Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Persodinau į lauką kovo vidury sėtas žemuoges, o jos man jau žiedus pradeda krauti. Bėda ta, kad nemaniau, kad taip anksti pradės žydėti ir išsodinau pakankamai tankiai, nes dar mėnesį negaliu jų sodinti dideliais atstumais, nes ne visi darbai prie namo baigti, gali ištrypti doh.gif ar nieko tokio, kad vėliau jas išretinsiu? Ar pirmą vasarą neaugs dideli krūmai? Ir tikriausiai jau retinti galėsiu tik rudenį?
Atsakyti
Galima retinti rudeni, man buvo taip nutike,nieko baisaus greitai prigijo
Atsakyti
Ar žiemai reikia nukirpti lapus? Ar geriau juos palikti?
Atsakyti
Laba:) pasisejau zemuogiu ir as
Tik kazko jos man nedygsta. Per kiek laiko pas jus sudygo? Ar seklytes zemem uzbere ? Sejau rugen ir regina
Atsakyti
O kur laikot? Reikia siltai ir kad ts substratas butu visa laika dregnas ir uzdengtas ir kasdien atidengt ir vedint, kad nepradetu pelyt. Galima padet ant radijatoriaus, bet ne ant palanges - ten salta , niekada neisdygs. Seklytes reikia truputeli uzbert, nes jos l. smulkios.
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2015 02 07, 18:02)
Laba:) pasisejau  zemuogiu ir as
Tik kazko jos man nedygsta. Per kiek laiko pas jus sudygo? Ar seklytes zemem uzbere ? Sejau rugen ir regina

ILgai jos dygsta,keleta sav.tai tikrai.Reikia saltai palaikyt pries tai-tada lyg greiciau isdygsta.As dar nepasejau.Pernai isvis nedygo blush2.gif -tai siemet neprisiruosiu dar smile.gif
Atsakyti
Jei užbėrėt žemėm nesudygs. Turbūt šviesos trūkumas, apšvieskite su paprasta lempa bus ir šilčiau ir šviesiau. Gero daigumo per 7-14d. Be šviesos ne sudygsta.
Šviesos trūkumas:
- užpylėt sėklas žemėm, sėklos turi būt tik pabarstomos ant viršaus
- nėra tinkamo, ar dirbtinio apšvietimo min 8val.

QUOTE(vivita @ 2015 02 07, 17:02)
Laba:) pasisejau  zemuogiu ir as
Tik kazko jos man nedygsta. Per kiek laiko pas jus sudygo? Ar seklytes zemem uzbere ? Sejau rugen ir regina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upas: 07 vasario 2015 - 18:22
As pernai sejau, tikrai nepasvietinejau ir labai gerai sudygo, bet siltai ir dregnai laikiau.
Atsakyti
Per kiek laiko sudygo? Jei nori greičiau tai reik apšviest ir šildyti(apšviečiant dirbtinai, išsiskiria ir šiluma, o jei dar uždengta plėvele tada dar ir kondensatas gaunasi).
Ant palangės temperatūra gali būti 15C. O namuose 19-20C.
QUOTE(Venta9 @ 2015 02 07, 18:38)
As pernai sejau, tikrai nepasvietinejau ir labai gerai sudygo, bet siltai ir dregnai laikiau.

Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 02 07, 17:44)
ILgai jos dygsta,keleta sav.tai tikrai.Reikia saltai palaikyt pries tai-tada lyg greiciau isdygsta.As dar nepasejau.Pernai isvis nedygo  blush2.gif -tai siemet neprisiruosiu dar smile.gif

Nelikau seklu saltai, suberiu viska i viena bendra lovi. Per 3-4 sav. sudygsta. Praejusiais metais vasari pasejau, geguze prie siltnamo issodinau, birzeli pirmos uogos buvo ir iki lapkricio pastoviai dera.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2015 02 07, 16:10)
O kur laikot? Reikia siltai ir kad ts substratas butu visa laika dregnas ir uzdengtas ir kasdien atidengt ir vedint, kad nepradetu pelyt. Galima padet ant radijatoriaus, bet ne ant palanges - ten salta , niekada neisdygs. Seklytes reikia truputeli uzbert, nes jos l. smulkios.

Nu viskka taip darau bet greiciausiai per salta jo. Tiesa du prasikale bet kiti ne krust.na lauksiu dar
Atsakyti
Man sudygo per savaite, tiksliau - pradejo rodyti pirmuosius pozymius. Turbut truksta sviesos, tokie isbege daigeliai....

Atsakyti