Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Again @ 2012 06 26, 22:36)
Vis bandau ir bandau, bet dar pradziai reikia tobula eglute ismokti pinti doh.gif

Suk abi kasytes į tą pačią pusę ir virvelė pati susisuks. smile.gif jau net mano dukra pati taip susipina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lego76 @ 2012 06 22, 10:52)
bigsmile.gif  bigsmile.gif
labai, labai grazu  blink.gif  thumbup.gif
o kaip suristi bantuka 1foto?


Aciu smile.gif

O bantukas - va cia paziurek, ir dar ten visokiu grozybiu pilna wub.gif

QUOTE(Again @ 2012 06 26, 23:36)
Vis bandau ir bandau, bet dar pradziai reikia tobula eglute ismokti pinti doh.gif


sruogeles reikia sukti pries laikrodzio rodykle, o tarpusavyje - pagal laikrodzio rodykle (arba viska atvirksciai), tada gaunasi bent jau man wink.gif
Atsakyti
Na ir mano pirmas bandymas padaryti idomesne sukuosena savo cypliukei ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cypliuke @ 2012 07 04, 18:36)
Na ir mano pirmas bandymas padaryti idomesne sukuosena savo cypliukei  ax.gif

Graži "sraigytė" 4u.gif
Atsakyti
Cypliuke gražu thumbup.gif

Šiandieninė dukrytės šukuosena:
user posted image
Atsakyti
Cypliuke, labai gražu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliuke @ 2012 07 04, 19:36)
Na ir mano pirmas bandymas padaryti idomesne sukuosena savo cypliukei  ax.gif


Laabai grazu!!! thumbup.gif

gyvate, dukrytes tokie ilgi plaukai, wow! wub.gif Daug daug visko grazaus galima pridaryti!!!
Atsakyti
Turejom keleta progu per paskutinias dienas, taigi i pirma gimtadieni pasipuosem taip:
user posted image

o kita diena i kita gimtadieni taip:

user posted image

Rytoj eisim vel, galvoju kazka su kaspinu isbandyt.. g.gif Jei kas gero iseis- pasidalinsiu wink.gif
Atsakyti
sveikutes ,dovanokit ,kad as ne i tema.gal kuri galite man pagelbeti gal turite mergaite panasiai gimusia 2008,01. gal galetumet man parasyti pedutes ilgi.labai reikia staigmena padaryti tai teveliu nesinori klausti.aciu jei galetumet tai i az parasykit.
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 07 07, 17:51)


labai labai grazu, zaviuosi mamyciu fantazija, na o as kol kas tik kopijuotoja blush2.gif bet vis tiek smagu kai gali kazkaip kitaip papuost savo dukryte smile.gif taigi mamytes dekit foto, semsimes ideju 4u.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
o kaip jūs tuos kaspiniukus iš plaukų padarot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliuke @ 2012 07 08, 18:12)
labai labai grazu, zaviuosi mamyciu fantazija, na o as kol kas tik kopijuotoja  blush2.gif  bet vis tiek smagu kai gali kazkaip kitaip papuost savo dukryte  smile.gif taigi mamytes dekit foto, semsimes ideju  4u.gif  biggrin.gif  blush2.gif


aciuks.gif bet kad as irgi kopijuotoja irnesakyk.gif ieskau kokiu foto graziu, bandau daryt, jei nepavyksta- tada i youtube uzsuku, o ten tai ideeeejjuuuuuuu marios!

QUOTE(Coccinela @ 2012 07 08, 18:20)
o kaip jūs tuos kaspiniukus iš plaukų padarot?  blush2.gif


Puslapio virsuje esu idejusi nuoroda flirt.gif Darykite prasom, ir irgi , butinai rodykite, kaip gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti