Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto paskolos palūkanos

QUOTE(pusepenkiu @ 2011 11 17, 12:02)
pas jus marza 1,9 jei fiksuojat?
Kokia marza, jei palukanu nefiksuojat?  Kokiam cia banke?
Jei nepaslaptis, parasykit kuriam laikotarpiui ir kiek imat paskola  unsure.gif

Ne,pas mus marza 1,9 dabar mes jau pasieme kredita kaip 3metai,bankas Nordea,paskola visam gyvenimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 11 17, 11:51)
Ne,pas mus marza 1,9 dabar mes jau pasieme kredita kaip 3metai,bankas Nordea,paskola visam gyvenimui biggrin.gif

aa, reikejo rasyti, kad paskola jau turit ir klausiat ka toliau daryti, nes tai, ka paraset, nebuvo aisku. As manau, kad fiksuoti dabar neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(pusepenkiu @ 2011 11 17, 14:23)
aa, reikejo rasyti, kad paskola jau turit ir klausiat ka toliau daryti, nes tai, ka paraset, nebuvo aisku.  As manau, kad fiksuoti dabar neapsimoka.

Vat ir mes vis dvejojam,nesam visiskai sios sryti kazka labai nusimanantys,bet stabdo vien tas kad pabrangs imoka,ir kad visgi gal dar siektiek gali nukristi tos palukanos,nors jos ir skaitosi dabar labiausiai nukryte,ar gi ne taip?ir kazkin kiek dar laukti,gal po nauju jau kas pasikeis?
Atsakyti
Mums patare banke fiksuoti palukanas 0.5 metams, o lubu det neapsimoka, nes reikes sumoket papildoma mokesti, o be to, jos niekada nekyla iki tiek, kiek bankas neva uzdeda lubas, tik atrodo, kad cia geras dalykas, bet tikrai nera butinas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Mes norime fiksuoti palūkanas 5metams. Seb'as pasiūlė 4,5proc. litais (marža 1). DnB litais siule ~5,5proc, eurais 3,8proc (marža 1,57). DnB vadybininkė seb'o pasiūlymą litais pavadino nerealiu
Viskas atrodytų kaip ir aišku, kad norint imti kreditą litais, reikia rinktis seb'ą. Bet man labai kliūva vienas dalykas, kad seb'as sutartyje maržos neįrašo, t.y. praėjus fiksavimo laikotarpiui turėsime derėtis dėl maržos iš naujo
Norėčiau sulaukti Jūsų nuomonės dėl maržos fiksavimo būtinumo.
Atsakyti
QUOTE(Edi22 @ 2011 12 01, 09:45)
Labas rytas,
Mes norime fiksuoti palūkanas 5metams. Seb'as pasiūlė 4,5proc. litais (marža 1). DnB litais siule ~5,5proc, eurais 3,8proc (marža 1,57). DnB vadybininkė seb'o pasiūlymą litais pavadino nerealiu
Viskas atrodytų kaip ir aišku, kad norint imti kreditą litais, reikia rinktis seb'ą. Bet man labai kliūva vienas dalykas, kad seb'as sutartyje maržos neįrašo, t.y. praėjus fiksavimo laikotarpiui turėsime derėtis dėl maržos iš naujo Norėčiau sulaukti Jūsų nuomonės dėl maržos fiksavimo būtinumo.



4u.gif o ar spesite atiduoti zenkliaja dali per penkis metus? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Edi22 @ 2011 12 01, 08:45)
Labas rytas,
Mes norime fiksuoti palūkanas...


Mes planuojame irgi imti paskolą. Laukiam atsakymo iš turto vertintojos. Galvojam taip pat apie palūkanų fiksavimą. Norim irgi imti litais. o dėl tolimesnio nurodymo neprašėte, kad į sutartį įrašytų?
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2011 12 01, 15:24)
4u.gif o ar spesite atiduoti zenkliaja dali per penkis metus?  smile.gif

Faktas kad nespesime, dėl to ir nerimauju, kad maržos neįrašo į kreditavimo sutartį g.gif Bet kolkas tai vistiek geriausias pasiūlymas iš gautųjų g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidharta @ 2011 12 01, 15:34)
Mes planuojame irgi imti paskolą. Laukiam atsakymo iš turto vertintojos. Galvojam taip pat apie palūkanų fiksavimą. Norim irgi imti litais. o dėl tolimesnio nurodymo neprašėte, kad į sutartį įrašytų?

Prašiau, bet bankas nesutinka. Vadybininke, mano akimis turime gerą, kadangi bankas sutiko su sąlyginai mažomis palūkanomis. Į mano nerimą ji atsako tuo, kad po 5metų skolintis turėtų būti pigiau, todėl maržos įrašymas į sutartį mums ateityje tik pakenktų. Šiuo pasakymu aš, tiesa pasakius, netikiu, bet imdama kitame banke su daugiau nei procentu didesnėmis fiksuotomis palūkanomis, aš taip pat vargu ar laimėsiu smile.gif
Po 5metų vėl svarstysime apie fiksavimą, tad ta įrašyta marža taip pat nieko neduotų g.gif
Atsakyti
musu sutartis pries 5m sudaryta su sebu lt ir fiksuotom, taip pat ner marzos, tada vyras vienas buvo ir pasirase tokia sutarti, jei siai dienai baigtusi tie 5m, tai vadybininke sake duotu 4.5 proc, baigias mums vasari. tai galvojam gal da pasiseks nusilygt, nes esam geri klientai neveluojam:) o del fiksavimo, kaip cia pasakius-sedi tuos 5m ir zinai kad tokia menesini imoka mekesi ir niekas kita menesi nepasikeis biggrin.gif
aisku uz tai gauni biski didesnes palukanas
Atsakyti
QUOTE(rikis2 @ 2011 12 01, 16:13)
vadybininke sake duotu 4.5 proc

Cia fiksuotos 4,5 proc 5metams litais? Jei taip, tai labai nudziuginot smile.gif
O šiaip kokie atsiliepimai apie seb'a po 5metų bendravimo?
Atsakyti
QUOTE(Edi22 @ 2011 12 01, 15:16)
Cia fiksuotos 4,5 proc 5metams litais? Jei taip, tai labai nudziuginot smile.gif
O šiaip kokie atsiliepimai apie seb'a po 5metų bendravimo?


taip
na as pirma kart bendravau su vadybininke, be to ji pasikeite, kaip minejau su vyru dar nebuvom pazystami, kai pasirase sutarti, tai nieko negaliu pasakyt jums nei teigiamai, nei neigiamai
man tik sokas pradzioj buvo, kodel marzos ner nurodyta, galvojau kad klaida isivelusi (as pati banke dirbu, bet ne su bustu), bet vadybininke paaiskino, kad tokia sutartis ir 5m jie nenurodo marzos, nors kazkur skaiciau, kad kitiems nurodo g.gif
bandykit gal dar lygtis, gal kokia kortele paprasta pasiimkit, jei neturit, butu gerai 4proc, bet jauc cia be sansu gaut smile.gif
Atsakyti
Nudžiuginot mane todėl, kad bankas esamiems klientams siūlo faktiškai tą patį, kaip ir naujiems smile.gif Nesinaudoja Jūsų, kaip jau esamų klientų padėtimi ir elgiasi pakankamai sąžiningai.
Mums šiandien pateikė galutinius skaičiukus 4,45 proc. Labiau nusiderėti, sako, nė per kur. Korteles bei kitas banko paslaugas, žinoma, jau turėsime imti šiame banke smile.gif
Atsakyti