Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 09:26)
Jo, maciau, bet bandziau daryti ir man visiskai neisejo, is paveiksliuku nesuprantu kaip ta spirale tokia turi gautis  doh.gif Gal zodziais galima paaiskinti? Prasau maldauju  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif



QUOTE(Ragaina @ 2012 06 13, 09:52)
taigi matosi fotkese  mirksiukas.gif  pinant vienpuse eglute palei palaidus uodegeles plaukus vis eiti ratu siek tiek zemyn.. taip ir sukasi ,kol uztenka plaukuciu  4u.gif



Vistiek nesupratau ir aš... cray.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 06 13, 09:52)
taigi matosi fotkese  mirksiukas.gif  pinant vienpuse eglute palei palaidus uodegeles plaukus vis eiti ratu siek tiek zemyn.. taip ir sukasi ,kol uztenka plaukuciu  4u.gif


O jus pati bandet pinti? Man irgi atrode viskas paprasta kol nepabandziau, o kai pabandziau - niekaip man nesisuko ta spirale, negalejau suprasti kaip is kitos puses patogiau prieit.

Bet jau radau youtube video, dabar bus man aisku kaip, ir visdelto cia ne siaip sau paprastai ratu pinti reikia, o yra mazyte imantrybe, kaip as ir itariau!

Stai tokia sukuosena, jei kam dar idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kineziuke*: 13 birželio 2012 - 11:34
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 12:30)
O jus pati bandet pinti? Man irgi atrode viskas paprasta kol nepabandziau, o kai pabandziau - niekaip man nesisuko ta spirale, negalejau suprasti kaip is kitos puses patogiau prieit.

Bet jau radau youtube video, dabar bus man aisku kaip, ir visdelto cia ne siaip sau paprastai ratu pinti reikia, o yra mazyte imantrybe, kaip as ir itariau!


Aš tai bandžiau - ten aukščiau mano dukra sėdi. Nėra taip sunku, kaip atrodo. Tereikia paimt ploną sruogelę ir pradėt pint. Eglutė vienpusė, plaukai imami iš viršaus. Ir jokių ten įmantrybių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 10:30)
O jus pati bandet pinti? Man irgi atrode viskas paprasta kol nepabandziau, o kai pabandziau - niekaip man nesisuko ta spirale, negalejau suprasti kaip is kitos puses patogiau prieit.

Bet jau radau youtube video, dabar bus man aisku kaip, ir visdelto cia ne siaip sau paprastai ratu pinti reikia, o yra mazyte imantrybe, kaip as ir itariau!

Stai tokia sukuosena, jei kam dar idomu  bigsmile.gif

zinoma bandziau 4u.gif as viska pabandau ka sioj temoj pamatau,ypac dilmos grozius rolleyes.gif
bet jokiu imantrybniu neizvlegiau g.gif
kokia ta imantrybe mazyte? g.gif
Papildyta:
supratau is video- ta imantrybe vadinat ,kad priejus prie sono papinama paprastai,ir perkeliama per gala. ir vel pradedama pinti nuo desines kairen,..

o as pyniau vientisai, nepermetinedama.. kad ir isgalo eitu spirale.. o ne tik paprasta kasyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 12:30)

Stai tokia sukuosena, jei kam dar idomu  bigsmile.gif


Dabar viskas aišku kaip dieną. AČIŪ aciuks.gif Būtinai pabandysiu. (tik maniškė telefonu dar nemoka žaisti smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 06 13, 14:27)
Dabar viskas aišku kaip dieną. AČIŪ aciuks.gif Būtinai pabandysiu. (tik maniškė telefonu dar nemoka žaisti  smile.gif  )

MUltikus vaikui įjunkit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jo, ta "imantrybe" paprasta kasyte permetama, na su ja tai man liuks iskarto isejo thumbup.gif

Jo, maciau Dilmos grozius, ir kitu mergaiciuku , labai patiko! thumbup.gif Maniskei irgi padarau karts nuo karto, paskutiniu metu visai nenori ji sedeti, pati sau pradeda darytis sukuosenas (jau 7 metai jai), tai daug ko moka pati sau, ir gan neblogai jai iseina ir viena uodega, ir 2 padaro, ir kasyte, ir 2 kasytes, ir is sono. O as vis kazka tokio nepaprasto noriu jai vis padaryt, tai siek tiek uztrunka, ir nevisada sutinka blush2.gif
Atsakyti
Maniske neleidzia nei suristi nei supinti plauku...Jai labiausiai patinka palaidi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 12:30)
O jus pati bandet pinti? Man irgi atrode viskas paprasta kol nepabandziau, o kai pabandziau - niekaip man nesisuko ta spirale, negalejau suprasti kaip is kitos puses patogiau prieit.

Bet jau radau youtube video, dabar bus man aisku kaip, ir visdelto cia ne siaip sau paprastai ratu pinti reikia, o yra mazyte imantrybe, kaip as ir itariau!

Stai tokia sukuosena, jei kam dar idomu  bigsmile.gif



ačiū už nuorodą thumbup.gif pabandžiau, gavosi thumbup.gif
Atsakyti
O cia rodomes: maza dalis musu darytu sukuosenu, ir vis darom ir ieskom nauju,graziai atrodanciu ir nesunkiai pasidaranciu wub.gif

user posted image
Atsakyti
kineziuke- labai grazu wub.gif apatinej eilej paskutines dvi- itin patinka thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 19, 13:17)
O cia rodomes: maza dalis musu darytu sukuosenu, ir vis darom ir ieskom nauju,graziai atrodanciu ir nesunkiai pasidaranciu  wub.gif

user posted image

Oho kineziuke, neturiu žodžių wub.gif Laaabai gražu wub.gif Visos šukuosenos pasakiškos thumbup.gif Šaaunuolė thumbup.gif wub.gif
Atsakyti