Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

nuo kokios temperatūros jas nešat į balkoną g.gif gal galėčiau išnešti į įstiklintą balkoną ir palikt net per naktį g.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 03 27, 21:10)
nuo kokios temperatūros jas nešat į balkoną g.gif gal galėčiau išnešti į įstiklintą balkoną ir palikt net per naktį g.gif


mano žemuogės jau dvi savaites gyvena plėveliniam šiltnamy. Tiesa, nakčiai agroplėvele pridengtos.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 27, 22:18)
mano žemuogės jau dvi savaites gyvena plėveliniam šiltnamy. Tiesa, nakčiai agroplėvele pridengtos.


o kokia temepratūra pas jus ax.gif g.gif tada manau nesuklysiu aš jas išnešus į balkoną. Balkone dabar žiūrėjau 7 laipsniai. kokios min temperatūros jos nebijo g.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 03 27, 21:44)
o kokia temepratūra pas jus  ax.gif g.gif  tada manau nesuklysiu aš jas išnešus į balkoną. Balkone dabar žiūrėjau 7 laipsniai. kokios min temperatūros jos nebijo g.gif


supratimo neturiu, kiek ten tos temperatūros mano šiltnamy. Šiaip žemuogės gi žiemoja lauke, tai neturėtų būti labai jautrios.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 27, 22:56)
supratimo neturiu, kiek ten tos temperatūros mano šiltnamy. Šiaip žemuogės gi žiemoja lauke, tai neturėtų būti labai jautrios.


Savo žemuogiukus išnešu į balkoną diena, o nakčiai parsinešu namo, balkone pas mane 7 laipsniai, manau nesušaltu, bet galvoju, kad greičiai gal but augs, jei nebus tokiu dideliu temperaturos sviravimu
Papildyta:
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 03 27, 21:23)


gal jūs kokiu stimuliatorium jas laistot, kad jos pas jus didesnės. kai kurios jau turi ir du tikrus lapelius, bet tie tikrieji lapeliai labai mažiukai, dydžiu mažai kuo skiriasi nuo netikrų. net pavydu žiūrint į jūsiškes


KRISTINACH, tavo visai normalios žemuogytės ir kiek galėjau įžiūrėt, tai tikri lapeliai žymiai didesni už netikrus ir matosi jau kai kur leidžia po trečia tikrą lapelį, nepergyvenk- užaugs smile.gif Nors mano pasodintos beveik mėnesiu vėliau už taviškes unsure.gif , gal vėliau tau sudygo, arba išpikiavimas pristabdė augimą, mano gi nepikiuotos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelux: 28 kovo 2012 - 07:28
QUOTE(saintlina @ 2012 03 27, 22:56)
supratimo neturiu, kiek ten tos temperatūros mano šiltnamy. Šiaip žemuogės gi žiemoja lauke, tai neturėtų būti labai jautrios.



QUOTE(Angelux @ 2012 03 28, 08:35)
Savo žemuogiukus išnešu į balkoną diena, o nakčiai parsinešu namo, balkone pas mane 7 laipsniai, manau nesušaltu, bet galvoju, kad greičiai gal but augs, jei nebus tokiu dideliu temperaturos sviravimu
Papildyta:
KRISTINACH, tavo visai normalios žemuogytės ir kiek galėjau įžiūrėt, tai  tikri lapeliai žymiai didesni už netikrus ir matosi jau kai kur leidžia po trečia tikrą lapelį, nepergyvenk- užaugs  smile.gif  Nors mano pasodintos beveik mėnesiu vėliau už taviškes  unsure.gif , gal vėliau tau sudygo, arba išpikiavimas pristabdė augimą, mano gi nepikiuotos g.gif


nu paguodet 4u.gif pas mane balkone ir 7 laipsniai, vadinasi grudu as jas i balkona ir tegu sedi kvepuoja grynu oru, sildosi sauluteje dien1, o naktį parsinešiu į kambarį miegoti biggrin.gif

o jus jas laistot kad visada būtų šlapia žemė g.gif ir dar toks klausimukas: aš jas pasodinau į durpinius vazonėlius - kažin gerai padariau ar nelabai g.gif nes pagalvojau su durpiniais iš kart į sodą perkelčiau, mažiau darbo bus ir jos nepajus dar vieno persodinimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRISTINACH: 28 kovo 2012 - 07:47
labukas, o kokio didumo žemuoges jau galima nešti į balkoną? mano ką tik sudygo
Atsakyti
QUOTE(KRISTINACH @ 2012 03 27, 21:23)
gal jūs kokiu stimuliatorium jas laistot, kad jos pas jus didesnės.

užaugs ir tavo biški po biški mirksiukas.gif
niekuo netręšiu schmoll.gif

QUOTE(KRISTINACH @ 2012 03 27, 22:10)
nuo kokios temperatūros jas nešat į balkoną g.gif gal galėčiau išnešti į įstiklintą balkoną ir palikt net per naktį g.gif

maniškės jau irgi tikriausiai porą savaičių balkone,kai vėsios dienos ryte būna ir 8,o dieną pakyla temperatūra ir nieko auga,matyt tinka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 28 kovo 2012 - 07:50

o jus jas laistot kad visada būtų šlapia žemė g.gif ir dar toks klausimukas: aš jas pasodinau į durpinius vazonėlius - kažin gerai padariau ar nelabai g.gif nes pagalvojau su durpiniais iš kart į sodą perkelčiau, mažiau darbo bus ir jos nepajus dar vieno persodinimo smile.gif
[/quote]

Aš laistau maždaug kas trečią dieną, nes tablėčiu negalima išdžiovint, bet tu žiūrėk pagal situaciją, labai šlapiai nereikia, dar supus, ypač jei temperatura bus žiema, apdžiūvo paviršius- šiek tiek palaistyk, nes laistymas priklauso ir žemės sudeties.
O su tais ale durpiniais vazonais jokiu budu nesodink schmoll.gif
Nes dabar jie tik rašo dupriniai- iš tiesu velnias žino ko ten yra primaišyta, kad jie dabar žemej neįširsta. Jau nė viena forumietė rašė, kad sodino į tos durpinius vazonus agurkus ir paskui į gruntą, tai labai prastai augdavo, o rudeni iškasus rasdavo nesupuvusi durpinį vazoną, o jame pilna agurko šaknų. Tai iš kur tas agurkiukas augs gerai doh.gif
O čia žemuogyčiu šaknelės tikrai nesusidoros su to vazonėliu, geriau jau pradraskyk atsargiai ir susodink be to vazono smile.gif
Atsakyti
[quote=Angelux,2012 03 28, 08:59]
o jus jas laistot kad visada būtų šlapia žemė g.gif ir dar toks klausimukas: aš jas pasodinau į durpinius vazonėlius - kažin gerai padariau ar nelabai g.gif nes pagalvojau su durpiniais iš kart į sodą perkelčiau, mažiau darbo bus ir jos nepajus dar vieno persodinimo smile.gif
[/quote]

Aš laistau maždaug kas trečią dieną, nes tablėčiu negalima išdžiovint, bet tu žiūrėk pagal situaciją, labai šlapiai nereikia, dar supus, ypač jei temperatura bus žiema, apdžiūvo paviršius- šiek tiek palaistyk, nes laistymas priklauso ir žemės sudeties.
O su tais ale durpiniais vazonais jokiu budu nesodink schmoll.gif
Nes dabar jie tik rašo dupriniai- iš tiesu velnias žino ko ten yra primaišyta, kad jie dabar žemej neįširsta. Jau nė viena forumietė rašė, kad sodino į tos durpinius vazonus agurkus ir paskui į gruntą, tai labai prastai augdavo, o rudeni iškasus rasdavo nesupuvusi durpinį vazoną, o jame pilna agurko šaknų. Tai iš kur tas agurkiukas augs gerai doh.gif
O čia žemuogyčiu šaknelės tikrai nesusidoros su to vazonėliu, geriau jau pradraskyk atsargiai ir susodink be to vazono smile.gif
[/quote]

nu va o aš tikėjausi, kad jau tie durpiniai tokie geri vazonai doh.gif tai persodinant tada būtinai reiks išimt iš jų. o jos dabar augti gali jose? kol išnešiu ir susodinsiu į lauką g.gif
Atsakyti
nu va o aš tikėjausi, kad jau tie durpiniai tokie geri vazonai doh.gif tai persodinant tada būtinai reiks išimt iš jų. o jos dabar augti gali jose? kol išnešiu ir susodinsiu į lauką g.gif
[/quote]
taip, gali, bet mes prieš pora metu darėm eksperimentą ( nes jau tada mum jie pradėjo nepatikti): Išpikiavom paprikas ir pomidorus tuo pačiu laiku į durpinius vazonėlius ir į tetra pakius (nuo sulčių), tai skirtumas buvo akivaizdus, be komentaru. Tai dabar mes tiktai draugaujam su tetra pakais, sodinukai auga puikiai thumbup.gif
Tai gal tau ir lėčiau auga dėl durpinių g.gif , Man atrodo , kad problema tame, kad šaknelėm dupriniuose vazuonuose šalčiau, nei tetra pak. , bet gal žemuogėm nieko, nes jie ne tokie šiltamėgiai , kaip pomidorai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelux: 28 kovo 2012 - 08:51

[/quote]
taip, gali, bet mes prieš pora metu darėm eksperimentą ( nes jau tada mum jie pradėjo nepatikti): Išpikiavom paprikas ir pomidorus tuo pačiu laiku į durpinius vazonėlius ir į tetra pakius (nuo sulčių), tai skirtumas buvo akivaizdus, be komentaru. Tai dabar mes tiktai draugaujam su tetra pakais, sodinukai auga puikiai thumbup.gif
Tai gal tau ir lėčiau auga dėl durpinių g.gif , Man atrodo , kad problema tame, kad šaknelėm dupriniuose vazuonuose šalčiau, nei tetra pak. , bet gal žemuogėm nieko, nes jie ne tokie šiltamėgiai , kaip pomidorai smile.gif
[/quote]

4u.gif šiais metais tegu auga durpiniuose, kitais metais mesiu visus lauk. nes ir aš dabar pastebėjau, kad vienos susodintos į uogų šaldymo indelius, tai jos guvesnės ir aukštesnės, ir lapeliai didesni, bet net nepagalvojau kad čia gali būti nuo durpinių vazonų blush2.gif dar kaip durnė prisipirkau jų doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRISTINACH: 28 kovo 2012 - 09:15