Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Nusipirkau turguje zemuoges daigu, auginsiu vazone balkone. Kiek daznai reiktu laistyti? ir geriau lekstute vandeni pilti ar nesvarbu?
Atsakyti
Sveikutes.Gal galetumet pasakyti kada palankus metas dabar pasiseti zemuogyciu?
Atsakyti
Aš tai pasėjau vasario 7,neziurėjau ar palankus laikas.Ir jau vakar pradejo dygt .Ziuresim kas gausis.Pernai tai laikiau saltai pasejus,bet paskui labai ilgai nedygo,is 3 rusiu dygo tik 2,o siemet suberiau visu 3 pernyksciu seklu likucius,nes vistiek beaugindama pernai sumaisiau daigus ,o ir siaip koks skirtumas kur kokia smile.gif.
Na,bet pernai pavyko uzsiaugint zemuogiu daigu,o ir zemuogiu jau turejom.O vat uzpernai nepavyko,buvo lyg isdyge,o po to sunyko,o dar pries tai metais buvo tik gal 3 isdyge,bet ,deja,teko neplanuotai negrizt namo ir isdziuvo.Tai pernai buvo dziaugsmo kai pagaliau paciai pavyko uzsiaugint smile.gif
Atsakyti
Ar kuri bandet auginti zemuoges Attila?Net idomu pasidare ar jos ten tikrai nusvirs iki metro?
Atsakyti
Sveikos,

Noriu patarimo. Sudygo mano žemuogėlės, labai negausiai, daigeliai mažyčiai ir plonyčiai. Kaip dabar juos laikyti? Šviesoj ir vėsiai? Ar kad būtų šviesu ir kuo šilčiau? Nebesusigaudau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 15, 12:37)
Sveikos,

Noriu patarimo. Sudygo mano žemuogėlės, labai negausiai, daigeliai mažyčiai ir plonyčiai. Kaip dabar juos laikyti? Šviesoj ir vėsiai? Ar kad būtų šviesu ir kuo šilčiau? Nebesusigaudau.  doh.gif


Kuo šviesiau ir vėsiau
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 15, 10:37)
Sveikos,

Noriu patarimo. Sudygo mano žemuogėlės, labai negausiai, daigeliai mažyčiai ir plonyčiai. Kaip dabar juos laikyti? Šviesoj ir vėsiai? Ar kad būtų šviesu ir kuo šilčiau? Nebesusigaudau.  doh.gif

As praeitais metais laikiau ant palanges prie radiatoriu, daigeliai buvo miniatiuriniai, pasodinau, poto dar pasalo ir....savo nuostabai gigiantisko dydzio krumai ir uogos isderejo wub.gif
Atsakyti
Pas mane sudygo tai labai gausiai,bet daugiau nei puse numire,o dabar stovi tie like siuliukai ir nei ten,nei ten.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 03 15, 13:12)
Kuo šviesiau ir vėsiau

Ačiū smile.gif O pikiuoti galima tik tada, kai tikrus lapelius išaugins? Ar ir anksčiau galima? Nes gi pas mane viskas durpiniuose, paprikas išgelbėjau iš jų...

QUOTE(Vonios Fane @ 2016 03 15, 14:30)
As praeitais metais laikiau ant palanges prie radiatoriu, daigeliai buvo miniatiuriniai, pasodinau, poto dar pasalo ir....savo nuostabai  gigiantisko dydzio krumai ir uogos isderejo wub.gif


O ta jūs tuos miniatiūrinius tiesiai į lauką ir sodinot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 15 kovo 2016 - 21:48
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 15, 23:47)
Ačiū smile.gif O pikiuoti galima tik tada, kai tikrus lapelius išaugins? Ar ir anksčiau galima?  Nes gi pas mane viskas durpiniuose, paprikas išgelbėjau iš jų...
O ta jūs tuos miniatiūrinius tiesiai į lauką ir sodinot?  g.gif


Visai miniatiūrinių patarčiau nepikiuoti, paauginti šiek tiek. Aš asmeniškai išvis nepikiuoju žemuogių, neturiu tiek vietos. Paauginu tokį "miškelį" dėžutėje, kol lauke atšyla, jei labai gerai sudygsta ir labai tankus darosi - šiek tiek praretinu, nes vis tiek tiek daigų nereikia, o paskui iškart stipriausius sodinu į lysvę, reikia tik nepamiršti palaistyti ir nesodinti saulėkaitoje. Nelabai supratau, nuo ko gelbėjot paprikas? g.gif Durpės nėra tai, nuo ko reikėtų gelbėti, gali jose augti iki sodinimo, o paprikų pikiuoti nereikia, jos labai nemėgsta kai judinamos šaknys. Paprikas reikėtų sėti po vieną ir paskui daigelius atsargiai perkelti į gruntą.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2016 03 16, 09:03)
Visai miniatiūrinių patarčiau nepikiuoti, paauginti šiek tiek. Aš asmeniškai išvis nepikiuoju žemuogių, neturiu tiek vietos. Paauginu tokį "miškelį" dėžutėje, kol lauke atšyla, jei labai gerai sudygsta ir labai tankus darosi - šiek tiek praretinu, nes vis tiek tiek daigų nereikia, o paskui iškart stipriausius sodinu į lysvę, reikia tik nepamiršti palaistyti ir nesodinti saulėkaitoje. Nelabai supratau, nuo ko gelbėjot paprikas?  g.gif  Durpės nėra tai, nuo ko reikėtų gelbėti, gali jose augti iki sodinimo, o paprikų pikiuoti nereikia, jos labai nemėgsta kai judinamos šaknys. Paprikas reikėtų sėti po vieną ir paskui daigelius atsargiai perkelti į gruntą.


Aš kadangi naujokė daržininkystėje, tai daug ko nežinau. Paprikas buvau susėjus po vieną sėklytę, bet į durpinius puodelius, sudygo gerai, bet šaknys išlindo iš tų puodelių, dėl to labai atsargiai perkėliau į normalius vazoniukus.

Ačiū, tada nepersodinėsiu, paauginsiu, tai jei ir žemuogyčių šaknys pralys pro durpinius vazonėlius, reiškias palikti, nieko tokio, taip?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 15, 21:47)
O ta jūs tuos miniatiūrinius tiesiai į lauką ir sodinot?  g.gif

Taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonios Fane: 16 kovo 2016 - 12:42