Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Ragaina @ 2012 08 04, 15:49)
supratau 


drinks_cheers.gif Kai isbandysit - parodykit rezultata, isitikinusi, kad iseis tikrai graziau negu tame video mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi eglute pinti nemoku tai mano išsisaugotos šukuosenos labai paprastos.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 08 05, 18:16)
Sveikos,
Kadangi eglute pinti nemoku tai mano išsisaugotos šukuosenos labai paprastos.

Ir be ,,eglutės" labai gražu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif Man ypatingai paskutinė foto wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lyra*: 05 rugpjūčio 2012 - 20:22
rimulia12, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 08 02, 13:44)
Renkamės šukuoseną doh.gif

user posted image user posted image


Gal yra kokia vaizdinė medžiaga, kaip padaryt tokią šukuoseną? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 08 05, 18:16)
Sveikos,
Kadangi eglute pinti nemoku tai mano išsisaugotos šukuosenos labai paprastos.


bigsmile.gif Labai grazios vaikiskos sukuosenos!!! Patinka good.gif

QUOTE(LaPassion @ 2012 08 06, 10:33)
Gal yra kokia vaizdinė medžiaga, kaip padaryt tokią šukuoseną?  4u.gif


Yra wink.gif Prasom!

Darykit ir rodykit nepamirskit! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 08 06, 09:41)
Darykit ir rodykit nepamirskit! wink.gif

oj kiek as prirodyciau, jei modeliuka po ranka tureciau rolleyes.gif

cia man posakis tas tinka "savo turedams- kada noredams.. ubagaudams- kada gaudams " lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 08 06, 12:43)
oj kiek as prirodyciau, jei modeliuka po ranka tureciau  rolleyes.gif

cia man posakis tas tinka "savo turedams- kada noredams.. ubagaudams- kada gaudams "  lotuliukas.gif


Tai gal modeliukas jau pusiaukeleje? bigsmile.gif (pagal parasa sprendziant blush2.gif ) Ar vel busimas kasyciu tampytojas?

O tai gal dirbat sitoj sferoj, ar treniruojates ant draugiu/giminiu vaiku?
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2012 08 06, 11:17)
Tai gal modeliukas jau pusiaukeleje?  bigsmile.gif (pagal parasa sprendziant blush2.gif ) Ar vel busimas kasyciu tampytojas?

O tai gal dirbat sitoj sferoj, ar treniruojates ant draugiu/giminiu vaiku?

dar nezinom, ar kaseles tampys kazkam, ar as tampysiu tas kasytes baltutes blondinukes wub.gif (mes visa seima sviesus blush2.gif )

"dirbu" giminems ir pazystamiems per sventes ar ju progas 4u.gif kas turi dukreles- veza man , kai reikaliukai prispaudzia ..bumas buna - rugsejo 1oji ir ziemos sventes , eilemis tada 2-3 dienu lotuliukas.gif pinu kad neissipintu net miegant mergytems.

tai labiau mano hobby, nei darbas.. is kur ismokau- nezinau ax.gif gal no tada kai turejau labai griezta teti, man buvo gal 5-6m , o jis pindavo dirzus is 6 ar net 12 lininiu virveliu ....

pamenu prispausta televizorium buvo vienas galas..o kiti supinti ir palikti.. tecio namie nebuvo.. biggrin.gif parupo ir ispyniau kazkiek lotuliukas.gif

mama pamacius net spiegti pradejo- n daba tai klius mums ebiems kai tevas grys !!!

va ir gavau ismokt, supint atgal lotuliukas.gif nuo tada ir prasidejo eksperimentai ant plauku kieme su draugemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2012 08 06, 13:45)
"dirbu"  giminems ir pazystamiems per sventes ar ju progas  4u.gif  kas turi dukreles- veza man , kai reikaliukai prispaudzia ..bumas buna - rugsejo 1oji ir ziemos sventes , eilemis tada 2-3 dienu  lotuliukas.gif  pinu kad neissipintu net miegant mergytems.


Tai smagu, ir dar galima uzsidirbti biskeli mirksiukas.gif O kokias sukuosenas darot, kad per nakti gerai issilaiko? Maniske taip miega, kad po nakties jau i sukuosena nebepanasu doh.gif
Atsakyti
elementarios eglutes smukiai pintos ax.gif tik kaip jas isdestyti pasirinkimas platus rolleyes.gif

pvz va storu plauku mazyte mergyte

user posted image
user posted image

cia mano vyresnelis (jis ilgaplaukis vaikinukas) pries gal 5 metus biggrin.gif

user posted image

si mergyte ateidavo pries stovykla susipinti plaukuciu savaitei

user posted image
Atsakyti
Ragaina thumbup.gif

Na, tokia sukuosena tikrai kelias dienas laikysis puikiai!!! Anksciau ir maniske taip prasydavo, kad supinciau, dabar labiau kitokiu nori smile.gif
Atsakyti