Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(Malena @ 2012 04 04, 20:11)
Kuo nepatiko? As sporte nelabai nusimanau
o ko jūs norit žiūrint - kardio treniruotės ar raumenukų tonuso.
Jei kardio, tai pabėgiokit ryte ar vakare, o jei raumenukams, tai atskiriems jiems yra atskiri pratimai. Pradžioj galit pabandyti pasportuoti su Tammy - neblogi pratimai kojoms, užpakaliui, rankoms, krūtinei, pečiams, presui tam pačiam.

kardio programų iš interneto yra pridėta temoje "sportuoju namie" 4u.gif gal kažkas tiks
Atsakyti
Norejau paklausti kuo konkreciai VS nepatiko smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz siandien. Padirbejau karsta.gif
Atsakyti
vakar pravaiksta, siandien 8min ABS, Buns ir Legs. Atsibodo jau, bet nieko gero neatkausu internete biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 04 04, 20:11)
Kuo nepatiko? As sporte nelabai nusimanau, gal ir man netinka, tiesiog radau sita ir darau. Pastebejau, kad rankom kruvio tikrai mazai, ne velnio jos nepavargsta. Tik kojos, virsutiniai nugariniai juosmens lasi..raumenys tai yra lotuliukas.gif Ir dar uzdustu, bet gal todel, kad kvepuot taisyklingai nemoku.

tiesa pasakius, man kruvis ant stuburo ejo, kazkaip jauciau nugara nemaloniai. Bet kiekvienam skirtingai mirksiukas.gif Siaip juokingiausia vieta, kur su rankom reikia plasnoti, MB pamatytu, tai juoktusi biggrin.gif
Darant pagal VS tai prakaitukas ejo, o su 8min. jauciasi kaip dega raumenukai thumbup.gif Tai manau du skirtingi sporto tipai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 04 04, 08:22)
Nors man asmeniskai pirmiausia mazeja krutine, o tik po to - visa kita  verysad.gif

man irgi... unsure.gif

Atsizymiu. ir uz abs ir uz butt
Atsakyti
As vakar apsimelavau,vis tik uzgrauze sazine ir pries iseinant y darba skyriau45min sportui 4u.gif
Atsakyti
Atsizymiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 04 05, 06:41)
As vakar apsimelavau,vis tik uzgrauze sazine ir pries iseinant y darba skyriau45min sportui 4u.gif

lotuliukas.gif saunuole

as bent 8min kasdien, o daugiau tai...

uzvakar naktipiecius vartojau blush2.gif antra nakties supratau kad tusciu skrandziu neuzmigsiu. Turejau braskines varskytes saldytuve, vat jos ir nebeliko smile.gif

Gal kas galetu imesti buns nuoroda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 04 05, 07:41)
As vakar apsimelavau,vis tik uzgrauze sazine ir pries iseinant y darba skyriau45min sportui 4u.gif

Man irgi kartais buna, kad vat pagalvoji ryt nebedarysiu-jegu neber, bet sazine pradeda grauzt ax.gif
Labas visoms 4u.gif
O as atvirksciai-atpratau naktipiecius vartoti. Paskutinis valgymas buna veliausiai 7 val vakare bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 05 balandžio 2012 - 10:15
QUOTE(Malena @ 2012 04 05, 11:02)
Turejau braskines varskytes saldytuve, vat jos ir nebeliko smile.gif


lotuliukas.gif As ir tai sugebu karts nuo karto doh.gif
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Svikos, atsizymiu ir as. Bet as jau 8 min. nbedarau, man ABS gaunasi bveik 20 min non stop. Man tu 8 min. snai nbuztnka. Be t ijungiau ir 8 min. rankom. Ziuresiu kaip cia gausis, tik reik svarmenukus isigyti. ax.gif
burbulai2 4u.gif saunuole! As pastebejau,kad praddu sportuoti kas antra diena. Nes kas diena tikarai po kiek laiko issenku ir tada darau keliu dienu pertrauka, o tada griauziu save. doh.gif
Paskutiniu metu pradejau zymiai maziau valgyti, daugiau darzoviu ir virtu ant garu, o kaip pilvukas susitrauke esu be galo laiminga. thumbup.gif
Papildyta:
Na parodysiu motyvaciajai kaip galima pasikeisti per beveik 2 men. ax.gif
Cia pries pradedant visus sportus:
user posted image

O cia siandin:
user posted image
Atsakyti