Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

Va cia tai motyvacija thumbup.gif saunuole,super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 04 05, 13:09)
kaip pilvukas susitrauke esu be galo laiminga. thumbup.gif

wow kokie rezultatai! clap_1.gif super!

Atsižymiu už šiandien.
Atsakyti
Gioia, saunuole, ikvepei mane toliau sportuoti thumbup.gif
Reikes ir man nusifotkinti. Po svenciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2012 04 05, 13:09)

Na parodysiu motyvaciajai kaip galima pasikeisti per beveik 2 men.  ax.gif
Cia pries pradedant visus sportus:
user posted image

O cia siandin:
user posted image

NU GERAS VA CIA TAI POKYCIAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gioia SUPER REZULTATAI. VAT CIA TAI PADIRBETA bigsmile.gif SAUNUOLE. TAU DAUG 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jau po kelis kartus ta 8 min Abs padarau, ir man mažoka...norėtūs stipraiau dar kažką blush2.gif
Atsakyti
Na va griztu po "iseiginiu" verysad.gif bet snd padariau ta VS apsilima bigsmile.gif neblogas sakyciau, ypac 3dienas nesportavus, tada 8min, pratimai kojytems ir uzpakaliukui, pratimai sonams, tupciukai ir dar atsilenkimai ir koju kilnojimas apatiniams raumenims. Tai jauciuosi atidirbus, ryt irgi nusimato nebloga mankstele rolleyes.gif
Sveikinu su rezultatais visas idejusias nuotraukas, Gioia first.gif 4u.gif motyvacija stengtis dar labiau wub.gif
Atsakyti
As tai siandien labai nepersistengiau. Puse valandos visom kuno dalim ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Atsižymiu smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz ABS. Ir varau kiausiniu dazyti, nes ryt bus darbo iki kaklo doh.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif po vakar tai snd blauzdos ir uzpakaliukas jautesi neblogai, ta VS mankstele tai thumbup.gif labai gerai isjudina bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gera mansktele generalinis namu kuopimas 2 val thumbup.gif Po visko dar eisiu presa pakankint.
Atsakyti