Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

4u.gif kokios gražuolės,jei atliks stoju į eilę ax.gif Kitą met vėl bandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2012 04 10, 15:03)
4u.gif kokios  gražuolės,jei atliks stoju į eilę  ax.gif Kitą met vėl bandysiu rolleyes.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, sakykyt prasau, jei as zemuogyciu seklas sedama uzbarsciau zeme, tai vadinasi jos nebeisdygs man?
Turbut reikia viska mesti lauk ir seti per nauja, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2012 04 11, 12:00)
merginos, sakykyt prasau, jei as zemuogyciu seklas sedama uzbarsciau zeme, tai vadinasi jos nebeisdygs man?
Turbut reikia viska mesti lauk ir seti per nauja, ar ne?

išdygs, tik ilgiau dygs. Mano lovelis buvo apvirtęs, tai visos susimakalvo tarp žemių bet jau sudygo po 3 savaičių.

merginos prašau patarimo - į kokią žemę išpikiuot žemuogėles? ar tinka universali, ar reikia durpių substrato ar kokios... kokią pirkti? IKI mačiau pigios ECO universalios žemės? ar ji tiktų
Atsakyti
Oho kaip gražu wub.gif
Kuriuo laiku sėjote.
Mane dar domina koks atstumas turi būti nuo braškių?


QUOTE(*Gizmo* @ 2012 04 10, 15:04)
Na ir mes pasirodom  ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 04 11, 13:24)
išdygs, tik ilgiau dygs. Mano lovelis buvo apvirtęs, tai visos susimakalvo tarp žemių bet jau sudygo po 3 savaičių.


thumbup.gif aciu uz vilti biggrin.gif dabar apsisarvoju kantrybe ir lauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 04 11, 14:24)
merginos prašau patarimo - į kokią žemę išpikiuot žemuogėles? ar tinka universali, ar reikia durpių substrato ar kokios... kokią pirkti? IKI mačiau pigios ECO universalios žemės? ar ji tiktų


Aš tik sėju į durpes - pikiuoju viską į paprastą žemę, kartais net daržo. O žemuoges pernai auginau tol, kol į daržą susodinau - nebuvo labai tankiai išdygę, tai ir nepikiavau schmoll.gif
Jei turit galimybę parinkti žemę - tai žemuogės mėgsta rūgštesnę
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2012 04 11, 14:04)
Aš tik sėju į durpes - pikiuoju viską į paprastą žemę, kartais net daržo. O žemuoges pernai auginau tol, kol į daržą susodinau - nebuvo labai tankiai išdygę, tai ir nepikiavau  schmoll.gif
Jei turit galimybę parinkti žemę - tai žemuogės mėgsta rūgštesnę

4u.gif ačiū
Atsakyti
blush2.gif ar labai didelę nesąmonę padarysiu jei kleis daigelius jau persodinsiu į lauką g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 12, 16:51)
blush2.gif  ar labai didelę nesąmonę padarysiu jei kleis daigelius jau persodinsiu į lauką  g.gif


sunku pasakyt.. žiemoja gi žemuogės lauke, tai sušalt tikrai neturėtų g.gif Nebent jei dirva šalta, gal šaknelėms nepatiks pradžioj mastau.gif Pabandykit kelias pasodint, matysit, kaip bus. Turėtų gerai būti, šilti orai numatomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 04 12, 17:58)
sunku pasakyt.. žiemoja gi žemuogės lauke, tai sušalt tikrai neturėtų  g.gif  Nebent jei dirva šalta, gal šaknelėms nepatiks pradžioj mastau.gif Pabandykit kelias pasodint, matysit, kaip bus. Turėtų gerai būti, šilti orai numatomi  smile.gif

4u.gif na aš irgi taip pagalvojau,gi žiemoja,o jos pas mane balkone įstiklintam jau senokai gyvena,žemė jau senokai atšilus,na pabandysiu kelis ir jaučiu dar užmesiu agro ant viršaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 04 10, 15:04)
Na ir mes pasirodom  ax.gif
user posted image

wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif gal kas Klaipedoje turesit zemuogiu daigu pertekliu - nupirkciau arba priglausciau keleta daigeliu savo panelytei... ax.gif
Atsakyti