Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Ragaina @ 2012 03 21, 18:29)
lietuvoj daugiaaukstyje pilnas namas budavo man modeliuku biggrin.gif o svetur jau kitaip  ax.gif  giminiu mergaites didokais atstumais vieni nuo kitu isikure

va ziurekit ka dar radau  g.gif
nagi gabiosios- kaip sitai supantavoti????  g.gif

user posted image

oho koks grozis wub.gif
Atsakyti
Maniškės
user posted image

user posted image

Čia jau po paros nuo supynimo, tai pasivėlė šiek tiek ax.gif
user posted image
Atsakyti
Balanda, kaip gražu wub.gif

Aš niekaip neišmokstu supinti dukrai vienos eglutės doh.gif Stori plaukai neina man niekaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 05 21, 17:58)
Balanda, kaip gražu  wub.gif

Aš niekaip neišmokstu supinti dukrai vienos eglutės  doh.gif Stori plaukai neina man niekaip  rolleyes.gif

nepink visu ,jei labai stori ir sunku suvaldyti.. mirksiukas.gif perskirk i tris dalis.. nuo virsugalvio palei uzausi iki pat kaklo.. tada per viduri.. ir is kitos puses.. surisk i atskiras uodegeles.. ir pink po viena pasileidus.. bus maziau plauku, lengviau suimti, pataisyti, nekris taip is pirstu ir panasiai 4u.gif

kai mokinau puske- jai visada lengviau budavo supinti dvi eglgutes negu viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokios grazios kasos wub.gif Musu plaukuciai labai silpnuciai ir ju mazai... neturi ka pinti doh.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif

As dukrytei vis pinu kazka kiekviena diena, man taip grazu tos kasytes! Ieskau dar kokiu ideju graziu, todel radau jus bigsmile.gif Tikiuosi kokiu minciu pasisemsiu, o gal kazkuo pasidalinsiu smile.gif Dar nemoku ir nebandziau spiralines kasytes padaryti ir su ipintu kaspineliu, ieskau kokiu foto ar video kaip tai padaryti. Veliau ikelsiu keias foto musu sukuosenu , o dabar einu senoj temoj pasirausiu, gal kokiu grozybiu rasiu wub.gif
Atsakyti
user posted image Gal kas zino, kaip supinti tokia uodega-kasa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 12, 19:41)
user posted image Gal kas zino, kaip supinti tokia uodega-kasa?  4u.gif

Ankstesnėj temoj buvau įkėlus instrukciją smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2010 02 27, 18:40)



QUOTE(Dilma @ 2010 02 28, 21:59)
Įmantrioji uodega 4u.gif . Idėja ir foto radau kažkokiam rusiškame forume ax.gif
1. Surišti paprastą uodegą.
2. user posted image
3. user posted image
4. user posted image
5. Galus paslepiam 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Balanda, koooks grožis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 06 12, 20:25)
Ankstesnėj temoj buvau įkėlus instrukciją smile.gif  4u.gif


Jo, maciau, bet bandziau daryti ir man visiskai neisejo, is paveiksliuku nesuprantu kaip ta spirale tokia turi gautis doh.gif Gal zodziais galima paaiskinti? Prasau maldauju notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
[quote=juratike13,2012 05 17, 21:38]

labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 06 13, 07:26)
Jo, maciau, bet bandziau daryti ir man visiskai neisejo, is paveiksliuku nesuprantu kaip ta spirale tokia turi gautis  doh.gif Gal zodziais galima paaiskinti? Prasau maldauju  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

taigi matosi fotkese mirksiukas.gif pinant vienpuse eglute palei palaidus uodegeles plaukus vis eiti ratu siek tiek zemyn.. taip ir sukasi ,kol uztenka plaukuciu 4u.gif
Atsakyti