Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Vailija4 @ 2015 03 07, 11:34)
Man labai gerai sudygo. Visas miškas. Tik dabar išsaugot tuo daigelius, kad neišvirstų kaip serenčiai.

neperlaistyti,vėdinti, laikyti vėsiau (išnešti į stiklintą balkoną pasigrūdinti)
Atsakyti
Ačiū tip ir stengiuos neperlaistyt. Tik balkone bijau, kad nesušaltų. Nors nėra taip šalta, pelargonijos per žiemą žaliavo.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2015 02 21, 17:55)
aš pasėjau geltonas vasario 20.


Nusipirkau pabandymui ir aš šiemet geltonų žemuogių, pasėjau vasario 22, jau gražiai sudygę. Tik galvoju, kažin kaip jos g.gif gal kas jau auginate iš seniau-ar verta popinti, įdomu ar jos skanios? g.gif

Turiu geltonas avietes, tai jos saldesnės už raudonas, gal ir žemuogytės geltonos bus saldesnės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2015 03 07, 17:45)
Nusipirkau pabandymui ir aš šiemet geltonų žemuogių, pasėjau vasario 22, jau gražiai sudygę. Tik galvoju, kažin kaip jos g.gif gal kas jau auginate iš seniau-ar verta popinti, įdomu ar jos skanios? g.gif

Turiu geltonas avietes, tai jos saldesnės už raudonas, gal ir žemuogytės geltonos bus saldesnės g.gif

Maniskes sakyciau prastesnio skonio nei raudonos.O ir nera jos labai geltonos.Labiau baltos sakyciau.
Bet ,kad ir raudonos skirtingu skoniu.
Atsakyti
o kada savo sėtas galima jau į lauką sodinti? 4u.gif
Atsakyti
Raso jog geguzes vidury reik sodint lauke.Pernai pirktines mazulytes pasodinau geguzes vidury,puikiai prigijo,ir derejo .

Siemet pasisejau 3 rusiu-tai isdygo tik 2rusiu.Kazkuri nedygo,tik numeciau lapeli ant kurio rasiau kur kokia veisle.Ech.Bet kaip letai auga,jau geras menuo kaip sudyge,bet jau tokios mazytes keliu mm ir laikosi. g.gif Ir kada gi prades augti ? blush2.gif Norisi uz menesio jau laukan sodint. biggrin.gif
Atsakyti
O kiek metu zemuogiu krumeliai derlingi?Pas mane yra jau trecius metus auginamu.Nukarpiau senus lapus,vaizdas labai jau nekoks,po viena kita lapeli.Vietos neturiu daug,galvoju gal raut lauk g.gif .Tik nezinau ar uzaugs tos kur pasisejus turiu,jei uzaugtu-tai butu koks 80daigu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 04 15, 19:07)
O kiek metu zemuogiu krumeliai derlingi?Pas mane yra jau trecius metus auginamu.Nukarpiau senus lapus,vaizdas labai jau nekoks,po viena kita lapeli.Vietos neturiu daug,galvoju gal raut lauk  g.gif .Tik nezinau ar uzaugs tos kur pasisejus turiu,jei uzaugtu-tai butu koks 80daigu. blush2.gif

Tikslinu. Geriausia keisti kas 2-3, kad derlius nesumažėtų ir ligos neįsiveistų. Bet aš kas 4 keičiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 15 balandžio 2015 - 19:16
QUOTE(Nakviša @ 2015 04 15, 20:13)
Tikslinu. Geriausia keisti kas 2-3, kad derlius nesumažėtų ir ligos neįsiveistų. Bet aš kas 4 keičiu.

Supratau,tai paliksiu kol neaisku kaip naujos uzaugs,ir bus matyt ka tos senosios planuoja smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
gal kas turi per daug? ax.gif uz pinigiuka priglausciau Vilniuje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2015 04 23, 09:01)

Kokios didelės thumbup.gif pas mane pernai irgi gerai augo, o šiais pirkau naują rūšį, tai prastas dygimas, puse neišdygo, o ir išdygusios visai mažytės, nėra ką lyginti su jūsų...jei nepasivys, tai kitais metais sėsiu pasiteisinusias rūšis. Būtų įdomu pamatyti derlių, tai jei nepamiršit įdėkit foto pasigrožėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Išmanioji: 24 balandžio 2015 - 12:30