Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Man ir kai sodinau daigelius kas 40 cm buvo juokinga, bet kai isbujojo per pirmus metus , tai buvo pats tas.
Atsakyti
siandien apziurejau,mano zemuoges zydi, bet manau per anksti dar neuzmegs uogu,nusals
Atsakyti
Nesiseka man ir siemet.IUsdygusios zemuogeles po truputi nulinksta ir sunyksta.Kodel?LKas ryta papurskiu filtruotu vandenuku,laikau sviesiausioje vietoje.Och. doh.gif
Papildyta:
Paziurejau pernai metu forumieciu zemuogeliu fotkes-tai ziuriu jog per menesi keleta lapeliu isleide budavo.O maniskes praktiskai kaip sudyge-taip vietoj ir stovi kol nulinksta ir sunyksta.Dregmmes tai ne per mazai.Ir per daug neturetu buti.Gal dar bandyt is naujo seti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2014 03 28, 19:30)
Nesiseka man ir siemet.IUsdygusios zemuogeles po truputi nulinksta ir sunyksta.Kodel?LKas ryta papurskiu filtruotu vandenuku,laikau sviesiausioje vietoje.

Pas mane lygiai tas pats. Sejau net keturis kartus, sudygsta puikiai, bet vat islaikyt sunkiai sekasi. Nulinksta daigeliai. Mano isvada - per daug dregmes. Ryt pabandysiu vel pasiseti (jaunatis prasides), bandysiu maziau laistyt. Gal pavyks smile.gif
Atsakyti
Pernai sejau zemuoges ir auginau vazone, per ziema perziemojo rusy atsinesiau pries gera menesi, jau suzaliavo, ar nenusals jei isnesiu i balkona per nakti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Infinity_ @ 2014 03 30, 17:14)
Pas mane lygiai tas pats. Sejau net keturis kartus, sudygsta puikiai, bet vat islaikyt sunkiai sekasi. Nulinksta daigeliai. Mano isvada - per daug dregmes. Ryt pabandysiu vel pasiseti (jaunatis prasides), bandysiu maziau laistyt. Gal pavyks smile.gif

O as pradejau abejot ar ten zemuoges sudygo,nes...Pasejau pomidorus,o ten irgi pradeda dygti lygiai tokios pat "zemuoges" doh.gif 1:1.Reiskia piktzoles kazkokios.Ir isdygsta veliau nei pomidorai.Pafotkinciau,bet per mozila firefox nemoku ikelt fotkiu i SM (Internet explorer nebeveikia visai). blush2.gif
Bandysiu gal set per naujo.Nors jauciu geriau ka kita pasesiu,o zemuogiu daigus vel turguj pirksiu.Pernykstes sode gerai perziemojo,nukarpiau siandien senus lapus.Seklu norejau parsivezt,bet pasejau vagoj,gal isdygs. biggrin.gif Jau ir ziedeliu yra,bandys zydet greitu metu.
Atsakyti
Mano zemuogeles

user posted image

O kada jus dazniausiai pikiuojat? Mano atveju dar palaukti kokiu keliu lapeliu ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitrozilas: 31 kovo 2014 - 11:53
Nitrozilas,super jusu zemuogeles.O mano tos pacios Rugia reiskiasi nedygo.Ot kokios.Einu kita rusi padesiu saldytuvan,sesiu vistiek,o tai balrtas pavydas bamba uzgraus. biggrin.gif
Atsakyti
jo cia rugia, 3d laikiau saldytuve, o kai islindo ir po viena tikra lapuka parode su dantu krapstuku papurenau ir biski apkaupiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitrozilas: 31 kovo 2014 - 12:25
Pasirodau ir as savo zemuogeles. Aciu visoms uz dalinimasi: mokinausi is jusu visu tyliai skaitinedama. Ir va pirmas mano zemuogiu augintojos karjeroj rezultatas bigsmile.gif . Auginu Alexandria, Mignionette, Rugen Impr, Yellow ir Red Wonder. Pirkau amazonej seklytes ax.gif
Atsakyti
grazu, o kada pikiuota?
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2014 04 04, 13:48)
grazu, o kada pikiuota?

pries 4 dienas blush2.gif . Matai, as jas sejau taip, kad kuo veliau reiketu pikiuot, nes man sunku su mazais augaliukais ciupinetis blush2.gif . Tad buvau susejus po viena seklyte i viena paletes nareli unsure.gif
Atsakyti