Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(Malena @ 2012 04 03, 10:28)
Sveikos graziapilves smile.gif
Sportiskom merginom cia gal per lengvas, o as pirma karta kai dariau, tai padariusi nugriuvau gaudyma kvapa blush2.gif  Bet po sito strakaliojimo gerai jauciu juosmeni is nugaros, ten kur soniniai riebaliukai smile.gif

as kai pirma karta dariau 8 min, tai tikrai jauciau presa. Dabar reikia kelti svarmenis..

Burbulai - kaip matosi pokyciai! Saunuole! Se tau 4u.gif 4u.gif

Man irgi kudenos grazu.. echh. gal as joms net pavydziu... rolleyes.gif
Atsakyti
Atsizymiu, kad sportuoti vel pavyks tik po Velyku, nes laukiam atvaziuojant sveciu ir t.t. Reikia pasistengti bent jau nepersivalgyti rolleyes.gif

Kudenos man nelabai grazu, bet lieknas liemuo atrodo labai moteriska wub.gif Bet kartu noretusi, kad butu normalus uzpakaliukas, slaunys ir krutine mirksiukas.gif Nors man asmeniskai pirmiausia mazeja krutine, o tik po to - visa kita verysad.gif
Atsakyti
Atsižymiu smile.gif
Atsakyti
As ir atsizyzmiu uz sia savaite iki penktadienio, paskui darau savaites pertrauka, nes taipogi sventes, sveiciai ir t.t.
Vakar viska viska dariau su svoriu, eina sau kaip jautes poto presas bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas
As nedarysiu sventiniu pertrauku, kadangi jos yra pacios baisiausios. Juk prisivalgysim itariu be proto, tai tuoj maistas nuses kur jam patinka. Mergaites, nepatingim, nors puse valandeles randam laiko sportukui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 04 04, 10:25)
Mergaites, nepatingim, nors puse valandeles randam laiko sportukui  bigsmile.gif

As tai neturesiu kur... Prie sveciu geda, dar nesu tokios puikios sportines formos, kad galeciau demonstruotis blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
as ir turesiu sveciu visa savaite po velyku. Neprisiest reikes g.gif
Atsakyti
As sn nesportuosiu,sn astunta diena be pertraukos dirbu,o dar sportas...pavargau.Tiek to blush2.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
As dar nezinau,del sporto per sventes mastau.gif Kaip gausis ax.gif
Atsakyti
Vakar masažinį lanką pasukau ir dar padariau pratimus pagal 8min. ABS filmuką, tai jetau kaip skauda visus pilvo raumenis biggrin.gif

Atsakyti
atsižymiu už šiandien, 8minx2, plius apatiniams žirklės ir kilnojimai .

tas VS man nepatiko, strakaliojimas toks, ir ne visai tikslingas pasirodė. bet kiekviena pasirenkam sau kas tinkamiausia, svarbu, kad rezultatai būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2012 04 04, 17:39)
atsižymiu už šiandien, 8minx2, plius apatiniams žirklės ir kilnojimai .

tas VS man nepatiko, strakaliojimas toks, ir ne visai tikslingas pasirodė. bet kiekviena pasirenkam sau kas tinkamiausia, svarbu, kad rezultatai būtų  4u.gif


Kuo nepatiko? As sporte nelabai nusimanau, gal ir man netinka, tiesiog radau sita ir darau. Pastebejau, kad rankom kruvio tikrai mazai, ne velnio jos nepavargsta. Tik kojos, virsutiniai nugariniai juosmens lasi..raumenys tai yra lotuliukas.gif Ir dar uzdustu, bet gal todel, kad kvepuot taisyklingai nemoku.
Atsakyti