtube), + papildomi atsilenkimai, pratimai soninei, truputis suoliuku ir tupciuku pabaigai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 04 11, 15:26)
panelės, ką darot kai tos 8 min pasidaro jau nieko vertos?sad.gif na man po dviejų savaičių darymo darant dabar vos vos šiluma užplūsta.. daugiau nieko.. :S sustiprėjo raumenys ir atrodo per mažas krūvis.. darot du kartus?

Su svoriais daryk.
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz vakar 4u.gif
Kadangi kunas pripranta prie tos pacios apkrovos, tai patartina prijungti papildomus pratimus arba juos keisti kitais. Gytis' jau mus apsviete situo klausimu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos atsizymiu uz siandien ir uz antra velyku diena. As jau senai nebedarau tu 8 min. as atlieku visus siuos jo pratimus tik nebeziuriu ir darau labai daug. Pvz. vienam pratimui skiriu 40 atsilenkimu, paskiciuokit kiek gausis jei visus jo pratimus po 4o kartu pakartosit. Po to dar apatiniams pilvo raumenukams darau. Ir gaunasi beveik 20 min. vien ABS. O apsilimui padarau apie 80-100atsilenkimu. Nu man tik tada pradeda jaustis kazkas.
beje vakar buvo kazkokia labai nekokia diena. Valgiau istisai sokolada. Suvalgiau uz visa men. nu nezinau negalejau atsilaikyti. O siandien i ta puse negaliu net paziuret. doh.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
As ir jau rasiau,kad darau su svoriais ir po30kartu. Ir sis pratimas ne pirmas man,po val sporto jy darau,tai tikrai jauciasi 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti