Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Dilma, man ta šukuosena trečioj ir ketvirtoj nuotraukoj gražiausia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reburd: 02 rugpjūčio 2012 - 14:41
QUOTE(Spurgita @ 2012 08 02, 15:25)
Dilma, kaip supinti tokią kasytę, kaip pirmoj nuotraukoj? Išvirkščią kasą jau lyg ir išmokau gražiai supint su jūsų pagalba.  ax.gif

Labai paprasta. Pirma suriši uodegą, o paskui tą uodegą pini eglute. Kai visą uodegą supini, suriši gumute, o viršų jos tiesiog pakeli - tada ir gaunasi toks efektas. Tada prisegi ir psio 4u.gif

Va, vaizdinė medžiaga
QUOTE(reburd @ 2012 08 02, 15:39)
Dilma, man ta šukuosena trečioj ir ketvirtoj nuotraukoj gražiausia  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 02 rugpjūčio 2012 - 15:56
QUOTE(Dilma @ 2012 08 02, 13:44)



thumbup.gif Grazios sukuosenos, as jas visas irgi jau bandziau daryt drinks_cheers.gif

Na, ta pirma mum ant plauku truputi kitaip atrodo, nes mes ne tokius tankius plaukiukus turim (jau buvau idejusi nuotrauka - tarp kitu nuotraukyciu koliaze)

O ta antra irgi dariau sesei, man taip isejo :

user posted image

Atsakyti
Turbūt rinksimės šitą ax.gif

user posted image
Atsakyti
Dilma- jusu dukrelei nesvietiksai pasiseke tokia auksaranke mamyte thumbup.gif

mane labai domina kaip supinti ten anksciau sklebtoje foto- kasele per viduri juostele ipinta.. taip atrodo lyg suktinukas.. o kaip tai padaryti- neissiaiskinau dar unsure.gif klausiau, bet nepastebjo mamukai klausimo turbut blush2.gif
Atsakyti

grozis.. dilma- cia 2 ranku darbas??? g.gif kaip atrodo sudetingai is paziuros.. o kaip yra istiesu?
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Dilma, ačiū, dabar viskas aišku. 4u.gif
Atsakyti
Dilma, o i kur jus ta sukuosena renkates? Kur ikelet paskutine - man irgi graziausia drinks_cheers.gif

Ragaina, ar sitos su kaspineliu?

QUOTE(*kineziuke* @ 2012 07 17, 10:05)


Atsiprasau, praleidau pro akis blush2.gif

Stai video, kaip ipinti kaspineli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kineziuke*: 03 rugpjūčio 2012 - 15:35
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 08 03, 14:33)
Ragaina, ar sitos su kaspineliu?
Stai video, kaip ipinti kaspineli   4u.gif

foto tai sitos.. bet video tai netaip pina schmoll.gif unsure.gif nu visai netaip unsure.gif

va sita kur tamsiais plaukciais foto- labai noriu ismokti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 08 03, 13:41)
Dilma- jusu dukrelei nesvietiksai pasiseke tokia auksaranke mamyte  thumbup.gif

aciuks.gif

QUOTE(*kineziuke* @ 2012 08 03, 16:33)
Dilma, o i kur jus ta sukuosena renkates? Kur ikelet paskutine - man irgi graziausia drinks_cheers.gif


Į vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 08 03, 19:05)
foto tai sitos.. bet video tai netaip pina  schmoll.gif  unsure.gif nu visai netaip  unsure.gif

va sita kur tamsiais plaukciais foto- labai noriu ismokti  bigsmile.gif


Tai kad as visiskai taip pat piniau mastau.gif , dukrai viena per visa galva istrizai, o sesei (su tamsiai plaukais) piniau 2 kasas. Technika naudojau lygiai tokia pacia pinant, tokia kaip video. Svarbiausia isiziurek, lens.gif kaip ir kokia tvarka delioja plaukus ir kaspineli, o ten jau tas kasytes modifikuoti galima kaip tik nori - is sono, per viduri, aplink galva ir t.t. Ir ten video su storesniu kaspineliu parodyta, as plonesni turejau. Kazkokio atskiro video as nemaciau kaip pinti butent tokia kasa (nebent paieskosit ir gal rasit), as tiesiog ismokau kaip ipinti kaspineli, ir tada jau piniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 08 04, 12:30)
Tai kad as visiskai taip pat piniau mastau.gif , dukrai viena per visa galva istrizai, o sesei (su tamsiai plaukais) piniau 2 kasas. Technika naudojau lygiai tokia pacia pinant, tokia kaip video. Svarbiausia isiziurek, lens.gif  kaip ir kokia tvarka delioja plaukus ir kaspineli, o ten jau tas kasytes modifikuoti galima kaip tik nori - is sono, per viduri, aplink galva ir t.t. Ir ten video su storesniu kaspineliu parodyta, as plonesni turejau. Kazkokio atskiro video as nemaciau kaip pinti butent tokia kasa (nebent paieskosit ir gal rasit), as tiesiog ismokau kaip ipinti kaspineli, ir tada jau piniau  4u.gif

supratau 4u.gif dekui.. kazkaip video rezultatais negraziai atrode , o fotke daug graziau, ir susirode kad cia kitaip visai.. ax.gif
bet tuose video pastebejau gan daznai tuos plaukus ima atzagariom rankom, vos ne veltiniai tos pynes gaunasi.. o realiai pameginus- daug graziau bigsmile.gif
Atsakyti