Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 min.

QUOTE(burbulai2 @ 2012 04 03, 10:03)
Atsizymiu uz vakar 4u.gif


super thumbup.gif pilvukas tikrai mazesnis, nebe toks suglebes thumbup.gif dar pasportavus is vis bus standus thumbup.gif
QUOTE(Malena @ 2012 04 03, 10:28)
Sportiskom merginom cia gal per lengvas, o as pirma karta kai dariau, tai padariusi nugriuvau gaudyma kvapa blush2.gif  Bet po sito strakaliojimo gerai jauciu juosmeni is nugaros, ten kur soniniai riebaliukai smile.gif


Teko paprakaituot ir man. Gan greitas ritmas thumbup.gif
Atsakyti
Atsizymiu uz net nezinau kiek dienu, as be pravaikstu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2012 04 03, 09:58)
Teko paprakaituot ir man. Gan greitas ritmas  thumbup.gif


Nice and slow biggrin.gif


QUOTE(kuckudukas @ 2012 04 03, 10:37)
Atsizymiu uz net nezinau kiek dienu, as be pravaikstu  4u.gif

Saunuole. O kokie tikslai? smile.gif
Atsakyti
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 04 03, 13:00)

Saunuole. O kokie tikslai? smile.gif

Baranka nusportuot biggrin.gif As tik presui darau pratimus, situs 8 min. dar papildomai apatiniam, nes pas mane ten daugiausiai riebalo, maista ziuriu, bet savaitgaliais nesigauna vis kokiu blogybiu uzvalgau tai picos tai sokolado, gerai bent, kad darbo dienom atsilaikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 04 03, 10:03)
Atsizymiu uz vakar 4u.gif
Stai pries menesy:
user posted image
db.
user posted image
user posted image

thumbup.gif Matosi pokyciai.Saunuole 4u.gif

QUOTE(krista08 @ 2012 04 03, 09:55)
reikia patikti sau ir jaustis sveikai  drinks_cheers.gif

Man ir patinka,kai buna truputi su lasinukais,bet kietais lasinukais,bet svarbiausiai kada patinki sau rolleyes.gif .
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rittusia: 03 balandžio 2012 - 11:55
Atsizymiu 4u.gif
Atsakyti
burbulai2 4u.gif Saunuole, tikrai matosi, kad neveltui laika praleidai bigsmile.gif
Atsakyti
aš taip pat šiuos pratimus darau, kartais pritingiu, menesį nedarau, bet kai matau, jog sunkiai beįlendu į džinsus vėl susiimu blush2.gif pradedu nuo pilvo preso, vėliau kojoms ir rankoms, bet jei jau pavargstu kojoms pratimų nebedarau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudukas @ 2012 04 03, 11:27)
Baranka nusportuot  biggrin.gif As tik presui darau pratimus, situs 8 min. dar papildomai apatiniam, nes pas mane ten daugiausiai riebalo, maista ziuriu, bet savaitgaliais nesigauna vis kokiu blogybiu uzvalgau tai picos tai sokolado, gerai bent, kad darbo dienom atsilaikau  smile.gif

kokius darot apatiniam presui?

reik pabandyt VS sporta pamegint, nes ir man reik nutirpdyt soninius riebalus
Atsakyti
Sveikos, as su pravaikstom, bet uz siandien atsizymiu.
burbulai2 thumbup.gif matosi pilvukas sustangrejes.
Kalbant apie kudenas, tai man kas per liesa negrazu, zmogaus turi buti o ne kaulu rinkinio. Tad as esu uz tai kad zmogus turi buti normalus nei per storas, nei per liesas.
Siom dienom daug pravaikstu darau, bet yra tam priezasciu. Turiu sioki toki stresa, bet praeis, viskas susitvarko laikui begant. Prisiziuriu maista, tai svoris neuzaugo per tas pravaikstas nors tiek gerai. thumbup.gif
Reikes ir man pamegini ta VS sportuka.
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 04 03, 15:51)
kokius darot apatiniam presui?

koju pakelimus, kryziavimus 4u.gif
O man tai grazu kudenos smile.gif As nekalbu apie anoreksikes, bet toj foto kur paskutine buvo ikelta man labai labai grazi figura.
Atsakyti