Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Šiandien nuėjau į turgų pažiūrėt daigelių. Mačiau, yra... Ech, gundžiausi, bet pagalvojau - ne, savo laukiu dygstant. Apseisiu dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(V&E Mamytė @ 2012 04 19, 12:09)
Laba diena, gal kuri nors žinote kur galima  Kaune žemuogių daigų nusipirkti?


Nusipirkau Vilniuje per SM viena sena kera zemuogiu
''noname ''
noreciau suzinoti kaip jas atnaujinti nes jos be uses .

greiciausia jos kaip ir braskles reik atnaujinti kas 3 metai .

ar dabar sodinant isdalinti ar kaip ?

suseklytem zaidziau pora metu -susidaigindavau ,bet ididesnius kerus neisaugo sad.gif
Atsakyti
as siandiena nusipirkau 4 daigiukus zemuogiu, ir 2 savaites esu kaip pasisodinusi 4 kuokstus laukiniu zemuogiu ax.gif kas nebandet - pabandykit, nera ko prarasti, nes derlius is laukiniu (tiksliau pamiskiniu) yra, ir gana neblogas, taciau mano pacios sodintos is seklu zemuoges - ne vienos nerasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kietutė @ 2012 04 19, 13:33)
as siandiena nusipirkau 4 daigiukus zemuogiu, ir 2 savaites esu kaip pasisodinusi 4 kuokstus laukiniu zemuogiu  ax.gif  kas nebandet - pabandykit, nera ko prarasti, nes derlius is laukiniu (tiksliau pamiskiniu) yra, ir gana neblogas, taciau mano pacios sodintos is seklu zemuoges - ne vienos nerasta  g.gif


Aš praeitais metais parsinėšiau laukini žemuogių, radau pievoje ir geltonu žemuogių ir raudonų, ir visai nemažos uogos buvo. Bet sodinsių dar ir saviškius, nes jos remontantinės ir duoda uogyčių iki pat šalnu.
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 04 19, 16:13)
Aš praeitais metais parsinėšiau laukini žemuogių, radau pievoje ir geltonu žemuogių ir raudonų, ir visai nemažos uogos buvo. Bet sodinsių dar ir saviškius, nes jos remontantinės ir duoda uogyčių iki pat šalnu.

siandien kaip tik pagalvojau apie tas pamiskes zemuoges. zinau, netgi vieta,kur ju gausiai pamiskej prideredavo.reiks gal pasikasti krumeliu ir pasisodinti salia savo g.gif
Atsakyti
merginos, jei as pasodinciau zemuogeles lauke ir uzdengciau plevele nebutu nieko blogo jos jau turi po 3-4 tikruosius lapelius, labai jau reik man vietos namie daugiau pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 04 19, 20:03)
merginos, jei as pasodinciau zemuogeles lauke ir uzdengciau plevele nebutu nieko blogo jos jau turi po 3-4 tikruosius lapelius, labai jau reik man vietos namie daugiau pasidaryti?

maniškės kiek didesnės,bet jau savaitė lauke po plėvele,įdomu kaip jos ten jaučiasi,nes neturiu galimybės apžiūrėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 04 19, 17:13)
Aš praeitais metais parsinėšiau laukini žemuogių, radau pievoje ir geltonu žemuogių ir raudonų, ir visai nemažos uogos buvo. Bet sodinsių dar ir saviškius, nes jos remontantinės ir duoda uogyčių iki pat šalnu.

g.gif matai, kazin kur db gauti tu remontantiniu zemuogiu daigu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kietutė @ 2012 04 20, 16:24)
g.gif  matai, kazin kur db gauti tu remontantiniu zemuogiu daigu  g.gif


Mano tai auga ant palangės tongue.gif
O ir sodininkų mugėse pardavinėja
Atsakyti
QUOTE(Kietutė @ 2012 04 19, 13:33)
as siandiena nusipirkau 4 daigiukus zemuogiu, ir 2 savaites esu kaip pasisodinusi 4 kuokstus laukiniu zemuogiu  ax.gif  kas nebandet - pabandykit, nera ko prarasti, nes derlius is laukiniu (tiksliau pamiskiniu) yra, ir gana neblogas, taciau mano pacios sodintos is seklu zemuoges - ne vienos nerasta  g.gif


gal kaip kam, turiu sejusi is Nojaus seklu zemuogiu, tai pora metu jau derlius labai puikus, o ir zemuogytes liux 4u.gif
Atsakyti
kad jau kitoj temoj foto sukėliau tai ir čia ateinu pasirodyti ir jūsiškių apžiūrėti mirksiukas.gif
čia mėnesio
user posted image
dviejų mėnesių
user posted image
beveik 3mėnesių
user posted image
user posted image
kur šaknim daugiau vietos tai ir didesnės blush2.gif
user posted image
user posted image
prastokai prieš langą,bet ant greičio blush2.gif

kaip auga jūsų 4u.gif
mano lysvėje eksperimentinės auga,ne taip sparčiai kaip balkone likusios,bet nemiršta blush2.gif
Atsakyti
Vai kokios gražios. Aš jau saviškes planuoju savaitgalį su visam tremti į sodybą, žemėn. Pasiliksiu tik pora balkone, dėl zabavos smile.gif
Atsakyti