Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Na va, pagaliau ir maniškės jau su 2 tikrais lapeliais, vieną jų dalį jau išpikiavau į indelius nuo jogurto ir grietinės. Bandysiu nešt į balkoną, nes namie nėra vietos. Šeimą raginu daugiau jogurtų valgyti, nes ir indelių trūksta, nors rinkau visus metus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
galvojau, kad siais metais paliksiu jas augti durpiniuose indeliuose, bet kadangi kelios buvo ispikuotos i plastikinius indelius ir joms ten patiko, lapeliai didesni ir vis nesustodamos stiebesi i virsu, verysad.gif pagailo man buvusiu durpiniuose induose ir persodinau jas i plastmasinius indus. persodintos jau baigia pasivyti anksciau sodintas i plastmasinius indelius bigsmile.gif

plastmasiniu indu dugne matosi kai kuriu zemuogiu kelios sakneles, kazi man dar karta jas persodinti i didesnius ar jau pakaks vietos iki kol sodinsiu i lauka g.gif

kada jau sodinti i lauka but galima g.gif
Atsakyti
Aš saviškes planuoju balandžio pabaigoj grūsti jau į daržą. Gana man palanges užgriozdinti. Kupeta stirso, jau po 5 lapus. Vieną paletę katė išgulėjo, ale nieko, toliau sau auga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka: 05 balandžio 2012 - 14:31
o aš saviškes mažulėles išpikiavau, gal tai joms suteiks jėgų, nes labai jau lėtai auga...
keletas išpikiuotųjų visai nugeibo... turbūt nestiprios buvo, nu ką padarysi, nieko tokio, turiu jų absčiai...
Gyvąsias išnešiau į balkoną, bandysiu palikt per naktį, nes balkone minuso nebūna (įstiklintas), deja vietos ant palangių nebėr...
Papildyta:
QUOTE(zujka @ 2012 04 05, 15:31)
Aš saviškes planuoju balandžio pabaigoj grūsti jau į daržą. Gana man palanges užgriozdinti. Kupeta stirso, jau po 5 lapus. Vieną paletę katė išgulėjo, ale nieko, toliau sau auga smile.gif


būtų įdomu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 04 05, 15:31)
Aš saviškes planuoju balandžio pabaigoj grūsti jau į daržą. Gana man palanges užgriozdinti. Kupeta stirso, jau po 5 lapus. Vieną paletę katė išgulėjo, ale nieko, toliau sau auga smile.gif

bigsmile.gif pasirodom bigsmile.gif
maniškės irgi auga ir stiprėja wub.gif
pusę visada jau būna įstiklintam balkone,o pusę vis dar parnešu vakarais namo,maža kas naktį užeitų biggrin.gif
Atsakyti
O aš šiemt likau be žemuogių, buvo apie 40 išdygę, ir visos vėliau nugeibo, net nespėję išleist po 3 lapelį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 04 05, 16:26)
O aš šiemt likau be žemuogių, buvo apie 40 išdygę, ir visos vėliau nugeibo, net nespėję išleist po 3 lapelį  verysad.gif

įdomu kodėl?perlaistėt ar perdžiovinot?
aš pastebėjau mano kelios dėl perdžiūvimo nusibaigė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 04 05, 16:26)
O aš šiemt likau be žemuogių, buvo apie 40 išdygę, ir visos vėliau nugeibo, net nespėję išleist po 3 lapelį  verysad.gif


Uolma, kaip gaila, tu juk kelis kartus atsėjai iš naujo, ar ne? o čia po pikiavimo taip įvyko? jei taip, tai gal žemė nepatiko g.gif mano po pikiavimo irgi matau kad ne visos gyvens...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 04 05, 18:30)
Uolma, kaip gaila, tu juk kelis kartus atsėjai iš naujo, ar ne? o čia po pikiavimo taip įvyko? jei taip, tai gal žemė nepatiko g.gif mano po pikiavimo irgi matau kad ne visos gyvens...

Taip persėjau. Dar išpikiuot nespėjau net. Manau bus žemė kalta g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 04 05, 21:30)
Taip persėjau. Dar išpikiuot nespėjau  net. Manau bus žemė kalta  g.gif



o gal ne zeme, o jus mazai laistydavot g.gif nes jei as tik nepalieju, tai ir randu po viena is ju susisukusia ir be saknu unsure.gif

o gal labai daug pasodinot seklyciu i viena vieta g.gif nes skaiciau kad jos labai greit suserga kazkokia liga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRISTINACH: 05 balandžio 2012 - 20:51
Mano zemuogeles sudygo kaip sepetys, tai kai turejo jau po 1 tikra lapeli dali persodinau kad jom laisviau butu o kitas palikau ten pat augti 4u.gif viena kolkas tik nusibaige
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Gal būt durnas klausimas blush2.gif , bet... Ar į kabantį vazoną pasodinus žemuogėles, jos leis ūsus žemyn? Galvoju ar nebus taip, kad pakabinus vazoną aukščiau, matysiu tik vazoną, o ne tai, kas viduje auga g.gif . Ta prasme ar bus jos kiek svyrančios? Laikas bus pikiuot, tai nesugalvoju į ką sodint.
Ačiū atsakiusioms
Atsakyti