Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Angelux @ 2012 03 27, 10:06)
Mano žemuogėlės leidžia jau po ketvirta lapelį, jau nevisai blusos  biggrin.gif , eh- laukiu nesulaukiu šiltu dienelių, kai jau bus galima sodinti. Praeitai metai gavau rugpjūčio mėn. penkis daigelius, tai iki šalnu taaaip išbujavo ir išsipletė krumeliai, kad šiais metai reiks vos ne kas antra persodint, tai jau mažiukus sodinsiu iškart su reikiamu atstumu.

wub.gif
o koks tas reikiamas atstumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 03 26, 09:41)
Kai paaugs galit dar persodint po viena. Ir as taip darysiu pradziai po kelis, o paskui po viena kai pauges  4u.gif


mirksiukas.gif

QUOTE(kristinkag @ 2012 03 26, 13:12)
Kad pasipyle tos mano Reginos, kokia 50 st tai garantuoju bus suzele kaip miskelis, kai reiks persodint  doh.gif


Ir pas mane tas pats, dvi valandas su vyro pagalba pikiavau doh.gif

QUOTE(Angelux @ 2012 03 27, 07:06)
Mano žemuogėlės leidžia jau po ketvirta lapelį, jau nevisai blusos  biggrin.gif , eh- laukiu nesulaukiu šiltu dienelių, kai jau bus galima sodinti. Praeitai metai gavau rugpjūčio mėn. penkis daigelius, tai iki šalnu taaaip išbujavo ir išsipletė krumeliai, kad šiais metai reiks vos ne kas antra persodint, tai jau mažiukus sodinsiu iškart su reikiamu atstumu.
http://img259.images...1348/dom001.jpg
Uploaded with ImageShack.us]My Webpage[/URL]


Kaip suprantu jusu jos cia ispikiuotos jau, bet i ka jos susodintos? Esu visiskai zalia sioj srity gal pasidalinsit patirtim blush2.gif
Ir koks tas reikiamas atstumas butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 kovo 2012 - 15:03
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 27, 10:45)
wub.gif
o koks tas reikiamas atstumas  ax.gif


žiūrint iš akies kažkur gaitusi 25cm, nes aš buvau išsodinus apie15 cm, tai išbujojo krumeliai ir lipo viens ant kito ir mažai šviesos gaunasi uogom, blogiau sirpsta uogos ir serga dažniau tada(nesivedina krumai)
Papildyta:
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 03 27, 11:21)
mirksiukas.gif
Ir pas mane tas pats, dvi valandas su vyro pagalba pikiavau  doh.gif
Kaip suprantu jusu jos cia ispikiuotos jau, bet i ka jos susodintos? Esu visiskai zalia sioj srity gal pasidalinsit patirtim  blush2.gif
Ir koks tas reikiamas atstumas butu  smile.gif


Čia dar nepikiuoti smile.gif Kovo 7 sėjau į tabletes (pirma karta), tai manau gal visai man ir nereiks ju pikiuoti, nes kai kur buvai įberus po dvi sėklykes, tai taip ir išdygo, vietomis praretinau, kitas palikau, taip ir sodinsiu po 2. O dabar išrovus, tai šaknelė kaip 1,5cm siuliukas, tai manau toj tabletej joms dar ilgai užteks vietos augti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelux: 27 kovo 2012 - 10:41
QUOTE(Angelux @ 2012 03 27, 10:40)

Čia dar nepikiuoti  smile.gif


po vieną sėklytę įsigudrinot pasėt? blink.gif blink.gif Tai bent...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 27, 11:57)
po vieną sėklytę įsigudrinot pasėt?  blink.gif  blink.gif  Tai bent...


Nieko baisaus,visai gerai gavosi, čia ne begonijas(ledinukės) sodinti, sėklyčių neįžlibindavau doh.gif
Atsakyti
rolleyes.gif na nežinau...kažkada esu auginus iš sėklų begonijas , man geriau buvo nei su žemuogėmis :rolleyes:nors anos ir mažos , bet kažkokios kitos konstitucijos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 27 kovo 2012 - 11:32
Ar galima darže žemuoges prie braškių sodinti? Galvoju gal vienos kitas apdulkins ir braškės sumažės?
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2012 03 27, 12:32)
Ar galima darže žemuoges prie braškių sodinti? Galvoju gal vienos kitas apdulkins ir braškės sumažės?


Nepataria sodinti dėl braškių smulkėjimo
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 03 27, 12:31)
rolleyes.gif na nežinau...kažkada esu auginus iš sėklų begonijas , man geriau buvo nei su žemuogėmis :rolleyes:nors anos ir mažos , bet kažkokios kitos konstitucijos... biggrin.gif

O gal pas mane žemuogių sėklykės veislynės biggrin.gif , mes kaip gi buna - vienu braškių sėklos net į paviršių lipa- storos, kietos, o kitu nelabai pamatysi
Atsakyti
[quote=Angelux,2012 03 27, 09:38]
Nepataria sodinti dėl braškių smulkėjimo
Papildyta:

O kažin per koki atstumą nuo braškių sodinti žemuoges? Turėsiu šiemet ir vienų ir kitų, planavau pasidaryti uogynėlį atskirą, tai matyt teks dar kažkokių uogyčių ten priimti...
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2012 03 27, 08:40)
Čia dar nepikiuoti  smile.gif Kovo 7 sėjau į tabletes (pirma karta), tai manau gal visai man ir nereiks ju pikiuoti, nes kai kur buvai įberus po dvi sėklykes, tai taip ir išdygo, vietomis praretinau, kitas palikau, taip ir sodinsiu po 2. O dabar išrovus, tai šaknelė kaip 1,5cm siuliukas, tai manau toj tabletej joms dar ilgai užteks vietos augti


O kas cia per tabletes? Turetu buti labai patogu su jomis daiginti smile.gif Kur ju galima gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2012 03 27, 17:45)
O kas cia per tabletes? Turetu buti labai patogu su jomis daiginti  smile.gif Kur ju galima gauti  g.gif


Visur ju yra, kur prekiauja sėklomis, ir žaloijoj stotelej, ir ermitaže, senukuose, bauhofe, moki-veži, maximoj. Jos taip ir vadinasi- durpinės tablėtės, jos ir atrodo kaip tabletės, suploos, sudedi į induką, pripili vandens ir jos akimirksniui išsipučia ir tada gali sodinti. Aš šiemet sodinau ir paprikas ir pomidorus. Jau juos esu persodinus į didesnius indukus, tai pomidorai turbut ir nesuprato, kad buvo persodinti biggrin.gif Šiaip yra labai patogu, ypač smulkiom sėklytėm
Atsakyti
labas žemuogėlių augintojos 4u.gif Auginu ir aš šių mažų skanių uogyčių daigelius. pavadinimo nžn, tiesiog jo nebuvo ant pakelio. sėklas pasėjau vasario 13 d, dabar jos tokios
user posted image

bet palyginus su jūsų jos tokios mažos, neseniai išpikuotos.
user posted image

gal jūs kokiu stimuliatorium jas laistot, kad jos pas jus didesnės. kai kurios jau turi ir du tikrus lapelius, bet tie tikrieji lapeliai labai mažiukai, dydžiu mažai kuo skiriasi nuo netikrų. net pavydu žiūrint į jūsiškes
Atsakyti