Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(*kineziuke* @ 2012 07 01, 21:18)
sruogeles reikia sukti pries laikrodzio rodykle, o tarpusavyje - pagal laikrodzio rodykle (arba viska atvirksciai), tada gaunasi bent jau man wink.gif


verysad.gif verysad.gif nu man be šansų. Kiek bandžiau, nu niekaip nesigauna, surišu, susukus ir viskas atsisuka verysad.gif Nesuprantu, ką darau ne taip. Gal reikia sušlapint kasą, kad nebūtų tokie slidūs plaukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2012 07 19, 06:23)
verysad.gif  verysad.gif nu man be šansų. Kiek bandžiau, nu niekaip nesigauna, surišu, susukus ir viskas atsisuka  verysad.gif Nesuprantu, ką darau ne taip. Gal reikia sušlapint kasą, kad nebūtų tokie slidūs plaukai  g.gif

mokykloje sukdavom is spalvotu siulu virvutes taip 4u.gif
jei issisuka surisus- suki neteisingai . nes sukant teisingai- jos taprusavyje vos ne pacios metasi i virvele.

dvi sruogas paemus kariaja ir desiniaja suk abi po du tris kartus i kaire ,kad pasisuktu pilnai , gan varziai susisuka savyje , TADA kruopsciai laikydama kad neatsipalaiduotu kairiaja per virsu paimk i desine ranka, o desniaja per apacia i kaire ranka, vel suk du kartus i kaire pavienes sruogas savyje kad susisuktu, ir vel perkelk kairiaja per virsu desinen, desniaja per apacia kairen..

paslapinus tai tik tiek kad ne taip is pirstu slysta, neatsipalaiduoja ,jei ranka neigudusi.. ir maziau issiserpetoja jei nelygus plaukuciai...BET sunkiau sklandziai greit sukti , nes neslysta tarp pirstu . bet sukimba geriau. megink 4u.gif

igudusiai rankai- jau ir slapinti nebereiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 19, 14:17)
O cia rodomes: maza dalis musu darytu sukuosenu, ir vis darom ir ieskom nauju,graziai atrodanciu ir nesunkiai pasidaranciu  wub.gif

user posted image




Kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
o va cia truputis to, ka man pavyksta padaryti smile.gif https://www.facebook...4...7252&type=3
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2012 07 29, 21:30)
o va cia truputis to, ka man pavyksta padaryti smile.gif

Labai gražiai supinta, ypač man patiko 14 nuotrauka, kur moteris supinta išvirkštine kasa ir dar užriesta thumbup.gif Aš raityt moku tik eglute, kaip trečioj nuotraukoj 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2012 07 30, 12:34)
Labai gražiai supinta, ypač man patiko 14 nuotrauka, kur moteris supinta išvirkštine kasa ir dar užriesta  thumbup.gif  Aš raityt moku tik eglute, kaip trečioj nuotraukoj  4u.gif  ax.gif


pries kokius 2 metus mokejau tik paprasta kasa suristi, bet kai pastoviai issileisdavo arba styradavo milijonai antenu, neliko kitos iseities smile.gif bet niekas nerode kaip, dabar jau buna vis ilendu i koki youtube paieskot ideju, tik kad gaila nenufotkinu visu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2012 07 29, 22:30)
o va cia truputis to, ka man pavyksta padaryti smile.gif https://www.facebook...4...7252&type=3

Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image. Tik papuošimų neturim doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 08 01, 18:21)

Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 08 01, 18:21)
Tik papuošimų neturim doh.gif .

Nerealiai gražiai 4u.gif
Atsakyti
Renkamės šukuoseną doh.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 02 rugpjūčio 2012 - 12:45
Dilma, kaip supinti tokią kasytę, kaip pirmoj nuotraukoj? Išvirkščią kasą jau lyg ir išmokau gražiai supint su jūsų pagalba. ax.gif
Atsakyti