Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Teracota @ 2012 04 11, 10:39)
Oho  kaip gražu  wub.gif
Kuriuo laiku sėjote.
Mane dar domina koks atstumas turi būti nuo braškių?


Sejau kovo menesi (bet tikslios datos nepasakysiu g.gif), po pikiavimo jos man auga kaip isproteje:) Tai pirmas kartas kai jas auginu, todel tikrai nezinau siu suptilybiu blush2.gif Gal labiau nusimanancios atsakys ir patars mirksiukas.gif
Atsakyti
kelios eksperimentui iškeliavo į lysvę ax.gif pridengiau agro,bus kas bus ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 13, 18:22)
kelios eksperimentui iškeliavo į lysvę  ax.gif pridengiau agro,bus kas bus  ax.gif
user posted image


Kokiu atstumu viena nuo kitos sodinot? Kokiu reikia smile.gif
Atsakyti
[quote=*Gizmo*,2012 04 13, 22:41]
Kokiu atstumu viena nuo kitos sodinot? Kokiu reikia smile.gif
[/quotge

Geriausiai kokie 25-30cm, nes jei mažiau išbujoja, užstoja vienos kitiems saule ir blogiau noksta ir turbut ligos geriau kimba, kai blogai vėdinasi. Aušku kaip sodini tokius mažiukus tas atstumas atrodo laabai didelis (man taip buvo biggrin.gif ), bet paskui...
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 04 13, 22:41)
Kokiu atstumu viena nuo kitos sodinot? Kokiu reikia  smile.gif

oi aš čia jau paskubomis tai arti gal 10cm viena nuo kitos,nes norėjau tik pabandymui kaip jos reaguos,o paskui kai j au bus joms vieta paruošta perkeliaus plačiau 4u.gif
Atsakyti
mano zemuoges jau kelios dienos sedi balkone. Atrodo nieko, patenkintos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 13, 18:22)
kelios eksperimentui iškeliavo į lysvę  ax.gif pridengiau agro,bus kas bus  ax.gif
user posted image


Kaip jusu zemuogytes laikosi smile.gif

QUOTE(KRISTINACH @ 2012 04 14, 12:46)
mano zemuoges jau kelios dienos sedi balkone. Atrodo nieko, patenkintos ax.gif


Istiklintam balkone ar atviram?
Atsakyti
klausimukas - kiek laiko turi praeiti po pikiavimo, kad galėčiau jau nešti žemuogiukus į balkoną (įstiklintas)
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 04 15, 12:55)
Kaip jusu zemuogytes laikosi  smile.gif

doh.gif šiandien net pamiršau pažiūrėti,bet vaikai prakėlė agro,sako gražiai stovi,net paaugusios atrodo biggrin.gif
tai vadinasi nieko nenutiko,nes būtų atskyrę pavytusias nuo gražiai augančių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos zemuogiautojos wink.gif

Siemet ir as su dukra pagaliau prisiruosem zemuogyciu pasiset, balkone auginsim.
Jau ispikiavom, bet kazkokia mistika - kur as sodinau auga lyg neblogai, o kur dukra - tai gerokai mazesnes yra. Kazi kur cia suo pakastas ? salia viena kitos darbavomes, idomiai kodel skirtingai auga g.gif

Pasiskaiciau, kad stimuliatorius is karklu gerai, jauciu eisiu i parkeli karkla apgenesiu, taip zemuogiu norisi blush2.gif

Vakare galesiu nufotkint savo mazyles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 04 15, 12:55)

Istiklintam balkone ar atviram?



Mano balkonas istiklintas, bet MB vaiksto rukyti, tai langus darineja. Vakar paskaiciau, kad salnos dideles buvo, nu bet zemuoges balkone lyg nieko - pernakvojo ir diena sutiko nieko nepasikeitusios. kiek tos temperaturos tai nzn, ryte kai isejau i balkona apie 9 h tai rode +7 C. Manau, kad paryciais gal ir nukrito temperatura iki -.
Atsakyti
Laba diena, gal kuri nors žinote kur galima Kaune žemuogių daigų nusipirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V&E Mamytė: 19 balandžio 2012 - 11:22